XII Międzynarodowy Festiwal Tantry, Świadomości i Relacji dla Singli i Par
Podążając Świętą Drogą Tantry – Od Starożytnej Mądrości Do Współczesnego Życia
24 - 30 CZERWCA 2024
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Harmonogram dzienny

I MODUŁ

24 CZERWCA  PONIEDZIAŁEK

18:00 - 20:00   Kolacja

20:30 - 21:30   CEREMONIA OTWARCIA FESTIWALU – prowadzi Anand Rudra  i wszyscy nauczyciele

22:00 - 23.00   Wieczorny Rytuał:  Wieczorna Medytacja połączona z Ceremonią Ognia – Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte

23.00 - 24.00   Impreza taneczna z DJ Ashirri


25 CZERWCA  WTOREK

  • 7:30 - 8:30 Zajęcia poranne: Tantryczna medytacja - kochanie to otrzymywanie – Neelam
  • 30 - 8.30 Zajęcia poranne: Pranayama & Tantra Kriya Yoga – Anand Rudra

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 9:30 - 11:00   Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli i sprawy organizacyjne – Anand Rudra

WARSZTAT PORANNY:

11:00 - 13:00   Warsztat I: Warsztat dotyczący zasad Festiwalu, stawiania granic oraz nawigowania emocjami: Oczekiwania, limity i pragnienia - zalecany dla wszystkich uczestników   Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte

13:00 - 14:00   Obiad

15:00 - 15:45   Spotkanie Rodzin tantrycznych – Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16:00 - 19:00 Warsztat I: Budzenie Naszej Zwierzęcej Natury Cristiano Martins
  • 16:00 - 19:00 Warsztat II: Tantryczna medytacja i wiedza ze starożytnej klasycznej księgi tantrycznej: Vigyan Bhairava Tantra Anahata
  • 16:00 - 19:00 Warsztat III: Alchemia Tantry:  Medytacja Błękitnego płomienia Neelam Devi

19:00 - 20:00   Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20:00 - 21:00   Tantryczne Szybkie Randki – Anahata
  • 21.30 - 22.30   Biodanza – Taniec Życia- Taniec Radości – Cristiano Martins
  • 23:00 - 24:00   Świątynia Tantry - Wprowadzenie – Arkadiusz Hezler

26 CZERWCA  ŚRODA

  • 7:30 - 8:30 Zajęcia poranne: Medytacja Tandava – Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte
  • 30 - 8.30 Zajęcia poranne: Sesja Tantry i Kundalini Jogi – Izabela Klempert

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 9:30 - 10:00   Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli i sprawy organizacyjne – Anand Rudra 

WARSZTATY PORANNE:

  • 10:00 - 13:00 Warsztat I:  Seksualność i erotyzm – Cristiano Martins
  • 10:00 - 13:00 Warsztat II: Moc orgazmicznej energii - Kunda i zrozumienie srebrnego trójkąta – Anand Rudra
  • 10:00 - 13:00 Warsztat III: Spotkanie z naszym seksualnym wzorcem /Blueprint Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte

13:00 - 14:00   Obiad

15:00 - 15:45   Spotkanie Rodzin tantrycznych Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16:00 - 19:00 Warsztat I: Sztuka dotyku Cristiano Martins
  • 16:00 - 19:00 Warsztat II:Seks, Władza i Pieniądze (warsztat dla mężczyzn) – Anahata
  • 16:00 - 19:00 Warsztat III: Tantryczna Kobieta: Przebudzenie Shakti (warsztat dla kobiet) – Neelam Devi

19:00 - 20:00   Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20:30 - 23.00   Ceremonia Cacao i Tribal Dance Anand Rudra i  Robert Radzimirski
  • 23:00 - 24:00   Świątynia Tantry – Arkadiusz Hezler

27 CZERWCA  CZWARTEK

  • 7:00 - 8:30 Zajęcia poranne:  Medytacja Osho Nataraj – Neelam Devi

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 9:30 - 10:00   Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli i sprawy organizacyjne – Anand Rudra

WARSZTATY PORANNE:

  • 10:00 - 13:00 Warsztat I:Aktywizacja Świętej Boskiej Obecności Anand Rudra
  • 10:00 - 13:00 Warsztat II: Satyam Shivam Sundaram - doświadczanie polarności w tantrze – Neelam Devi
  • 10:00 - 13:00 Warsztat III Od Serca do Przyjemności – Abhika

13:00 - 14:00   Obiad

15:00 - 15:45   Spotkanie Rodzin tantrycznych Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16:00 - 19:00 Warsztat I: Tantryczny Masaż Kaszmirski – Anahata
  • 16:00 - 19:00 Warsztat II:Honorowanie i czczenie wszystkich naszych energii – Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte

19:00 - 20:00   Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20:00 - 21:30 Koncert i pokaz audiowizualny: Psybient Chill Set. Ewolucja Świadomości. Muzyka w Wymiarze 5 D – Terra Nine
  • 22:00 - 23:00 Impreza taneczna z DJ Ashirri
  • 23:30 - 24:30   Świątynia Tantry – Arkadiusz Hezler


II MODUŁ

28 CZERWCA  PIĄTEK

  • 7:30 - 8:30   Zajęcia poranne: Poranna sesja uważności/ mindfulness I Shastro  

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 9:30 - 10:00   Poranne przywitanie gości, przedstawienie nauczycieli i sprawy organizacyjne – Anand Rudra 

WARSZTATY PORANNE:

  • 10:00 - 13:00 Warsztat I:  Święty Dotyk - moc dotarcia do Źródła – Anand Rudra
  • 10:00 - 13:00 Warsztat II: Rytuał Czystej Miłości – Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte
  • 10:00 - 13:00 Warsztat III: Przyjemność bycia Kobietą - Powrót do Przepływu (warsztat tylko dla kobiet) – Abhika

13:00 - 14:00   Obiad

15:00 - 15:45   Spotkanie Rodzin tantrycznych – Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16:00 - 18:00 Warsztat I: Drzwi do Ciszy (medytacja przy muzyce na żywo) – Shastro
  • 16:00 - 19:00 Warsztat II: W stronę Przebudzenia - masaż Tantry Kaula – Arkadiusz Hezler

19:00 - 20:00   Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/  KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20:00 - 21:00   Rytuał: Podróż Tantryczna – od seksu do boskiego zjednoczenia – Abhika
  • 21.30 - 23.00   Koncert Gypsy Jazz/Funky/ Pop: „Miłość i Wolność” – Isabelle Wolf
  • 23:30 - 24:30   Świątynia Tantry – Arkadiusz Hezler

29 CZERWCA  SOBOTA

  • 7:30 - 8:30   Zajęcia poranne: Poranna sesja uważności/ mindfulness II Shastro  

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 9:30 - 10:15   Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli i sprawy organizacyjne – Anand Rudra

WARSZTATY PORANNE:

  • 10:15 - 13:00 Warsztat I: Święta Świadomość - budzenie boskiego stanu świadomości!!! – Anand Rudra
  • 10:15 - 13:00 Warsztat II: Świadomy Masaż Tantryczny – Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte
  • 10:15 - 12:15 Warsztat III: Taniec Energii  Hara – Shastro

13:00 - 14:00   Obiad

15:00 - 15:45   Spotkanie Rodzin tantrycznych – Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16:00 - 19:00 Warsztat I:  Święta Intymność – Moc poruszania, aktywowania i wyzwalania świadomej Energii Seksualnej Anand Rudra
  • 16:00 - 19:00 Warsztat II: Relacje - Powrót do Przepływu Abhika
  • 16:00 - 19:00 Warsztat III: Koło Zgody Arkadiusz Hezler

19:00 - 20:00   Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20:00 - 21:30   Koncert i pokaz audiowizualny w tantrycznym Wymiarze 5 D: Trance Ecstatic Dance – Terra Nine 
  • 22:00 - 23:00   Impreza taneczna z DJ Ashirri
  • 23:30 - 24:30   Świątynia Tantry  - Noc Świątyni z Mark Oostermeijer & Anna Prat I Bascomte

30 CZERWCA  NIEDZIELA

  • 7:30 - 8:30   Zajęcia poranne: Poranna sesja uważności/ mindfulness III Shastro

8:30 - 9:30   Śniadanie

  • 10:00 - 11:30   Kirtan - Muzyczna Podróż / Wspólne śpiewanie mantr– Shastro
  • 11.45 -13.30   Integracja doświadczeń po Festiwalu – Arkadiusz Hezler
  • 13.30 - 15.00   CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU – Anand Rudra i inni nauczyciele (sala Dolna)

14:00 - 16:00   Obiad


Kontakt

© TuiTeraz.eu - Ośrodek rozwoju osobistego i duchowego "TU i TERAZ" w Nowym Kawkowie.

Adres:

Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo 11-042
woj. warmińsko- mazurskie

Telefony:

Biuro ośrodka: +48 662 759 576
Biuro ośrodka: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu 

Zapisz się do newslettera!