VIII Spotkanie Tantry, Świadomości,
Szamanizmu i Relacji
dla Singli i Par
26 CZERWCA - 5 LIPCA 2020
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Harmonogram dzienny


26 CZERWCA - PIĄTEK

18.00-20.00    kolacja

20.00-22.00    CEREMONIA OTWARCIA FESTIWALU Anand Rudra z Nauczycielami

Przywołaj swoją intencję przy pomocy Świętej Chanupy – Ranjana

21.30-23.00    Tantryczna Impreza Taneczna - Wieczór celebracji radości


27 CZERWCA - SOBOTA

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-11.00      Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli, zasady ośrodka (Anand Rudra)

WARSZTAT PORANNY:

11.00-13.00    Warsztat dotyczący zasad festiwalu i stawiania granic (Anand Rudra)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00 Warsztat I:  Wewnętrzne Słońce i Księżyc – Szkoła Tantra Shamanic Essence (Ranjana)

●        16.00-19.00    Warsztat II:  Przyjdź jaki/jaka jesteś! – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Biodanza – Taniec Życia, Serca i Wolności (Cristiano Martins)

23.00               Otwarcie Przestrzeni Tantra Chillout


28 CZERWCA - NIEDZIELA

7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacja dynamiczna Osho (Gopal)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I dla Kobiet: Kobieta plemienna – Szkoła Tantra Shamanic Essence (Ranjana)

●        10.00-13.00    Warsztat II dla Mężczyzn: Męskie JA - zrozumieć swoją Męskość – True Tantra School (Anand Rudra)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00    Warsztat I: Miłość, Seksualność i Erotyka (Cristiano Martins)

●        16.00-19.00    Warsztat II: Przebudzenie do życia – Tantra Woman School (Anna Sokołek)

●        16.00-19.00    Warsztat III: Spektrum czakr – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Tantryczna Ceremonia Kakao (Kachenka Foltova)


29 CZERWCA - PONIEDZIAŁEK

7.30-8.30        Zajęcia poranne - Praktyka odczuwania ruchu (Elle Monk)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I dla Kobiet: Biała Tara - Moc Miłości – Tantra Woman School (Anna Sokołek)

●        10.00-13.00    Warsztat II dla Mężczyzn: Stań w pełni swojej męskości – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00    Warsztat I: Aktywacja miednicy - ceremonia oddechu biodynamicznego – Szkoła Ipsalu Tantra Kriya Joga (Kachenka Foltova)

●        16.00-19.00    Warsztat II: Laboratorium Porozumienia: suwerenność i zgoda (Michael Kreuzwieser)

●        16.00-19.00    Warsztat III:  Kochający dotyk – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Ekstatyczny Taniec Żywiołów – Szkoła Tantra Shamanic Essence (Ranjana)

21.00-24.00    Otwarta Przestrzeń Tantra Chillout


30 CZERWCA - WTOREK

7.30-8.30        Zajęcia poranne – Starożytna Tantra Kriya Joga - Zapomniana technika wzmacniająca praktykę tantry – True Tantra School (Anand Rudra)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I:  Taniec Archetypów Miłości (Cristiano Martins)

●        10.00-13.00    Warsztat II dla Kobiet:  Zielona Tara - siła intuicji i kreatywności – Tantra Woman School (Anna Sokołek)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●       16.00-19.00    Warsztat I:  Symfonia Ekstazy – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

●       16.00-19.00    Warsztat II:  Żyjąc w Duchu Miłości – Munanakuy – Szkoła Tantra Shamanic Essence (Ranjana)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

20.00-21.30    Ceremonia Gongów i Mis Tybetańskich (Wojtek Lewandowski)  

21.30-23.30    Rytuał: Sekretna Świątynia – Szkoła Dynamic Tantra (Gopal)

21.00-24.00    Otwarta Przestrzeń Tantra Chillout


1 LIPCA - ŚRODA

7.30-8.30        Zajęcia poranne - Medytacja w Tańcu Trans (Michael Kreuzwieser)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I:  Uwolnij Ciało - wejdź we flow! – The Path of Transformation: Tantra and Shamanism (Freya Wolna)

●        10.00-13.00    Warsztat II: Tantryczna Formuła Błogości - wstęp do Oddechu Kobry – Szkoła Ipsalu Tantra Kriya Joga (Kachenka Foltova)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00    Warsztat I:  Medytacja czułości z Vigyana Bhairava Tantra i Księgi Sekretów Osho – Szkoła Tantra Shamanic Essence (Ranjana)

●        16.00-19.00    Warsztat II:  Latihan - moc nieznanego – Tantra Woman School (Anna Sokołek)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Biodanza (Cristiano Martins)

21.00-24.00    Otwarta Przestrzeń Tantra Chillout


2 LIPCA - CZWARTEK

7.30-8.30        Zajęcia poranne - Praktyka odczuwania ruchu (Elle Monk)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I dla Kobiet:  Czerwona Tara – Tantra Woman School (Freya Wolna)

●        10.00-13.00    Warsztat II dla Mężczyzn: Bractwo głębokiej miłości (Michael Kreuzwieser)

13.30-14.30    Obiad

15.00-15.45    Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00    Warsztat I:  Stawianie granic uczyni Cię wolnym – Szkoła Ipsalu Tantra Kriya Joga (Kachenka Foltova)

●        16.00-19.00    Warsztat II: Sztuka Dotyku (Cristiano Martins)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Ecstatic Cacao - Ceremonia Kakao i Ecstatic Dance (Freya Wolna)


3 LIPCA PIĄTEK

7.30-8.30        Zajęcia poranne – Hatha Joga (Kate)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00    Warsztat I:  Uświęcony Dotyk i Moc Pranicznego Uzdrawiania– True Tantra School (Anand Rudra)

●        10.00-13.00    Warsztat II:  W stronę dzikości (Michael Kreuzwieser)

13.30-14.30 Obiad

15.00-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●       16.00-19.00    Warsztat I:  Sztuka Przyjemności - Tantryczny dotyk – The Path of Transformation: Tantra and Shamanism (Freya Wolna)

●       16.00-19.00    Warsztat II:  Tantryczny Szamanizm: Brama do Wyższego Umysłu / Supra-Mind – True Tantra School (Anand Rudra)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Święta Pudża Shiva - Shakti  (Kachenka Foltova)

21.00-24.00    Otwarta Przestrzeń Tantra Chillout


4 LIPCA - SOBOTA

7.30-8.30        Zajęcia poranne – Praktyka oddechowa (Kachenka Foltova)

8.30-9.30        Śniadanie

9.30-10.00      Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli (Anand Rudra)

WARSZTATY PORANNE:

●        10.00-13.00 Warsztat I:  Sztuka widzenia i bycia widzianym – Szkoła Ipsalu Tantra Kriya Joga (Kachenka Foltova)

●        10.00-13.00 Warsztat II: Rytuał Kaula Mahamudra: Rytualizm i praca z oddechem – True Tantra School (Anand Rudra)

13.30-14.30 Obiad

15.00-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

●        16.00-19.00    Warsztat I:  Dark Eros – The Path of Transformation: Tantra and Shamanism (Freya Wolna)

●        16.00-19.00    Warsztat II:  Radykalna szczerość (Michael Kreuzwieser)

19.00-20.00    Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ IMPREZY TANECZNE:

21.00-23.00    Wieczorny rytuał tantryczno-szamański – True Tantra School (Anand Rudra)

21.00-24.00    Otwarta Przestrzeń Tantra Chillout


5 LIPCA - NIEDZIELA

7.30-8.30        Zajęcia poranne – Tantryczna kąpiel w jeziorze

8.30-9.30        Śniadanie

WARSZTATY PORANNE:

●        10.30-13.00    Warsztat  integrujący przeżycia festiwalowe (Nauczyciele razem)

13.30-14.30    CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU

14.30-15.00    Obiad

WRÓĆ DO OPISU FESTIWALU


Kontakt

© TuiTeraz.eu - Ośrodek rozwoju osobistego i duchowego "TU i TERAZ" w Nowym Kawkowie.

Adres:

Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo 11-042
woj. warmińsko- mazurskie

Telefony:

Biuro ośrodka: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu

Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!