VII Międzynarodowy Festiwal
Tantry, Świadomości, Obecności i Relacji
dla Singli i Par
28 CZERWCA - 7 LIPCA 2019
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Harmonogram dzienny


28 CZERWCA - PIĄTEK

Godz. 18.00-20.00 kolacja

Godz. 20.00-21.00

CEREMONIA OTWARCIA FESTIWALU

Godz. 21.00 - 23.00

Tantryczna Impreza Taneczna - Wieczór celebracji radości


29 CZERWCA - SOBOTA

7.30-8.30 Zajęcia poranne – Starożytna Tantryczna Krija Joga  (Anand Rudra)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-11.00 Poranne przywitanie gości, prezentacja nauczycieli, zasady ośrodka - prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTAT PORANNY:

  • 11.00-13.00 Warsztat I:  Warsztat dotyczący zasad festiwalu i stawiania granic (Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki)

13.00-14.00 Obiad

14.00-15.00 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Świadomość: Zanurzenie się w Wibrację Wszechświata (Laurent Lacoste - SkyDancing Tantra School)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Tantra - od granic do wolności (Kuba Bania Izbicki)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Tantra - ścieżka wolności (Freya Wolna - The Path of Transformation: Tantra and Shamanism i Tantra Woman School)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Otwarcie Świątyni Miłości (Anna Sokołek)
  • 21.00-23.00 Biodanza – Rytuał spotkania drugiego człowieka (Cristiano Martins)

30 CZERWCA - NIEDZIELA

7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne  Osho  (Kuba Bania Izbicki)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Doświadczenie Szamańskiej Tantry - Kosmiczny Dialog i Teoria Rezonansu (Anand Rudra - True Tantra School)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Otwórz swój Głos – Tantryczna podróż przez siedem czakr (Komala Sunder Amorim - Szkoła Komali Amorim)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Biała Tara - Moc Miłości – warsztat dla kobiet (Anna Sokołek - Tantra Woman School )

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Pierwsza Czakra – Odżywianie Korzeni (Komala Sunder Amorim - Szkoła Komali Amorim)
  • 16.00-19.00 Warsztat II:  Tantra relacji – wprowadzenie w praktykę Intymnej Obecności (Kuba Bania Izbicki)
  • 16.00-19.00 Warsztat III:  Miłość, Seksualność i Erotyka (Cristiano Martins – Tantra i Biodanza )

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Tantryczny Rytuał szkoły SkyDancing Tantra: Mieszanie dwóch kropli (Laurent Lacoste - SkyDancing Tantra School)
  • 21.00-23.00  Ceremonia Ognia i przywoływania Przodków (Anand Rudra)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

1 LIPCA - PONIEDZIAŁEK

7.30-8.30   Zajęcia poranne - Intuicyjny Qigong – przebudzenie energetyczne (Kuba Bania Izbicki) 

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I:  Energia: Manifestacja Świadomości (Laurent Lacoste - SkyDancing Tantra School)
  • 10.00-13.00 Warsztat II:  Męskość i Kobiecość (Cristiano Martins – Tantra i Biodanza )
  • 10.00-13.00 Warsztat III:  Masaż Tantryczny – Ekstatyczny dotyk  (Freya Wolna - The Path of Transformation: Tantra and Shamanism i Tantra Woman School)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Święte Narzędzia Tantry w czasie Sesji Świętego Dotyku – Pranajama, Medytacja, Rytuały, Joga i Święta Seksualność (Anand Rudra - True Tantra School)  
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Tybetańskie Pulsowanie – od Mikrokosmosu do Makrokosmosu (Ananda Kumar - Szkoła Anandy Kumara) 
  • 16.00-19.00 Warsztat III:  Krąg Kobiet: Pełnia Kobiecości – wprowadzenie do cyklu warsztatów Komali dla kobiet – warsztat tylko dla kobiet (Komala Sunder Amorim - Szkoła Komali Amorim)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Rytuał: Krąg Światła – magnetyczny przepływ pomiędzy Kobietą i Mężczyzną (Komala Sunder Amorim)
  • 21.00-23.00 Ecstatic Cacao - Ceremonia Kakao i Ecstatic Dance  (Freya Wolna)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

2 LIPCA - WTOREK

7.30-8.30   Zajęcia poranne – Medytacja Bodhi Mix (Bodhi Sambhava)

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Druga Czakra – Ruch, Zmysłowość, Przepływ Emocjonalny, Połączenie (Komala Sunder Amorim - Szkoła Komali Amorim)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Dionizos i Bachantki (Cristiano Martins – Tantra i Biodanza )
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Energetyczny Orgazm Tantryczny jako brama łącząca (Anand Rudra - True Tantra School )

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Jedność Świadomości i Energii - pierwsze kroki Tantry SkyDancing i Fali Rozkoszy Margot Anand (Laurent Lacoste - SkyDancing Tantra School)
  • 16.00-19.00 Warsztat II:  Przepływ emocjonalny (Dhyan Yogi i Nama Devi - Conscious Tantra & Shamanism)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Dark Eros: tantryczna transformacja lęku, poczucia winy, wstydu i gniewu (Freya Wolna - The Path of Transformation: Tantra and Shamanism i Tantra Woman School)

19.00-20.00     Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Rytuał: Skrzydła anioła (Bodhi Sambhava)
  • 21.00-23.00 Tantryczne party (Cristiano Martins)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

3 LIPCA - ŚRODA

7.30-8.30   Zajęcia poranne - Medytacja Nadabrahmy Osho (Laurent Lacoste)

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Drzewo życia (Bodhi Sambhava - SkyDancing Tantra School)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Zrozumienie świadomości (Karan Kinger)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Zielona Tara - siła intuicji i kreatywności - warsztat dla kobiet (Kristin Magnus - Tantra Woman School)

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Przebudzenie Źródła: Głębokie Korzenie Przepływu Energii Sakralnej (Ananda Kumar - Szkoła Anandy Kumara)
  • 16.00-19.00 Warsztat II:  Ipsalu Tantra: Tantryczna Metoda Błogości (Kachenka Foltova - Ipsalu Tantra Kriya Joga)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Zmysłowa ekspansja orgazmiczna (Dhyan Yogi i Nama Devi - Conscious Tantra & Shamanism)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Koncert  „Mistyczna muzyka afrykańska” (Buba Badjie Kuyateh)
  • 21.00-23.00 Rytuał : Szamaniczna podróż zmysłów (Kuba Bania Izbicki)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

4 LIPCA - CZWARTEK

7.30-8.30   Zajęcia poranne - Oddychanie Czakrami Osho (Kristin Magnus)

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I:  Red Tara: Seksualna Moc Kobiet – tylko dla kobiet (Freya Wolna - The Path of Transformation: Tantra and Shamanism i Tantra Woman School)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Męski krąg – tantryczna ścieżka odważnego serca -warsztat dla mężczyzn (Kuba Bania Izbicki)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I:  Energia: manifestacja witalności (Bodhi Sambhava - SkyDancing Tantra School)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Ceremonia Oddechu Biodynamicznego (Kachenka Foltova - Ipsalu Tantra Kriya Joga)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Tantryczny Krąg Kobiet (Anna Sokołek)

19.00-20.00     Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Taneczna celebracja (Kristin Magnus)
  • 21.00-23.00 Impreza taneczna z DJ Buba Badjie Kuyateh
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

5 LIPCA PIĄTEK

7.30-8.30   Zajęcia poranne - Medytacje dynamiczne Osho (Kuba Bania Izbicki)

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą (Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki)

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Rytualny Taniec Transowy (Dhyan Yogi i Nama Devi - Conscious Tantra & Shamanism)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Czarna Tara – Zintegrowana kobieta - warsztat dla kobiet  (Kristin Magnus - Tantra Woman School )
  • 10.00-13.00 Warsztat III

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Uzdrawianie męskości i kobiecości (Ananda Kumar - Szkoła Anandy Kumara)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Wibracja Tęczy (Bodhi Sambhava - SkyDancing Tantra School)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Uzdrawiająca Medytacja Świętej Ziemi (Karan Kinger)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 21.00-23.00 Tantryczno Szamańska  Ceremonia Kakao (Dhyan Yogi i Nama Devi)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

6 LIPCA - SOBOTA

7.30-8.30   Zajęcia poranne –  Tantryczna kąpiel w jeziorze

8.30-9.30   Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli, prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I:  Świadome i kochające relacje (Ananda Kumar - Szkoła Anandy Kumara)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Szamańsko-tantryczna podróż - Stań się jednością z naturą i Wielkim Duchem (Dhyan Yogi i Nama Devi - Conscious Tantra & Shamanism)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: W stronę dzikości (Kachenka Foltova - Ipsalu Tantra Kriya Joga)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Tantra – przebudzenie ciała energetycznego (Kuba Bania Izbicki)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Tradycyjny Indyjski masaż głowy (Karan Kinger)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Piękna prawda miłości - warsztat dla par (Kristin Magnus - Tantra Woman School )

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Święta Pudża Shiva – Shakti (Kachenka Foltova)
  • 21.00-23.00 TANTRAJOY - Świątynia tańca i zabawy (Dhyan Yogi i Nama Devi)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości (Anna Sokołek)

7 LIPCA - NIEDZIELA

Zajęcia poranne – Tantryczna kąpiel w jeziorze

8.30-9.30   Śniadanie

10.00-10.30 Poranne spotkanie i sharing , prowadzą Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

WARSZTAT PORANNE:

  • 10.30-13.00 Warsztat  integrujący przeżycia festiwalowe

13.30-14.30 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU

14.30-15.00 Obiad

 

WRÓĆ DO OPISU FESTIWALU


Kontakt

© TuiTeraz.eu - Ośrodek rozwoju osobistego i duchowego "TU i TERAZ" w Nowym Kawkowie.

Adres:

Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo 11-042
woj. warmińsko- mazurskie

Telefony:

Biuro ośrodka: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu

Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!