X Międzynarodowy Festiwal Tantry, Świadomości, Szamanizmu i Relacji
dla Singli i Par
24 CZERWCA - 3 LIPCA 2022
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Harmonogram dzienny


I MODUŁ

24.VI PIĄTEK

  • 18.00 - 20.00 Kolacja
  • 21.00 - 22.30 CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU /Anand Rudra i inni nauczyciele

25.VI SOBOTA

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: MEDYTACJA TANDAVY/ Mark Oostermeijer oraz Anna Prat I Bascomte
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 11:30 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 11.30 - 13.30 Warsztat I: WARSZTAT DOTYCZĄCY ZASAD FESTIWALU I STAWIANIA GRANIC – zalecany dla wszystkich uczestników / Freya

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: PRZEBUDZENIE MOCY / Freya
  • 16.00 -19.00 Warsztat II: TANTRA I SZAMANIZM – ELEMENTALE / ŻYWIOŁY W TWOIM CIELE: WODA, OGIEŃ, POWIETRZE I ZIEMIA / Anand Rudra
  • 16.00 - 19.00 Warsztat III: FESTIWALOWE WYZWANIA: OCZEKIWANIA, GRANICE, PRAGNIENIA / Mark Oostermeijer oraz Anna Prat Bascomte
  • 16.00 - 19.00 Warsztat IV: MASKI I CIENIE / Asim Sacredfire

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00 - 21.00 Rytuał : MEDYTACJA DRZEWA ŻYCIA / Assim Sacredfire
  • 21.00-23.00 koncert I: MYSTIC ECSTATIC DANCE / Adrian Atma
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry/ Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

26.VI NIEDZIELA

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: Tantra Krija Joga/ Arkadiusz Hezler
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00 - 13.00 Warsztat I: TANTRYCZNO-SZAMAŃSKIE PRZEBUDZENIE MOCY ODDECHU W CELU OTWARCIA TWOJEGO PSYCHICZNEGO CIAŁA / Anand Rudra
  • 10.00 - 13.00 Warsztat II: OBEJMUJĄC SWÓJ SEKSUALNY WZORZEC / Mark Oostermeijer I Anna Prat I Bascomte
  • 10.00 - 13.00 Warsztat III: NASZA ZWIERZĘCA NATURA / Cristiano Martins

13.00 - 14.30: Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: MASAŻ TANTRYCZNY LATIHAN / Freya
  • 16.00 - 19.00 Warsztat II: SEKRETNA I MAGICZNA SZTUKA MIŁOŚCI / Asim Sacredfire & Amosoma
  • 19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Rytuał: MOC UZDRAWIAJĄCEGO DOŚWIADCZENIA WZYWANIA ENERGII PRZODKÓW POŁĄCZONA Z MEDYTACJĄ W RUCHU I WPROWADZENIEM ZROZUMIENIA W NASZA LINIĘ RODOWĄ / Anand Rudra
  • 21.00 - 23.00 BIODANZA / TANIEC ŻYCIA, SERCA I WOLNOŚCI / Cristiano Martins
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry/ Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

27.VI PONIEDZIAŁEK

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: STAROŻYTNA TANTRA KRIYA YOGA/ Anand Rudra
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10:00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00 - 13.00 Warsztat I: UHONOROWANIE NASZYCH RÓŻNYCH ENERGII/ Mark Oostermeijer I Anna Prat I Bascomte
  • 10.00 - 13.00 Warsztat II: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ – OBUDŹ SWĄ NIEPOSKROMIONĄ MOC (WARSZTAT DLA KOBIET) / Freya
  • 10.00 – 13.00 Warsztat III: ARCHETYP KRÓLA (TYLKO DLA MĘŻCZYZN) / Cristiano Martins

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: EROTYCZNA SUPRA ŚWIADOMOŚĆ & POTĘGA UZDRAWIANIA W TANTRYCZNYCH RYTUAŁACH / Anand Rudra
  • 16.00 - 19.00 Warsztat II: MASAŻ ENERGETYCZNY ORAZ UZDRAWIANIE /ROZBRAJANIE CIAŁA / Asim Sacredfire & Amosoma
  • 16.00 - 19.00 Warsztat III: SZAMAŃSKA PODRÓŻ / Rishi Vlote

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00 - 21.00 RYTUAŁ : MEDYTACJA ŚWIĘTEGO WĘŻA / Assim Sacredfire
  • 21.00-23.00 TRANCE DANCE / Rishi Vlote
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry/ Arkadiusz Hezler

28.VI WTOREK

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: Tantra Krija Yoga / Arkadiusz Hezler
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 – 10.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00 - 13.00 Warsztat I: INICJACJA ODDECHU KOBRY. MISTYCZNA ŚCIEŻKA AKTYWACJI SZYSZYNKI / Anand Rudra
  • 10.00 - 13.00 Warsztat II: MIŁOŚĆ, SEKSUALNOŚĆ & EROTYKA / Cristiano Martins
  • 10.00-13.00 Warsztat III: JAK ODKRYĆ SWOJĄ SEKSUALNĄ, WEWNĘTRZNĄ , MAGICZNĄ BESTIĘ / Amosoma i Asim SacredFire

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: ŚWIADOMY MASAŻ TANTRYCZNY / Mark Oostermeijer oraz Anna Prat I Bascomte
  • 16.00 - 19.00 Warsztat II: DARK EROS – UZDROWIENIE WINY I WSTYDU BY ŻYĆ W WOLNOŚCI / Freya
  • 16.00-19.00 Warsztat III: POWRÓT SZAMANA - SZAMAŃSKA MEDYTACJA UZDRAWIANIA/ Rishi Vlote

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00 - 21.00 RYTUAŁ: Noc Świątyni / Mark Oostermeijer oraz Anna Prat I Bascomte
  • 21.00-23.00 KONCERT MYSTIC LOOP/ Adrian Atma
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry/ Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

II MODUŁ

29.VI ŚRODA

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: Tantra Krija Yoga/ Arkadiusz Hezler
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10.15 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.15 - 13.15 Warsztat I: PRAKTYKI PRANICZNE & DOŚWIADCZENIE KUNDA I SATORI – GDZIE SZAMANIZM I TANTRA SPOTYKAJĄ SIĘ W SUPRA DOŚWIADCZENIU / Anand Rudra
  • 10.15 - 13.15 Warsztat II: SZTUKA DOTYKU / Cristiano Martins
  • 10.15 - 13.15 Warsztat III: ORGAZMICZNA FALA / Amosoma
  • 10.15-13.15 Warsztat IV: SZAMAŃSKIE POTRZĄSANIE – SZAMAŃSKA MEDYTACJA OCZYSZCZAJĄCA / Rishi Vlote

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: PRZEBUDZONA MĘSKOŚĆ (TYLKO DLA MĘŻCZYZN) / Anahata
  • 16.00 - 19.00 Warsztat II: KOBIECA SIŁA I TANIEC MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ ENERGII/ BOGINI DURGA (DLA KOBIET) / Komala
  • 16.00 - 19.00 Warsztat III: SYNTETYCZNA PODRÓŻ W HARMONIJNEJ PRZESTRZENI TANTRYCZNEJ - L'ASSOLUTO NATURALE / Gopal

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00 - 21.00 RYTUAŁ: KRĄG Światła/ Komala
  • 21.00 - 23.00 Szamański Taniec Szkieletów przy ogniu / Asim SadredFire
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry/ Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

30.VI CZWARTEK

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: JEZIORO I MOC GŁOSÓW KATEDRY. PORANNY RYTUAŁ WODY ŁĄCZĄCY RYTUALNĄ KĄPIEL I ŚPIEWANIE MANTR/ Anand Rudra
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00 - 13.00 Warsztat I: TANTRYCZNY MASAŻ KASZMIRSKI / Anahata
  • 10.00 - 13.00 Warsztat II: EKSTATYCZNA, SEKSUALNA I KREATYWNA KOBIETA / Komala
  • 10.00 - 13.00 Warsztat III: ZIELONA RZEKA – DYNAMICZNA TANTRA I POETYCKI PRZEPŁYW DOTYKU / Gopal

13.00 - 14.30: Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing / Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: VIGYAN BHAIRAVA TANTRA / Anahata
  • 16.00 - 19.00 Warsztat II: KALI – TRANSFORMACYJNA SIŁA CIEMNEJ BOGINI (DLA KOBIET) / Komala
  • 16.00 - 19.00 Warsztat III: ROBOT JOX. ŚCIEŻKI AUTOMATYCZNEGO RESETU Z DYNAMIC TANTRA / Gopal

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:


1.VII PIĄTEK

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: Tantra Krija Yoga/ Arkadiusz Hezler
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00 - 13.00 Warsztat I: ALCHEMIA SEKSU ORAZ SEKRET SKYDANCING TANTRA / Margot Anand (dla wszystkich uczestników)
  • 10.00-13.00 OTWARTA PRZESTRZEŃ DLA UCZESTNIKÓW/ WSPÓLNA WYMIANA MASAŻU

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing/ Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: PRAWDZIWE WZMOCNIENIE - O CZYM MUSISZ WIEDZIEĆ I CO PRAKTYKOWAĆ, ABYŚ MÓGŁ ROBIĆ POSTĘPY NA ŚCIEŻCE TANTRYCZNEJ / Margot Anand (dla wszystkich uczestników)
  • 19.00 - 20.00 Kolacja

WARSZTATY WIECZORNE:

  • 20.00 - 23.00 Warsztat I: OPEN VOICE – ŚPIEW SPONTANICZNY I POTĘGA WIBRACJI DŹWIĘKU / Komala
  • 20.00 - 23.00 Warsztat I: WEWNĘTRZNA MISTYKA. PSYCHODELICZNE PODRÓŻ DO CENTRUM CIAŁA / Gopal
  • 20.00 - 23.00 Warsztat I: SEKS, PIENIĄDZE I WŁADZA / Anahata

WIECZORNE CEREMONIE:

  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry / Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

2.VII SOBOTA

  • 7.30 - 8.30 Zajęcia poranne: Tantryczna Wyprawa nad Jezioro
  • 8.30 - 9.30 Śniadanie
  • 9.30 - 10.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10:00 - 13.00 Warsztat I: EKSTAZA YIN & YANG / Margot Anand (dla wszystkich uczestników)

13.00 - 14.30 Obiad

14.30 - 15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing / Arkadiusz Hezler

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00 - 19.00 Warsztat I: TRANSCENDECJA: KLUCZ DO DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA I WOLNOŚCI / Margot Anand (dla wszystkich uczestników)

19.00 - 20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

  • 21.00 - 24.00 Tantryczne Mystic-Ecstatic Party na zakończenie Festiwalu
  • 23.00 - 24.00 Świątynia Tantry / Arkadiusz Hezler i inni nauczyciele

3.VII NIEDZIELA

8.30 - 9.30 Śniadanie

  • 10.30 - 13.00 Warsztat Integrujący Przeżycia Festiwalowe / Anand Rudra i inni nauczyciele
  • 13.00 - 14.00 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU/ Anand Rudra i inni nauczyciele

14.00 - 15.30 Obiad

 

WRÓĆ DO OPISU FESTIWALU


Kontakt

© TuiTeraz.eu - Ośrodek rozwoju osobistego i duchowego "TU i TERAZ" w Nowym Kawkowie.

Adres:

Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo 11-042
woj. warmińsko- mazurskie

Telefony:

Biuro ośrodka: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu

Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!