CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Marzec 2022 / 23.03.22 - 27.03.22

Event

Title:
Dynamic Tantra – Sztuka Życia w Pełni Moduł I - Ciało i Miłość. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla Singli i Par, (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 23. March 2022 - Sun, 27. March 2022
Where:
Gopal
Category:
Marzec 2022

Description

dynamic tantra gopal mallika 01

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w intensywnym programie  trzech warsztatów z cyklu   „Dynamic Tantra – Sztuka Życia w Pełni”.  Każdy moduł  jest niezależny, choć są ze sobą połączone. Możesz zatem uczestniczyć tylko w jednym module lub w całym cyklu:

 • Moduł I –    Ciało i Miłość ( 23-27.III.2022)
 • Moduł II –   Lustro Twojego umysłu (16-20.XI.2022)
 • Moduł III – Doświadczenie Duszy  (wiosna 2023)

Zajęcia prowadzi Gopal -  nauczyciel SkyDancing Tantra, medytacji dynamicznych Osho,  Pracy z ciałem, Divine Healing, Bioenergetyki. Uczył się Tantry u Margot Anand
w Instytucie SkyDancing Tantra
we Francji oraz  uzdrawiania w szkole Osho Divine Healing Arts (O.D.H.A.) w Prashantam w Portugalii. Jest także muzykiem łączącym Trzy Klucze, Oddech, Ruch i Dźwięk z innowacyjnymi i kreatywnymi technikami medytacyjnymi. Pracując i mieszkając w Berlinie, prowadzi medytacje Osho oraz szkolenia i warsztaty tantry w całej Europie.

To szkolenie przeznaczone  jest dla wszystkich, początkujących i zaawansowanych.  Zawiera różne techniki i narzędzia, od Tantry, medytacji, sztuk boskiego uzdrawiania OSHO, bioenergetyki, pracy z ciałem. To unikatowa mieszanka technik, które mają zastosowanie w każdej życiowej sytuacji, jaka może spotkać cię w życiu.

dynamic tantra gopal 2022 02

ODKRYJ W SOBIE SIŁĘ ŻYCIOWĄ!

Wyobraź sobie, że twoje ciało jest instrumentem, a ty możesz je odpowiednio nastroić. Jaki rodzaj muzyki chciałbyś grać? Delikatną, ciężką, wolną, szybką, a może wszystkie rodzaje na raz?

Kiedy myślisz o sobie, ile spostrzegasz wymiarów?

Jesteś ciałem; jesteś umysłem; jesteś duszą. Kiedy obejmiesz świadomością wszystkie te wymiary i zaczniesz żyć Pełnią w wielowymiarowej przestrzeni, staniesz się mistrzem swojej rzeczywistości!

To podróż do Sztuki Życia w Pełni.

Sztuki obejmowania i transformacji strachu w miłość do siebie i życia.

Sztuki ponownego połączenia się z wewnętrzną mocą.

W trakcie trzech 5-dniowych modułów szkoleń, poznasz szereg prostych i efektywnych technik, które będziesz mógł stosować codziennie sam lub z partnerem/partnerką, i dzięki którym przetransformujesz swoje życie w piękną i błogą podróż.

MAGIA PEŁNI

Wszystko co robisz w życiu jest kreacją.  Niezależnie czy przygotowujesz właśnie śniadanie, prowadzisz samochód, rozmawiasz z przyjaciółmi czy kochasz się z partnerem/partnerką.

Aby być w czymś najlepszym, musisz stać się wyjątkowym i jedynym. Musisz stać się totalnym, a totalność ma wiele warstw. Totalność jest kluczem do Obecności, bycia tu i teraz

Ten moment, w którym stajesz się Totalny oznacza, że nie ma w nim Yin albo Yang, męskiej lub żeńskiej energii, przeciwieństw, sprzeczności. Jesteś poza dualnością dobra i zła, ciemności i światła, tego co słuszne i nie.

Istnieje tylko balans. Połączenie i wspaniałe życie. Spokój jakiego doświadczasz, jest również jakością, którą możesz podarować światu.

Możesz doświadczać tej Pełni w każdym momencie twojego codziennego życia: umysłowego, fizycznego i duchowego, kreując w nim prawdziwą magię.

dynamic tantra gopal mallika 04

MODUŁ I  - CIAŁO I MIŁOŚĆ

Pierwszy moduł będzie dotyczył Ciała i Miłości. Kiedy jesteśmy połączeni z Ciałem i kochamy siebie, wtedy Miłość może płynąć swobodnie. Praktykując medytację, możemy poszerzyć naszą zdolność kochania i bycia kochanym w otaczającym nas świecie.

Przywołanie miłości i uważności do naszego Ciała jest pierwszym krokiem do nauki zaopiekowania się sobą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To początek odzyskiwania światła, harmonii oraz stan totalnej obecności. Zagłębimy się mocno w relację z Ciałem oraz naszą zdolność do kochania i bycia kochanymi.

Doświadczysz ciała jako niezwykle wrażliwego i mistycznego instrumentu, nauczysz się głębokiej relaksacji, która jest esencją medytacji, nauczysz się jak połączyć się ze sobą, swoimi emocjami w osobisty, pozytywny i zdrowy sposób.

CIAŁO I MIŁOŚĆ.

Zaczniemy od ciała odkrywając naturalny przepływ emocji i uczuć.

Nawiążemy kontakt z ciałem i przyjmiemy, zaakceptujemy i uwolnimy różnego rodzaju emocje, aby stać się prawdziwymi mistrzami naszej wewnętrznej przestrzeni na poziomie fizycznym, energetycznym i emocjonalnym.

Dowiemy się jak generować, uwalniać i ponownie równoważyć swoją siłę życiową, abyś każdego dnia był świeży, nowy i dostrojony do swojej energii.

Po tym szkoleniu będziesz w stanie stawić czoła, rozpoznać i przezwyciężyć każde wyzwanie w pełnym spektrum swojej egzystencji /życie osobiste, relacje, intymność, praca, kreatywność/.

Szkolenie to jest otwarte dla singli i par, bez względu na płeć, orientację seksualną, wiek.

Zamierzamy rzucić wyzwanie twoim umiejętnościom i sprawić, abyś przekroczył swoje granice, wzmocnić twoje poczucie Całości i Jedności z tobą i innymi. A wszystko w eleganckiej, bezpiecznej i pełnej szacunku przestrzeni. W czasie tego warsztatu nie będzie żadnych praktyk seksualnych.

Podczas Świątynnych Nocy, które będą się odbywały pod koniec każdego dnia, będziesz miał możliwość zintegrowania i przećwiczenia swoich doświadczeń w pojedynkę lub z partnerem/partnerką.

dynamic tantra gopal 2022 03

PROGRAM  I MODUŁU “CIAŁO I MIŁOŚĆ”

DZIEŃ 1 - CIAŁO JEST ŚWIĄTYNIĄ

W tradycji tantrycznej ciało ludzkie uważane jest za świątynię godną czci, świętego podziwu i niewyobrażalnej przyjemności. W naukach seksualnych Tantry osobisty masaż intymny stał się jedną z najgłębszych technik uzdrawiania. Autentyczna Miłość rozpoczyna się w naszym Ciele, a pierwszy akt intymności zaczyna się w Tobie.

Naucz się, jak połączyć się ze swoim Ciałem, zaakceptować je i dostroić się do swojej własnej uzdrawiającej wibracji Miłości. Zostań uzdrowicielem samego siebie, uzdrawiając relację z samym sobą.

DZIEŃ 2 - WYRAŹ SWOJĄ WITALNOŚĆ

Tantra jest ucieleśnioną ścieżką duchową, więc w pracy tantrycznej wykorzystujemy procesy ucieleśniania: budzenie energii seksualnej, oddechu, ruchu i dźwięku oraz inne techniki, aby uwolnić ciało energetyczne, uwolnić traumę z ciała i wejść w głębokie połączenie z naszą prawdziwą Naturą.

DZIEŃ 3 - POŁĄCZENIE I MAGICZNA MIŁOŚĆ

Otwórz się na emocje i uczucia, odkrywaj je wspólnie z innymi. Rozpoznanie i wyznaczanie granic na poziomie psychicznym, emocjonalnym i energetycznym jest istotnym kluczem na ścieżce zdrowych relacji.

Nauka przywracania i ustanawiania zdrowych granic z samym sobą i innymi ma efekty samoleczące i wprowadza równowagę do naszego życia.

To pozwala ciału na samoregulację i powoli uwalnia wewnętrzne napięcie i zmęczenie, które możemy nosić w sobie, otwierając nas na nowe postrzeganie rzeczywistości i otaczającego nas świata.

DZIEŃ 4 - PRZEJDŹ NA DRUGĄ STRONĘ (TWOJEJ ENERGII)

Tego dnia – w czasie nocnej ceremonii rytualnej - przeniesiemy twoją energię i świadomość poza strach i wszelkie ograniczenia.

Rytuał angażuje naszą nieświadomość i pierwotne aspekty. Jest to kluczowy komponent pracy tantrycznej.

Poprzez stworzenie intencyjnych przestrzeni rytualnych, możemy wykreować głęboką transformację za pomocą symboliki, działania i intencyjnej energii.

DZIEŃ 5 - ZINTEGRYUJ I WCIEL SIĘ W SWOJE NOWE JA

Integracja i rozpoznanie swojej prawdziwej natury jako świadoma praktyka ucieleśniania pozwoli ci zharmonizować i zintegrować wszystkie tematy szkolenia.

BONUS

Oprócz bogatego doświadczenia, które zdobędziesz w czasie tego warsztatu oraz nawiązania głębokich relacji ze społecznością, otrzymasz broszurę z niektórymi technikami, które poznasz podczas treningu. Dzięki temu możesz utrzymać to doświadczenie w zaciszu własnej prywatnej przestrzeni. Otrzymasz również bezpłatną sesję online/konsultację doradczą/ oraz specjalny przewodnik po warsztatach.

dynamic tantra gopal 2022 06

MODUŁ II - LUSTRO TWOJEGO UMYSŁU

Drugi moduł dotyczy Umysłu i eksploracji naszych pierwotnych wzorców. To one często stanowią przeszkodę w miłości, zaufaniu i intymności; Jak świadomie uwolnić się od identyfikacji z myślącym umysłem, aby uzyskać dostęp do inteligencji, która jest znacznie większa niż nasz intelekt?

Konfrontacja z naszym cieniem i systemem przekonań czasem nie jest łatwa. Wiąże się to z procesem obejmowania akceptacji i współczucia w nas samych, które nauczyliśmy się ukrywać pod grubym pancerzem. Wiąże się to z głębszym zrozumieniem siebie i daje możliwość osobistego rozwoju.

Chociaż głęboki wgląd w siebie może być trudny, uczenie się integracji i ostateczne rozpoznanie wzorców myślowych może prowadzić do szczęśliwszego i bardziej spełnionego życia.

Dlatego może to być korzystne, gdy wprowadzasz swój nieświadomy umysł do swojej aktywnej świadomości, integrując w pozytywny sposób każdy aspekt siebie, przynosząc stabilność i trwałą zmianę w każdym aspekcie swojego życia.

dynamic tantra gopal 2022 07

MODUŁ III  - DOŚWIADCZENIE DUSZY

Ten III moduł jest o Duszy, Seksualności i Magii Miłości.

Zbadamy, w jaki sposób seksualność jest wyrazem naszej boskiej i duchowej natury; pozbędziemy się uczucia wstydu seksualnego i skonfliktowanych emocji związanych z seksem; rozszerzymy nasz potencjał orgazmiczny, osiągając wyższy wymiar błogości.

Przywrócenie poczucia świętego znaczenia aktowi miłości otwiera drzwi do praktyki Magii Seksualnej i celebracji najwyższej formy komunikacji erotycznej.

Podczas treningu staniecie się „magami seksualnymi” odkrywającymi nowe zdolności, które są magicznie dostępne dla każdego mężczyzny i każdej kobiety. Zintegrujecie magiczny potencjał energii seksualnej.

Doświadcz Uniwersalnej Miłości w strukturze relacji i świętej rzeczywistości, jako poczucia energetycznej jedności z innymi istotami we wszechświecie.

Rozwiń swoją wewnętrzną wizję, intuicję, kreatywność i wznieś się ponad chmury strachu i negatywności, aby uleczyć siebie i znaleźć swój cel w życiu.

Powstań i obejmij najwyższą część siebie


dynamic tantra gopal mallika 03

DYNAMIC TANTRA

Podczas tego cyklu warsztatów zaprosimy Cię do odkrycia, prawdziwej esencji  Tantry, która jest połączeniem Życia i Świadomości.

Uczestnicy będą poznawać i ucieleśniać Energię Życia za pomocą 3 kluczy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku.  Wezmą również udział w sesjach oddechowych, podczas których odkryją, jak kumulować własną energię seksualną i nią kierować. Będzie to praca z czakrami w teorii i praktyce. Uczestnicy poznają także Moc Energii Życiowej,  Moc Kundalini oraz  Świętej Wibracji – Spandy.

A wszystko to w bezpiecznej i radosnej przestrzeni, w której będą czuli się lekko i  swobodnie. Nie będzie interakcji seksualnych ani  nagości. Osoby samotne, pary, wszystkie płci i wieku są mile widziane, również osoby bez wcześniejszego doświadczenia w Tantrze.

„Możesz podążać każdą ścieżką, jeśli jesteś prawdziwy i autentyczny,
osiągniesz cel: autentyczność jest Drogą”.  Osho

DYNAMIC TANTRA

Co to jest Dynamic Tantra?

Dynamic Tantra to unikalna autorska metoda Gopala integrująca starożytne praktyki tantryczne z naszym współczesnym życiem: w sposób dynamiczny, zabawny i pełen ducha. To połączenie  nowoczesnych i starożytnych techniki praktyk tantrycznych, z elementami Body Love, medytacji Osho oraz technik szamańskich. Zajęcia są skierowane do wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych w Tantrze, Medytacji i Szamanizmie.

Zacznijmy od ciała.

Jesteśmy tak przytłoczeni telewizją, reklamami, mediami społecznościowymi, rutyną pracy, że nasze umysły często mają trudność z nadążeniem, a nasza naturalna zdolność do łączenia się z naszym ciałem jest po prostu zatracona.

Jednak ciało jest naturalną bramą do ludzkiego doświadczenia, a nie umysłu.

Z tego powodu konieczne jest bardziej dynamiczne podejście do technik tantrycznych dla tych, którzy nie mogą po prostu usiąść, medytować i połączyć się ze swoimi ciałami.

Bezpieczna i radosna przestrzeń.

Osho powiedział: „Po pierwsze, bądź szczęśliwy. Jeśli jesteśmy całkowicie szczęśliwi, nie ma medytacji, nie jest potrzebna żadna technika, aby osiągnąć stan czystej, pełnej szczęścia istoty”.

Dynamic Tantra narodziła się z myślą o stworzeniu doświadczenia, które byłoby łatwo dostępne dla wszystkich, od początkującego do zaawansowanego medytującego, i które byłoby zabawą! Tak by zagłębienie się w nim było jak pójście na imprezę, nawet jeśli jest to impreza jednoosobowa.

Postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie struktury, która zapewniłaby ludziom bezpieczną przestrzeń swobodnego dostępu do własnego wnętrza w zabawny i dynamiczny sposób.

Dynamic Tantra to magiczny świat, który zamienia zwyczajność w niezwykłość! To wielozmysłowa podróż poprzez wymiar dotyku.

CIAŁO SEKRETNA ŚWIĄTYNIA

W tym zbiorowym rytuale chcemy wspólnie oddawać cześć cudom naszego ciała, tej wspaniałej świątyni, która z miłością przyprowadziła nas do chwili obecnej i która jest nośnikiem każdego duchowego przebudzenia.

Zaczniemy od rytuału oczyszczenia naszego ciała fizycznego tradycyjnymi elementami i dźwiękami szamańskich tradycji Ameryki Południowej, połączonymi z poetyckim opisem podstawowych elementów rzeczywistości: 5 Tatw Kaszmirskiego Sziwaizmu.

Od Ciszy do Powietrza, od Powietrza do Ognia, od Ognia do Wody i od Wody do całkowitego uziemienia w naszej fizycznej egzystencji, w tym pięknym ciele i w naszej kochającej Matce Ziemi, Pachamamie.

Kiedy nasze fizyczne ciało zostanie oczyszczone i uznane w całości, będziemy świętować jego magię podczas podróży Indywidualnym Dotykiem, aby obudzić zmysły i zbadać wszystkie jego wymiary, podróżując z powrotem od Ziemi do Ciszy.

 

dynamic tantra gopal mallika 05

SPEKTRUM CZAKR

Podstawowa znajomość systemu czakr jest niezbędna do głębszego wejścia w wymiar tantryczny. Umożliwi ci  tantryczną podróż do samoświadomości, zapewni głęboki wgląd w różną naturę  czakr oraz  ich wewnętrzny potencjał.

Uświadomienie sobie, jak energie czakr manifestują się w naszym codziennym życiu, naszej fizycznej obecności, intymności, życiu miłosnym, komunikacji, intuicji i ciszy sprawi, że nasze życie będzie bogatsze i bardziej spontaniczne.

Dzięki zabawnym technikom zbadamy każde z tych centrów energii, indywidualnie i w grupie. Pozwalając energii poruszać się przez wewnętrzny kanał, dotkniemy błogości naszej natury Buddy.

Podróż przez siedem czakr jest również drabiną od seksu do Świadomości:

 • Pozwalamy energii wznieść się przez wszystkie czakry od seksualności do serca, następnie przechodzimy do medytacji.
 • Z tej przestrzeni możemy łączyć się z innymi, uwalniając naszą naturalną esencję i celebrując tajemnicę, jaką jesteśmy.
 • Wychodząc z uwarunkowań z przeszłości, możemy doświadczyć transformującej mocy Świadomości.

dynamic tantra gopal mallika 06

MIŁUJĄCY DOTYK

DOTYK to nie tylko sposób, w jaki się łączymy z innymi.

Oddychanie to sposób, w jaki powietrze dotyka naszego ciała.

Wzrok to sposób, w jaki dotykamy świata.

Grawitacja to sposób, w jaki dotyka nas Ziemia.

Dotyk jest cennym darem, którego tajemnicy i potencjału czasami nie jesteśmy w pełni świadomi. Dotyk może być ogromnym źródłem przyjemności i odkryć, ale także potężnym narzędziem do przekazywania obecności.

Zapraszamy na tantryczną podróż, która otworzy nasze zmysły i świadomość na podstawowe ludzkie doświadczenia, których oduczyliśmy się, a które sprawią, że zaczniemy żyć totalnie. Zmysłowość odkrywania tekstury naszymi rękami. Lekkość poddania się, gdy jesteśmy dotykani muzyką. Oczekiwanie na pieszczotę. Niewinność i szczęście, które powstają, gdy wyrażamy zgodę płynącą z naszego serca.

W tej bezpiecznej i zabawnej przestrzeni zbadamy dotyk świadomy, dotyk poetycki, dotyk miłości, dotyk uniwersalny, a następnie w końcu dojdziemy do zrozumienia, że JESTEŚMY MIŁOŚCIĄ.

„Ciało jest tajemnicą w całym istnieniu, tę tajemnicę należy kochać”. (OSHO)

dynamic tantra gopal mallika 07

SYMFONIA EKSTAZY

Kiedy nasze potrzeby życiowe lub nasze pragnienia emocjonalne zostaną spełnione, odczuwamy przyjemność. Jednak doświadczenie Wewnętrznej Ekstazy idzie znacznie dalej. Jest to stan Głębokiej Radości, Zadowolenia i Wewnętrznej Pełni, których słowa nie potrafią opisać.

Ta radosna eksplozja bycia Kompletnym może zostać aktywowana tylko wtedy, gdy wszystko, czym jesteśmy, jest zawarte, zaakceptowane i zaproszone. Tak samo jak by zrobić wspaniałe ciasto potrzebujesz każdego z jego składników, nawet tej niewielkiej szczypty soli.

Na tym warsztacie doświadczymy energii orgazmicznej i staniemy się bardziej świadomi tego, jak porusza się ona w naszym ciele, i nauczymy się, jak ją uwolnić. Nawiążemy głęboką osobistą więź z naszym ciałem, aby czuć się w nim komfortowo, zakorzenić się w nim i zaakceptować go dokładnie takim, jakie jest, a następnie rozszerzyć tę świadomość na radość odczuwania przyjemności.

Użyjemy indywidualnych i grupowych technik tantrycznych, aby zakotwiczyć w nas doświadczenia ostatecznej ekstazy. Po nawiązaniu połączenia z tym, kim naprawdę jesteśmy, możemy zacząć doświadczać tej pełni w naszym codziennym życiu.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 23 - 27 marzec
ROZPOCZĘCIE
 • 23 marzec  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w środę)
ZAKOŃCZENIE
 • 27 marzec   o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1200 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU:
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka 23-27.III.2022”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Gopal

Description

gopal

Gopal

Urodzony we Włoszech, od wczesnych lat zaczął badać indyjską filozofię, duchowość i medytację.

Po ukończeniu szkoleń Shiatsu i Osho Divine Healing Arts and Meditation z Prashantam w Portugalii rozpoczął pracę nad połączeniem i interakcją między Umysłem i Ciałem.

Po długiej, intensywnej praktyce medytacyjnej pracuje jako facylitator w Osho Studio w Berlinie, gdzie prowadzi regularne zajęcia i warsztaty.

Po ukończeniu siedmioletniego treningu w SkyDancing Tantra Institute we Francji z Margot Anand, został certyfikowanym nauczycielem SkyDancing Tantra.

Po przeprowadzce do Berlina miasto zainspirowało go do stworzenia „Dynamic Tantra”, zabawnego, a zarazem duchowego sposobu na praktykowanie Tantry w miejskiej dżungli.

Gopal jest aktywny w wielu różnych obszarach twórczych jako muzyk, promotor, dyrektor artystyczny, DJ, nauczyciel i facylitator, nieustannie eksperymentuje łącząc 3 Klucze Tantryczne: Oddech, Ruch i Dźwięk, z innowacyjnymi technikami medytacji.

Gopal pracuje i mieszka w Berlinie. Swoje szkolenia i warsztaty prowadzi w Berlinie i na całym świecie.

Odpowiedzią jest zawsze Miłość.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu