CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Sierpień 2020 / 16.08.20 - 23.08.20

Event

Title:
Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania i Oczyszczania w Nowej Erze Energetycznej. Połączenie z Naturą, (Nowe Kawkowo)
When:
16.08.20 - 23.08.20
Where:
,
Category:
Sierpień 2020

Description

szamanskie uzdrawianie oczyszczanie 015

Zapraszamy Wszystkich na niesamowity tygodniowy szamański warsztat, podczas którego  będziemy poznawać techniki oczyszczania, uzdrawiania i podnoszenia wibracji. Będziemy uczyć się jak uzdrawiać siebie i innych, i jak odnajdywać swą  siłę.

 Każdy z nas ma w sobie zdolności, więcej lub mniej poznane. I każdy posiada zdolności uzdrawiania – siebie , swoich bliskich i naszej planety. Opierając się na sile Natury, poznając na nowo swoje Wnętrze, odkryjemy zapominane techniki, metody i rytuały. Przejdziemy święte szamańskie rytuały.   Odnajdziemy Moc i wizje. Przejdziemy głęboką transformację. Wspomoże nas w tym Vision Quest, milczenie i wewnętrzna cisza..

Zajęcia poprowadzi Francoise Rambaud – wspaniała Przebudzona Szamanka z Francji, która w swojej wiedzy łączy szamanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez  15 lat z szamanami w Peru i z  szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji.

Przesłanie od Francoise Rambaud:

„Żyjemy teraz wszyscy  w Nowych Czasach,  w Nowej Erze Energetycznej, w nowych globalnych wibracjach. I aby móc odegrać  czynną rolę w budowaniu tej Nowej Energii Świata,  podczas warsztatu będziemy się uczyć:

 • jak się przygotować do zmiany poprzez oczyszczanie,
 • jak ulepszać swoje energie i siły poprzez uzdrawianie
 • jak być bardziej skutecznym w codziennym życiu poprzez podnoszenie wibracji dla siebie i dla świata.

Doświadczenie to umożliwi nam  dostęp do niezwykłych zdolności, które wszyscy mamy w sobie, a także  ich uznanie i wzmocnienie. Wspólnie poznamy i wyzwolimy zupełnie inny poziom energii i współdziałania. Będziemy także uczyć się jak tworzyć nowe relacje międzyludzkie, nowe połączenia z czterema elementami i nowy rezonans na planecie.”

NOWE ZASADY WARSZTATU:

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za jej warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie. 

rambaud 08 2020 01rambaud 08 2020 02

SZAMANIZM

Szamanizm to  sztuka połączenia się z naturą i jej duchami. Jest to najstarsza forma duchowości w historii świata, która przede wszystkim łączy nas z naturą. Techniki szamańskie stosowane są do uzdrawiania na planie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.

Szamani oraz ci, którzy praktykują szamanizm, traktują wszystkie formy istnienia na Ziemi jako jedną, wielką rodzinę: ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały.

Wspólną matką wszystkich jest Ziemia, zaś ojcem Niebo. Wszystko posiada ducha/duszę.. Wielki Duch przenika cały wszechświat. Szamani czczą cztery element (ziemię, ogień, wodę, powietrze), siedem kierunków (północ, południe, wschód, zachód, górę, dół, centrum) i życie. 

Aby się wzmocnić i uzdrowić, szaman udaje się do “niewidzialnego” świata, gdzie komunikuje się z duchami. Może je poprosić o przybycie, o kontakt, zadawać im pytania, prosić o pomoc w przywróceniu równowagi. 

W celu wykonywania praktyk szamańskich, szaman musi wejść w odpowiedni stan umysłu bądź w trans. Aby uzyskać taki stan, często używa się bębnów, grzechotek, pieśni i tańca. Szamanizm to również sztuka bycia sobą, życia w prawdzie, czucia się „w pełni żywym”. Pozwolenie sobie na płacz, na śmiech, na odczucia i na to, aby rzeczy „same się działy”.

Każdy może zdecydować się na życie w głębszej harmonii z Naturą. Możemy dzielić się naszym światopoglądem z innymi i wspólnie praktykować. Razem czujemy się bardziej zjednoczeni i mocniej zakorzenieni, w tych czasach nieufności, zagrożeń i niepewności, których ludzkość obecnie doświadcza.  Im bardziej wzmacniamy swoje więzi z naturą, tym bardziej natura wspiera nas, pomaga pokonywać trudności, abyśmy mogli w pełni korzystać z życia na tej cudownej planecie.

Połączyć się z Naturą, to skontaktować się ze swoją naturą!

„Będę z Tobą, aby uzdrowić, to co potrzebuje być uzdrowione w Twoim ciele i Twojej duszy. Aby domknąć przekazy i więzy, które nie są Ci już potrzebne. Aby pomóc Ci być sobą, rozwinąć swój potencjał, zintegrować swoje cienie i braki. Nauczę cię technik uzdrawiania dla dobra Wszystkich Istot. Wspólnie możemy Uzdrowić siebie, naszych bliskich, Matkę Naturę i nasze życie. To my mamy Moc Zmieniania Świata...

Pomogę Ci odnaleźć Moc Kobiety – Wewnętrzną Szamankę Uzdrowicielkę, zaakceptować ją w sobie i oddać jej cześć. Gdyż każda Kobieta jest Wielką Uzdrowicielką..

Francoise Rambaud

rambaud 08 2020 06rambaud 08 2020 07

FRANCOISE RAMBAUD – SZAMANKA,  NAUCZYCIELKA MOJEGO ŻYCIA..

„Francoise to Wielka i mądra Kobieta… Szamanka twardo stojąca na ziemi i nauczycielka duchowa pasjonująca się fizyką kwantową.. Matka, babka i żona, ale także szalona poszukiwaczka tego co Ukryte .. Moja nauczycielka, której mam zaszczyt asystować od kilku lat podczas warsztatów.. Łączy serce, intuicję, szamanizm, pracę z energią, przebudzenie i najnowszą wiedzę fizyki kwantowej.. Żyje tym czego naucza, prostymi prawdami Duszy i Energii - sam tworzysz swoją rzeczywistość; świat wokół ciebie jest twoim lustrem.. Żyj uważnie i w obecności, bo tylko wtedy dostrzeżesz to co ważne..Nie ma błędów życiowych- są tylko mądre lekcje. Weź odpowiedzialność za wszystko co myślisz, mówisz i czynisz, gdyż i tak poprzez podświadomość zrealizuje się to w twoim życiu.. Życie nie jest tak poważne i smutne jak myślisz - ciesz się, tańcz, raduj pięknem świata.. Wszystko możesz zmienić siłą woli, intencji i serca.. Cuda wydarzają się codziennie i to ty sam je tworzysz..

Jest radosna i uśmiechnięta, pełna empatii i miłości do ludzi, zwierząt i świata.. Żyje na wielu poziomach Istnienia – i tych ziemskich, i tych niewidocznych.. Podróżuje po całym świecie, ale także po innych wymiarach.. Jest zupełnie zwykła i totalnie Niezwykła i Niesamowita..

Nigdy nie wie jak będzie wyglądał warsztat i co się na nim wydarzy - bo to zależy od ludzi – tego z czym przyjechali, czego potrzebują, w jakim są miejscu.. Ona ma dla nich „tylko / aż” otwarte serce i wielką Miłość do przekazania.. Uzdrawia ciała i Dusze.. Widzi to co Ukryte… Transformuje Rzeczywistość.. Czasami pracuje z umysłami, ale częściej z emocjami, ciałami i energiami. Z każdym z nas inaczej... W zależności od naszej gotowości, chęci, potrzeb, od tego co sama w nas " widzi" , co czuje... I dla każdego z nas to może być coś zupełnie innego...

Pomaga zrozumieć nam nasze relacje z partnerem, Życiem, Wszechświatem, a także ze sobą samym.. Gdyż każda relacja odzwierciedla stan naszego umysłu, naszej świadomości i rzeczywistości którą sami kreujemy.. Każdy partner i każdy człowiek w naszym życiu jest naszym lustrem.. Wszystko jest energią i wibracją..

Często pracuje z szamańskim bębnem, ziołami, wizjami i energiami przyrody, Kołem Mocy/ Medicine Wheel, rytuałami oczyszczania i uzdrawiania, ogniem, ale równie często rozmawia z naszymi upartymi umysłami, tłumaczy jak działa Wszechświat, pomaga zintegrować Ziemskie z Nieziemskim, połączyć Ciało, Umysł i Duszę..

Podczas warsztatów  Francoise sporo zajęć jest grupowych, ale uczestnicy mają także często swoje krótkie indywidualne prace/ seanse na środku sali czy łąki. Ale to nie zależy tylko od Francoise, to przed wszystkim zależy od nich samych. Czy czują taką potrzebę, czy chcą i potrafią się właśnie w tym momencie otworzyć i poprosić o pomoc, czy są gotowi na transformacje... To oni decydują, gdyż Francoise nigdy nie robi niczego na siłę. Podczas jej zajęć jest dużo śmiechu i wiele łez.. Wzruszenie, delikatność, obecność i Miłość.. Nic nie jest oczywiste..

Najlepiej przed przyjazdem na warsztat Francoise „puścić racjonalny umysł” i otworzyć się na to co Nieznane.. Puścić stare przyzwyczajenia, przekonania, oczekiwania, wyciszyć umysł i zaufać sobie, swojemu ciału , sercu. Zaufać życiu, zaufać Francoise. Poddać się temu co przyniesie to Spotkanie. Zaufać, że to co się zadzieje, będzie dokładnie tym, czego na ten moment właśnie potrzebujemy. A każdemu z nas może przynieść coś zupełnie innego, i może nie będzie to akurat to, czego mniej , bądź bardziej świadomie oczekiwaliśmy....Zaufać Życiu.

Razem z Francoise odczuwamy i poznajemy naturę wokół nas, jej energię, żywioły, ale także spotykamy naszą własną Naturę, Siebie..Odkrywamy naszą relację ze światem i Sobą.. To, że naprawdę sami kreujemy naszą Rzeczywistość, a Wszechświat jest tylko naszym lustrem.. Łączymy to co zewnętrzne i wewnętrzne.. Techniki szamańskie i fizykę kwantową.. Głęboką duchowość i procesy transformujące nasze życie.. Warsztat z Francoise to o wiele więcej niż zwykły warsztat - to Głęboka Przemiana na wielu poziomach Istnienia..”

Maja Wołosiewicz- Towalska

rambaud 08 2020 08rambaud 08 2020 09

RELACJE PO WARSZTATACH FRANCOISE RAMBAUD W POLSCE :

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, której nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecności przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w części swój blask, wyglądała zupełnie inaczej niż na początku”. Ania

rambaud 08 2020 010rambaud 08 2020 011

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”.  Jola

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Dziękuję Francoise!” Kasia

rambaud 08 2020 012rambaud 08 2020 013

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. Edyta

szamanskie uzdrawianie oczyszczanie 2019 011szamanskie uzdrawianie oczyszczanie 2019 012szamanskie uzdrawianie oczyszczanie 2019 013

Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2020:

 • 10-14.VI Szamańskie rytuały księżyca, ognia, wody i ziemi. Święto Wesak. Letnie Przesilenie z Francoise Rambaud, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 19-26.VII Odkrywanie szamańskich rytuałów – połączenie z wewnętrzną szamanką/ wewnętrznym szamanem. Nowa Era Energetyczna, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 16-23.VIII Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania w Nowej Erze Energetycznej. Połączenie z Naturą, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 24-27.IX Tańcząca z wilkami. Jak zostać szamanką uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania (warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 18-22.XI Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania  i oczyszczania (zaawansowany

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!


Obejrzyj video:

Wywiady:


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

16 -23 sierpień 2020 (niedziela – niedziela)

ROZPOCZĘCIE

16 sierpnia  godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE

23 sierpnia godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • dobrowolna darowizna za warsztat + koszt pobytu i wyżywienia

  Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie. 

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 180 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 16-23.VIII.2019”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


Leading

Location:
Francoise Rambaud

Description

francoise rambaud 2017

Rambaud Francoise

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową.

Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu