VI Międzynarodowy festiwal
Tantry, Seksualności i Świadomości w Polsce
dla singli i par
29 CZERWCA - 8 LIPCA 2018
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Harmonogram dzienny


29 CZERWCA - PIĄTEK

Godz. 18.00-20.00 kolacja

Godz. 20.00-21.00

CEREMONIA OTWARCIA FESTIWALU - prowadzi Santoshi i inni nauczyciele

Godz. 21.00 - 22.00

Mini warsztat dotyczący zasad festiwalu i stawianie granic - prowadzi Freya


30 CZERWCA - SOBOTA

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Powerful Yoga (Michael Kreuzwieser)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I Zmysłowy rezonans (Santoshi)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Tantra & Kontakt Improwizacja (Sabine Sonnenschein)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Odkrywanie seksualności czakr (Kerstin Inkman)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Master Lover Unity – sztuka tantry w relacjach intymnych (Freya)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Radykalna intymność (Michael Kreuzwieser)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Najkrótsza droga do domu – Obecność w Tantrze (Kuba Bania Izbicki)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Otwarcie Świątyni Miłości
  • 21.00-22.00 Rytuał Shiva/ Shakti: Krąg Światła (Santoshi)
  • 22.00-23.00 Impreza taneczna z DJ (Yudan Maivar)

1 LIPCA - NIEDZIELA

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Potrząśnij sobą i medytuj (Sabine Sonnenschein)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Ipsalu tantra (Kachenka Foltova)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Sztuka masażu tantrycznego (Freya)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Radykalna szczerość (Michael Kreuzwieser)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Medytacja piersi: miłość ucieleśniona - tylko dla kobiet (Santoshi)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Psychodeliczna medytacja śnienia – praca z Cieniem (Elena Fritsch)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Zabawa z energią tantryczną (Kerstin Inkmann)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Koncert na harfie (Anna Faber)
  • 21.00-23.00 Ecstatic Cacao – Ceremonia cacao i Ecstatic Dance (Freya)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości

2 LIPCA - PONIEDZIAŁEK

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Tantryczna kąpiel w jeziorze

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Otwarcie łona: energia, ekstaza – tylko dla kobiet (Santoshi)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Odech tantryczny i penetracja energetyczna (Kachenka)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Psychodeliczna medytacja śnienia – praca z czakrami (Elena Fritsch)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Chakra puja: jakości dotyku i uhonorowanie boskości (Sabine)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Medytacja świadomości  (Karan Kinger)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Orgazmiczna cisza (Michael Kreuzwieser)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Taniec autentyczny (Sabine Sonnenschein)
  • 21.00-23.00 Koncert na bębnach i wspólne granie (Doktor King)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości

3 LIPCA - WTOREK

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – 5 rytuałów tybetańskich i pranajama (Kachenka)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I Tandava – mistyczny taniec (Sabine Sonnenschein)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Dotknij mnie – namiętna zabawa (Kachenka)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Uzdrawianie ciała energetycznego (Kerstin Inkmann)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Sztuka miłosnego dotyku (Santoshi)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Shiva Kali Ecstatic Dance – Pokonaj demony lęków i wytańcz marzenia (Freya)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Czarownice łączmy się ! – krąg
  • kobiet (Elena Fritsch)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-23.00 Taqsim: muzyczno – szamańska podróż erotyczna (Yudan Maivar)

4 LIPCA - ŚRODA

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Ekstatyczna Kontakt Improwizacja (Michael Kreuzwieser)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Odzyskiwanie witalności – praca z czakrami (Kachenka)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Dark Eros: tantryczna transformacja lęku, poczucia winy, wstydu i gniewu (Freya)
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Flowresta – taniec leśnej muzyki (Yudan Maivar)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Rozbrajanie ciała. Uwalnianie traumy. Masaż powięziowo-energetyczny: Uwalnianie miednicy, prowadzą: Katarina Hellstrom i Maurizio Mazetto
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Koło zgody (Rupert James Alison)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Czerwony Namiot – warsztat dla kobiet (Celine Keller)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Koncert jazzowy (żeński kwartet saksofonowy Saksofonarium – Joanna Wróblewska, Aleksandra Skierka, Dorota Olech, Paulina Owczarek)
  • 21.00-23.00 Ecstatic Dance (Rupert James Alison)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości

5 LIPCA - CZWARTEK

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Kundalini Yoga (Celine Keller)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Boska kobiecość i Boska Męskość: spotkanie, uzdrowienie i alchemia (Ananda Kumar)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Świątynia Świętej Kobiecości i Wielkiej Matki – tylko dla kobiet (Komala Sunder )
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Moc, poddanie się i zgoda (Rupert James Alison)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Kobieca siła i moc transformującej Bogini – tylko dla kobiet (Komala Sunder)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Tantryczna podróż (Shachar Caspi)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Wrażliwe serca (Michael Kreuzwiser i Celine Keller)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-23.00 Ceremonia cacao – Cztery Żywioły (Shachar Caspi)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości

6 LIPCA PIĄTEK

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Movement meditation (Michael Kreuzwieser)

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Ekstatyczna kreatywna kobiecość – warsztat dla kobiet (Komala Sunder)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Przebudzenie ciała energetycznego (Kuba Bania Izbicki)
  • 10.00-13.00 Warsztat III Odkrywając czułość (Celine Keller)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Oddech ognia (Shachar Caspi)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Żeńskie, Męskie i Boskie: Spotkanie, Uzdrowienie i Alchemia (Ananda Kumar)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Cztery energie intymnego dotyku (Rupert James Alison)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Koncert mis tybetańskich (Wojtek Lewandowski)
  • 21.00-22.00 Rytuał: Święta Pudża Shiva - Shakti (Kachenka)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości

7 LIPCA - SOBOTA

  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.30-8.30 Zajęcia poranne – Kundalini Shakti Joga (kriya "Seksualność i Duchowość" oraz medytacja "Joni Kriya" ) dla uczestniczek festiwalu, prowadzi Monika Popowicz

8.30-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Krąg męski – inicjacja lingama (Shachar Caspi)
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Rozbrajanie ciała. Uwalnianie traumy. Masaż powięziowo-energetyczny: Uwalnianie złości, prowadzą: Katarina Hellstrom i Maurizio Mazetto
  • 10.00-13.00 Warsztat III: Pulsacja: Mikrokosmos – Makrokosmos (Ananda Kumar)

13.00-14.00 Obiad

14.30-15.15 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Miłość i wolność: taniec dwóch biegunów - warsztat dla kobiet i mężczyzn (Komala Sunder)
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Rytuał ekstatycznego malowania ciała (Rupert James Alison)
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Delikatne ciała & Dzikie serca (Celine Keller)

19.00-20.00 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 Koncert na harfie (Anna Faber)
  • 21.00-21.30 Pokaz tańca brzucha (Katarzyna Gwiazdowska)
  • 21.00-23.00 Świątynia Miłości
  • 21.30-23.00 Impreza taneczna z DJ (Yudan Maivar)

8 LIPCA - NIEDZIELA

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho, Kuba Bania Izbicki
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne – Tantryczna kąpiel w jeziorze

8.00-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Poranne przywitanie gości i prezentacja nauczycieli, prowadzi Freya

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-12.00 Tantryczny jarmark
  • 12.00-13.30 Warsztat integrujący przeżycia festiwalowe (Shachar Caspi)

13.030-14.30 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU

14.30-15.00 obiad

WRÓĆ DO OPISU FESTIWALU


Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!