CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2021 / 26.05.21 - 30.05.21

Event

Title:
Jak Zostać Szamanem Uzdrowicielem – Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania i Oczyszczania. Sojusz Świętej Męskości i Świętej Kobiecości., (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 26. May 2021 - Sun, 30. May 2021
Where:
Francoise Rambaud i Philippe Lacroze
Category:
Maj 2021

Description

jak zostac szamanem 2020 p01

„Współtworzymy nasze życie, z potężnym wsparciem naszych Sprzymierzonych Duchów ”

„Nie ma prawdziwie wrażliwego mężczyzny, jeśli nie obudzi w sobie Siły. Tak jak nie ma prawdziwie silnego mężczyzny, jeśli nie obudzi w sobie Wrażliwości”.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na intensywny szamański warsztat podczas którego będziemy poznawać, szanować i czcić Świętą Kobiecość i Świętą Męskość. Będziemy żyć Świętym Przymierzem, zarówno w sobie, w naszych relacjach, jak i szerzej w całej ludzkości.

Kiedy Święta Kobiecość i Święta Męskość spotykają się i szanują się nawzajem, powstaje Nowa Świadomość, która wpływa na całą ludzkość – uzdrawia to co zranione, oczyszcza, uspokaja i transformuje. Podczas zajęć doświadczysz  potężnego  procesu szamańskiego. Będziesz  przeżywać przemieniającą i wyzwalającą Podróż  prowadzącą do odzyskania  Mocy i  tworzenia własnego życia. Połączysz się ze sprzymierzonymi Duchami, które będą Cię wspierać na Nowej Drodze. Będziesz poznawać techniki oczyszczania, uzdrawiania i podnoszenia wibracji. Każdy z nas ma w sobie zdolności, więcej lub mniej poznane. I każdy posiada zdolności uzdrawiania – siebie , swoich bliskich i naszej planety. Opierając się na sile Natury, poznając na nowo swoje Wnętrze, odkryjemy zapominane techniki, metody i rytuały. Przejdziemy święte szamańskie rytuały.   Odnajdziemy Moc i wizje. Na zakończenie warsztatu  zintegrujemy się z kręgiem kobiet.

jak zostac szamanem 2020 p03

Podczas warsztatu poznasz m.in.:

 • Świętą Ceremonię Przymierza
 • Rytuały oczyszczenia z przeszłości
 • Taniec z drzewami
 • Spontaniczne pieśni Wojownika Szamana
 • Zasady równoważenie kobiecości i męskości wewnątrz siebie
 • doświadczenie wewnętrznej harmonii.
 • Szamańskie techniki oczyszczania i uzdrawiania.

Przesłanie od Francoise Rambaud:

„Żyjemy teraz wszyscy  w Nowych Czasach,  w Nowej Erze Energetycznej, w nowych globalnych wibracjach. I aby móc odegrać  czynną rolę w budowaniu tej Nowej Energii Świata,  podczas warsztatu będziemy się uczyć:

 • jak się przygotować do zmiany poprzez oczyszczanie,
 • jak ulepszać swoje energie i siły poprzez uzdrawianie
 • jak być bardziej skutecznym w codziennym życiu poprzez podnoszenie wibracji dla siebie i dla świata.

Doświadczenie to umożliwi nam  dostęp do niezwykłych zdolności, które wszyscy mamy w sobie, a także  ich uznanie i wzmocnienie. Wspólnie poznamy i wyzwolimy zupełnie inny poziom energii i współdziałania. Będziemy także uczyć się jak tworzyć nowe relacje międzyludzkie, nowe połączenia z czterema elementami i nowy rezonans na planecie.”

 jak zostac szamanem 2020 p03

Dlaczego mężczyznom i kobietom tak trudno się spotkać, kochać, żyć w harmonijnej relacji? Jakie przekonania mają na temat kobiet ? Jakie są ich oczekiwania ? Jaki mają obraz kobiety?

Nowy Mężczyzna - to mężczyzna poszukujący samego siebie, który pragnie się rozwijać, by obudzić całą moc swej męskości, a jednocześnie polepszyć jakość swych relacji z kobietami
i z energią żeńską.

Ja, Francoise, jestem w związku małżeńskim z Bruno już 38 lat. Według mnie, najlepszym wskaźnikiem zdrowej relacji jest szacunek. Szacunek dla tego, kim się jest i dla swoich granic. Jak również odczuwanie życzliwości wobec siebie nawzajem i wspieranie się w rozwoju i wzrastaniu.

Mężczyzna pragnie być w relacji z kobietą, która jest ugruntowana w swej kobiecej esencji. Celem duchowym związku jest to, by ludzie rozwijając się stawali się coraz lepszą wersją samego siebie.  

Gdy mężczyzna jest w pełni swej męskiej mocy i w kontakcie ze swym wewnętrznym szamanem, wtedy wie, iż jest on częścią wszystkiego i że nic na tej planecie nie jest „do jego dyspozycji”. Rozumie, że każde spotkanie na jego drodze życiowej ma jakiś cel. Wie, że może kobietę uszczęśliwić lub unieszczęśliwić. Wie, że jego czyny mają wpływ na świat i że jest w stanie ten świat zmienić, zostawić na nim pozytywny ślad.

Męska energia jest czymś niezwykle pięknym, kiedy korzysta się z niej we właściwy sposób i nie należy jej odrzucać. Mężczyzna, który jest połączony ze swą męską esencją jest silny i pełen mocy, a jednocześnie kieruje się sercem. Dla kobiety, która jest w swej kobiecej esencji nie ma nic bardziej pociągającego niż mężczyzna, który jest w swej męskiej esencji. Te komplementarne energie przyciągają nas z nieodpartą siła.    

Kobiety będące w swej esencji kobiecości potrzebują was, mężczyzn w waszej esencji męskości, Nowych Mężczyzn. Świat również czeka na was, po to, by została w nim przywrócona równowaga. Potrzebny jest nowy model mężczyzn - silnych, wrażliwych, dbających o ludzi, otoczenie i całą planetę.  

Zapraszamy na warsztat

Francoise Rambaud

jak zostac szamanem 2020 p04

SZAMANIZM

Szamanizm to  sztuka połączenia się z naturą i jej duchami. Jest to najstarsza forma duchowości w historii świata, która przede wszystkim łączy nas z naturą. Techniki szamańskie stosowane są do uzdrawiania na planie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.

Szamani oraz ci, którzy praktykują szamanizm, traktują wszystkie formy istnienia na Ziemi jako jedną, wielką rodzinę: ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały.

Wspólną matką wszystkich jest Ziemia, zaś ojcem Niebo. Wszystko posiada ducha/duszę.. Wielki Duch przenika cały wszechświat. Szamani czczą cztery element (ziemię, ogień, wodę, powietrze), siedem kierunków (północ, południe, wschód, zachód, górę, dół, centrum) i życie. 

Aby się wzmocnić i uzdrowić, szaman udaje się do “niewidzialnego” świata, gdzie komunikuje się z duchami. Może je poprosić o przybycie, o kontakt, zadawać im pytania, prosić o pomoc w przywróceniu równowagi. 

W celu wykonywania praktyk szamańskich, szaman musi wejść w odpowiedni stan umysłu bądź w trans. Aby uzyskać taki stan, często używa się bębnów, grzechotek, pieśni i tańca.  Szamanizm to również sztuka bycia sobą, życia w prawdzie, czucia się „w pełni żywym”. Pozwolenie sobie na płacz, na śmiech, na odczucia i na to, aby rzeczy „same się działy”.

Każdy może zdecydować się na życie w głębszej harmonii z Naturą. Możemy dzielić się naszym światopoglądem z innymi i wspólnie praktykować. Razem czujemy się bardziej zjednoczeni i mocniej zakorzenieni, w tych czasach nieufności, zagrożeń i niepewności, których ludzkość obecnie doświadcza.  Im bardziej wzmacniamy swoje więzi z naturą, tym bardziej natura wspiera nas, pomaga pokonywać trudności, abyśmy mogli w pełni korzystać z życia na tej cudownej planecie.

szamanskie uzdrawianie frambaud 015szamanskie uzdrawianie frambaud 016szamanskie uzdrawianie frambaud 017

Jak skontaktować się ze swoim  Wewnętrznym Szamanem:

W czasie nauki szamanizmu, we wszystkich tradycjach, bardzo ważny jest etap oczyszczenia i utraty Ego. Stosowane są techniki, które pozwalają uwolnić się od uwarunkowań i przyzwyczajeń, oczyścić swoje ciało i energię, aby móc przyjmować energie subtelne.

Podwyższenie własnych wibracji wspomaga procesy zwalczania chorób i uwalania się od niesprzyjających energii. Istnieje wiele technik służących modyfikacji stanów świadomości, które prowadzą do poszerzenia świadomości.

Wiele osób, które rozpoczynają drogę osobistych poszukiwań robią to po to, by wyleczyć dawne rany albo uwolnić się od tego, co obciąża ich życie. Osoby, które szukają sensu życia i chcą poczuć, że są częścią świata, mogą znaleźć rozwiązanie w połączeniu się z siłami natury.

 W przeciwieństwie do tradycji zachodnich, które bazują na poszukiwaniu źródła cierpienia w przeszłości, szamanizm opiera się na teraźniejszości. Praktyki szamańskie pomagają wejść w stan „tu i teraz”, nawiązać kontakt ze świętymi siłami i wzmocnić nasze intencje uzdrowienia. Zapraszam na warsztaty, na których będziemy pracować nad jednością ciała i ducha, poprzez połączenie się z naturą i światem.     

„Będę z Tobą, aby uzdrowić, to co potrzebuje być uzdrowione w Twoim ciele i Twojej duszy. Aby domknąć przekazy i więzy, które nie są Ci już potrzebne. Aby  pomóc Ci być sobą, rozwinąć swój potencjał, zintegrować swoje cienie i braki. Nauczę cię technik uzdrawiania dla dobra Wszystkich Istot. Wspólnie możemy Uzdrowić siebie, naszych bliskich, Matkę Naturę i nasze życie. To my mamy Moc Zmieniania Świata..

Pomogę Ci odnaleźć Moc Mężczyzny - Wewnętrznego Szamana Uzdrowiciela  zaakceptować ją w sobie i oddać jej cześć.

Francoise Rambaud

frambaud 2021 26

NOWE ZASADY WARSZTATU:

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za jej warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie 
i uzdrowienie. 

Sam warsztat będzie tak wyjątkowy, że Francoise prosi wszystkich, abyśmy nie używali przez cały warsztat telefonów komórkowych i aby Wam to ułatwić, na początku zajęć wszystkie telefony będą zebrane i bezpiecznie przechowywane w biurze ośrodka. Dlatego też prosimy abyście wcześniej załatwili wszystkie ważne sprawy i poinformowali rodzinę i pracę, że nie będziecie w tym czasie odbierali telefonów, a w razie pilnej niezbędnej sytuacji będzie można zadzwonić na numer biura ośrodka lub właścicieli. Nie zabierajcie również laptopów ani tabletów – chodzi o to abyście się naprawdę nie rozpraszali poprzez kontakt ze światem zewnętrznym.


Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2021:

 • 26-30.V Jak zostać Szamanem Uzdrowicielem - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania  i oczyszczania (początkujący warsztat dla mężczyzn), prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 26-30.V Tańcząca z wilkami. Jak zostać szamanką uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania (warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 1-6.VI  Szamańskie rytuały księżyca, ognia, wody i ziemi. Święto Wesak. Letnie Przesilenie z Francoise Rambaud. Jak żyć w  Nowych Czasach, prowadzą Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 18-25.VII  Odkrywanie szamańskich rytuałów – połączenie z wewnętrzną szamanką/ wewnętrznym szamanem. Nowa Era Energetyczna, prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 22-29.VIII Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania w Nowej Erze Energetycznej. Połączenie z Naturą, prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 22-26.IX  Tańcząca z wilkami. Jak zostać szamanką uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania (warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 17-21.XI  Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania  i oczyszczania (zaawansowany warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 17-21.XI  Jak zostać Szamanem Uzdrowicielem - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania  i oczyszczania (początkujący warsztat dla mężczyzn), prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo)
 • 24-28.XI Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania  i oczyszczania (zaawansowany warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud i Philippe Lacroze (Nowe Kawkowo) GRUPA ZAMKNIĘTA

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!


RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD:

„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z

mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie

serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!

[Maja Wołosiewicz-Towalska]

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.”

[Weronika ]

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, której nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecności przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w części swój blask, wyglądała zupełnie inaczej niż na początku”.

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, które pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. 

[Jola]

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w życiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazła odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.”

[Danuta]

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mam już  innych odczuć tu i teraz. To piękne”

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w której byłam od kilku miesięcy. Jestem wdzięczna”.

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych myśli. Dziękuję Francoise!”

[Kasia]

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć."

[Agnieszka]

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”.

[Edyta]

 


Wywiady:


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

26-30 maja 2021 (środa – niedziela)

ROZPOCZĘCIE

26 maja godz. 18 (kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE

30 maja godz. 14 (obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • dobrowolna darowizna za warsztat +  koszt pobytu i wyżywienia

  Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów
  i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie.

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 180 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 26-30.V.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Francoise Rambaud i Philippe Lacroze

Description

francoise rambaud 2017

Rambaud Francoise - Przebudzona Szamanka z Francji

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową.

Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

philippe lacrose

Philippe Lacroze

„ Z miłości jaką mam dla Matki Ziemi, czuję głęboką potrzebę dzielenia się jej wibracjami, jej pięknem, poprzez spontaniczne pieśni uzdrawiające. Używam różnych instrumentów - szamańskiego bębna, kryształowych mis i piramid…

Przekazuję to co przychodzi do mnie od Matki Ziemi, po to, aby ludzie mogli podnosić swoje wibracje z jak największą łagodnością. Moim celem, gdy śpiewam, jest wprowadzenie pokoju w ludzkich sercach i na całym świecie; a także wzmocnienie potrzeby życia w głębokiej harmonii z małym dzieckiem, które mamy wewnątrz siebie…

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu