26.06.09. Pt
jadalnia sala jurta namiot 6 x 6 stodoła
16.00-17.00





17.00-18.00





18,00-19.00





19.00-20.00





20.00-21.00

"Spotkanie w tańcu" Mariusz i Gaja Wiśniewscy, godz.20-22

Rytuał Agnihotry -J.Blizberg
21.00-22.00












27.06.09. So
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00




Rytuał Agnihotry -J.Blizberg
07.00-08.00
śniadanie
Medytacja poranna Osho, Norbert Kulesza, godz. 7-8
warsztat "Hatha joga", cz.I -Leszek Mioduchowski, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie Wykład "Living Dance Form - droga do siebie? Droga do różnych rzeczywistości" Joanna Łukaszewicz- Bernady godz. 8-10


09.00-10.00 zajęcia
Wykład "Integracja ciała duszy i  umysłu w ujęciu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" - dr.Tomasz Sulikowski godz. 9-11

10.00-11.00 zajęcia
Warsztat (grupa otwarta) "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" -Olga Szwajgier, godz. 10-14

Warsztat "Living Dance Form - Niebo i Ziemia w tańcu" Joanna Łukaszewicz- Bernady godz. 10-14
11.00-12.00 zajęcia
Wykład "Ustawienia systemowe " (hellingerowskie)- Marek Wilkirski godz. 11-13 Wykład "Skorzystaj z energii pozywienia - kuchnia 5 przemian" - Katarzyna Jaszczyk- Górska, godz. 11-13
12.00-13.00 zajęcia
13.00-14.00 zajęcia obiad

14.00-15.00
obiad



15.00-16.00

Warsztat "Tantra związków" - Gaja i Mariusz Wiśniewscy, godz. 15-19 Warsztat "Ustawienia systemowe" (helingerowskie) - Marek Wilkirski, godz. 15-19 Warsztat "Budzenie energii w medytacjach Osho" -Norbert Kulesza, godz. 15-19 Wykład/Prezentacja "Chi-Qung" - M.Sroczyński, godz. 15-17
16.00-17.00 zajęcia
17.00-18.00 zajęcia
Warsztat "Hatha Joga", cz.II Leszek Mioduchowski, godz. 17-19
18.00-19.00
kolacja
19.00-20.00
kolacja


Wykład ,,Zdrowie,rozwój, duchowość, przebudzenie''-Wojciech Eichelberger, godz. 19-21
20.00-21.00





21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







28.06.09.nd
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00




Rytuał Agnihotry
07.00-08.00
śniadanie "Taoistyczna medytacja stojąca"- Mariusz Sroczyński, godz. 7-8

Warsztat "Hatha Joga", cz.I, Leszek Mioduchowski, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie



09.00-10.00 zajęcia
Warsztat (grupa zamknięta) "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 9-13 Warsztat "Ustawienia systemowe" (helingerowskie) - Marek Wilkirski, godz. 9-13

10.00-11.00 zajęcia


Wykład "Oczyszczanie organizmu w teorii i praktyce wg. Tradyc. Medyc Chińs" Tomasz Sulikowski godz. 10-12 Warsztat "Oddech mimo wszystko" - Wojciech Eichelberger, godz. 10-14
11.00-12.00





12.00-13.00



Wykład "Mindfullness - uważność jako droga...", Małgorzata Jakubczak, godz. 12-14
13.00-14.00
obiad



14.00-15.00
obiad



15.00-16.00

Wykład "Osho człowiek, idea, medytacja" - Norbert Kulesza, godz. 15-17
Warsztat "Kuchnia wg 5 przemian - Skorzystaj z energii pożywienia"- Katarzyna Jaszczyk - Górska, godz. 15-19
16.00-17.00




Warsztat "Chi Qung" - Mariusz Sroczyński, godz. 15-19
17.00-18.00

Warsztat "Hatha Joga", cz.II Leszek Mioduchowski, godz. 17-19


18.00-19.00
kolacja



19.00-20.00
kolacja Wykład "Tantra serca" - Gaya i Mariusz Wiśniewscy, godz. 19-21
Warsztat "Krąg kobiet - Ceremonia Pełni - ceremonia Wdzięczności", Joanna Eichelberger godz. 19-22
20.00-21.00


Wykład "Living Dance Form - droga do siebie? Droga do różnych rzeczywistości" Joanna Łukaszewicz- Bernady godz. 20-22

21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







29.06.09.pn
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00




Rytuał Agnihotry
07.00-08.00
śniadanie "Ciało jako medytacja", Kama Korytowska godz. 7-8

Warsztat "Hatha Joga", cz.I Leszek Mioduchowski, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie
Warsztat "MBSR Mindfulness - program redukcji stresu za pomocą uważności", Małgorzata Jakubczak, godz. 8-12 Warsztat "Tantra serca" - Gaya i Mariusz Wiśniewscy, godz. 8-12
09.00-10.00





10.00-11.00

Warsztat (grupa zamknięta) "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 10-14

Wykład " Hatha joga Iyengara", Leszek Mioduchowski, godz. 9-11
11.00-12.00




Warsztat Living Dance Form "Niebo i Ziemia w tańcu", Joanna Łukaszewicz- Bernady, godz.11-15.
12.00-13.00


Wykład "Tai chi", Mariusz Sroczyński, godz. 12-14 Wykład "Metoda Feldenkraisa", Jacek Paszkowski godz. 12-14
13.00-14.00
obiad



14.00-15.00
obiad



15.00-16.00 zajęcia
Wykład "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 15-17 Warsztat "Ruch autentyczny - ciało jako medytacja", Kama Korytowska, godz. 15-19
Warsztat "Tai - chi", Mariusz Sroczyński, godz.15-19.
16.00-17.00 zajęcia




17.00-18.00 zajęcia
Warsztat "Hatha Joga", cz.II Leszek Mioduchowski, godz. 17-19
Wykład "Wędrówka bohatera", Gaya i Mariusz Wiśniewscy, godz. 17-19
18.00-19.00 zajęcia kolacja



19.00-20.00
kolacja



20.00-21-00





21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







30.06.09.wt
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00




Rytuał Agnihotry
07.00-08.00
śniadanie Poranna medytacja z oddechem, Mariusz Sroczyński, godz. 7-8

Warsztat "Hatha Joga", cz.I Leszek Mioduchowski, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie
Warsztat "Mindfulness - program redukcji stresu za pomocą uważności...", Małgorzata Jakubczak, godz. 8-12

09.00-10.00 zajęcia


Warsztat "Wędrówka bohatera", Gaya i Mariusz Wiśniewscy, godz. 9-13 Wykład/Prezentacja "Wewnętrzny Dialog - Dialog z głosem", Kama Korytowska, godz. 9-11
10.00-11.00 zajęcia
Warsztat (grupa zamknięta) "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 10-14


11.00-12.00




Warsztat "Odkrywanie zmysłów w medytacjach Osho" - Norbert Kulesza, godz. 11-15
12.00-13.00


Wykład "Praktyka uważnego jedzenia", Leszek Mioduchowski, godz. 12-14

13.00-14.00
obiad



14.00-15.00
obiad
Warsztat "Body Mind Centering - Ciało jako medytacja", Kama Korytowska, godz. 14-18

15.00-16.00

Warsztat "Metoda Feldenkiraisa - swiadomość ciała i eksperymentowanie z ruchem jako droga do rozwoju swojego potencjału", Jacek Paszkowski, godz.15-19
Wykład "Sztuka porozumienia czyli świadoma komunikacja ze światem", Małgorzata Jakubczak, godz. 15-17 Wykład "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 15-17
16.00-17.00





17.00-18.00



Warsztat "Hatha Joga", cz.II Leszek Mioduchowski, godz. 17-19
18.00-19.00
kolacja



19.00-20.00
kolacja
Wykład "Krąg kobiet - Ceremonia Pełni..." Joanna Eichelberger godz. 19-21

20.00-21.00





21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







01.07.09 śr
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00



Rytuał agnihotry
07.00-08.00
śniadanie


Warsztat "Joga kundalini" cz.I, Sylwia Hanff, godz. 7-9
08.00-09,00
śniadanie

Wykład "Integralna Praktyka Rozwojowa wg. K. Wilbera", Aleksander Teisseyre, godz. 8-10
09.00-10.00 zajęcia
Warsztat (grupa zamknięta) "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" - Olga Szwajgier, godz. 9-13 Warsztat "Medytacje Osho" - Norbert Kulesza, godz. 9-13

10.00-11.00 zajęcia



Wykład "INTEO - praktyka bycia obecnym", Magda Janicka, godz. 9-11
11.00-12.00 zajęcia




12.00-13.00 zajęcia


Warsztat "Medytacja labiryntu", cz.I, Sylwia Hanff, godz. 12-14
13.00-14.00 zajęcia obiad



14.00-15.00
obiad



15.00-16.00 zajęcia
Warsztat " Gotowanie wg. 5 przemian", Anna Romanowska, godz. 14-18 Warsztat "Krąg kobiet - Kiedy Słońce było bogiem, a Księżyc boginią" Joanna Eichelberger godz. 14-18 Warsztat "Sztuka porozumienia czyli świadoma komunikacja ze światem", Małgorzata Jakubczak, godz. 15-19 Wykład "Taniec 5 rytmów", Beata Eckert, godz. 15-17
16.00-17.00 zajęcia




17.00-18.00 zajęcia



Wykład "Terapia dźwiękiem mis tybetańskich", Kuba Dorosz, godz. 17-19
18.00-19.00 zajęcia kolacja



19.00-20.00
kolacja

Wykład " Kobieta zintegrowana", Katarzyna Miller, godz. 19-21 Wykład " Zastosowanie Dance Movement Therapy - Terapii Tańcem i ruchem w procesie integracji..", Iza Dominko, godz.19-21
20.00-21.00 kino
Koncert gongów i mis tybetańskich "Kąpiel w dźwięku- Magiczna podróż do Tybetu", Kuba Dorosz, godz. 20-22 Warsztat "Medytacja labiryntu", cz.II, Sylwia Hanff, godz. 20-22

21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







02.07.09 cz
jadalnia sala jurta namiot stodoła







06.00-07.00




Rytuał Agnihotry
07.00-08.00
śniadanie


Warsztat "Joga kundalini" cz.II, Sylwia Hanff, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie Wykład " Zastosowanie Dance Movement Therapy - Terapii Tańcem i ruchem w procesie integracji..", Iza Dominko, godz.8-10 Warsztat "INTEO - praktyka bycia obecnym", Magda Janicka, godz. 8-12 Wykład "Integralna Praktyka Rozwojowa wg. K. Wilbera", Aleksander Teisseyre, godz. 8-10
09.00-10.00 zajęcia




10.00-11.00 zajęcia
Warsztat "Zamień szare na złote, czyli jak wychodzić z kryzysów w związkach", Katarzyna Miller, godz. 10-14
Wykład "Ustawienia hellingerowskie - Co blokuje umysł i serce - Wykład o ojcach, ojczymach..", Ewa Cyzman - Bany, godz. 10-12 Warsztat "Taniec 5 rytmów", Beata Eckert, godz. 10-14
11.00-12.00 zajęcia




12.00-13.00 zajęcia

Wykład "Wpływ emocji na funkcjonowanie narządów wewnetrznych wg. TMC", Anna Romanowska, godz. 12-14

13.00-14.00 zajęcia obiad



14.00-15.00
obiad



15.00-16.00 zajęcia
Warsztat " Dance Movement Therapy - W poszukiwaniu mojego tańca, czyli moich korzeni i skrzydeł", Iza Dominko, godz.15-19 Warsztat "Ustawienia hellingerowskie - Ciało - zwierciadło Duszy", Ewa Cyzman - Bany, godz. 14-18 Warsztat "Integralna Praktyka Rozwojowa wg. K. Wilbera", Aleksander Teisseyre, godz. 15-19 Wykład/Prezentacja " Body Mind Centering - ciało jako medytacja", Kama Korytowska, godz. 15-17
16.00-17.00 zajęcia




17.00-18.00 zajęcia




18.00-19.00 zajęcia kolacja



19.00-20.00
kolacja



20.00-21.00




spektakl "Teatr Butoh", Sylwia Hanff, godz. 20-22
21.00-22.00




Rytuał Agnihotry







03.07.09 pt
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00





07.00-08.00
śniadanie "Medytacja poranna Osho" Norbert Kulesza, godz. 7-8

Warsztat "Joga kundalini" cz.I, Sylwia Hanff, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie
Warsztat "Integralna Praktyka Rozwojowa wg. K. Wilbera", Aleksander Teisseyre, godz. 8-12

09.00-10.00 zajęcia
Warsztat "Medytacje Osho" - Norbert Kulesza, godz. 9-13
Wykład "Wszystko mija, na nic nie ma gwarancji..", Katarzyna Miller, godz. 9-11 Warsztat "Taniec 5 rytmów", Beata Eckert, godz. 9-13
10.00-11.00 zajęcia




11.00-12.00 zajęcia


Wykład "Ustawienia hellingerowskie - Gdzie się podziała radość macierzyństwa..", Ewa Cyzman - Bany, godz. 11-13
12.00-13.00 zajęcia




13.00-14.00 zajęcia obiad



14.00-15.00
obiad Wykład "Gotowanie w/g. 5 przemian", Anna Romanowska, godz. 13-15 "Warsztat Tańców Afrykańskich", Wojtek Pęczek godz.14-16 Warsztat "Ustawienia hellingerowskie - W poszukiwaniu miłości - warsztat poświęcony związkom i prawom, którym podlega miłość", Ewa Cyzman - Bany, godz. 14-18 Wykład "Zastosowanie Dance Movement Therapy - Terapii Tańcem i ruchem w procesie integracji..", Iza Dominko, g.14-16
15.00-16.00 zajęcia
Warsztat "Odkwaszanie organizmu metodą dr. Collier", Kuba Dorosz, godz. 15-19


16.00-17.00 zajęcia

Wykład ,,Bębny - kultura i obrzędy ludu Malinke",Wojtek Pęczek, godz. 16-18
Wykład/Prezentacja "Taniec 5 rytmów", Beata Eckert, godz. 16-18
17.00-18.00 zajęcia




18.00-19.00. zajęcia

Wykład "Spotkanie z terapią Homa i pokaz palenia Agnihotry" , Jarosław Bizberg, godz.18-20.
Warsztat "Joga kundalini" cz.II, Sylwia Hanff, godz. 18-20
19.00-20.00
party, kolacja , ognisko , tańce , występy , na polance



20.00-21.00
party, kolacja , ognisko , tańce , występy , na polance


Koncert "Citybumbum" -Bębny Afrykańskie, Wojtek Pęczek godz. 20-22
21.00-22.00













04.07.09 so
jadalnia sala jurta namiot stodoła
06.00-07.00





07.00-08.00
śniadanie "Medytacja poranna Osho", Norbert Kulesza, godz. 7-8

Warsztat "Joga kundalini" cz.I, Sylwia Hanff, godz. 7-9
08.00-09.00
śniadanie



09.00-10.00 zajęcia
Wykład "Sztuka radzenia sobie ze stresem", Ewa Foley, godz. 9-11 Wykład " Krąg kobiet - Kiedy Słońce było bogiem, a Księżyc Boginią", Joanna Eichelberger, godz. 9-11 Warsztat "Ustawienia hellingerowskie - Zapach kobiety - warsztat poświęcony kobiecości", Ewa Cyzman - Bany, godz. 9-13
10.00-11.00 zajęcia



Warsztat "Medytacja labiryntu", Sylwia Hanff, godz. 10-14
11.00-12.00 zajęcia
Wykład "NLP - życiowy seksytans - Jak żyć w zgodzie ze sobą", Rafał Sowiński, godz. 11-13 Wykład "Spotkanie z Terapią Homa i pokaz palenia agnihotry", Jarosław Bizberg, godz. 11-13

12.00-13.00 zajęcia




13.00-14.00 zajęcia obiad



14.00-15.00
obiad



15.00-16.00

Warsztat "Sztuka radzenia sobie ze stresem - jak oswoić stres", Ewa Foley, godz. 15-19 Warsztat "NLP - Czas na zmiany", Rafał Sowiński, godz. 15-19

16.00-17.00



Wykład "Ustawienia hellingerowskie - wykład poświęcony związkom par i prawom, którym podlega miłość", Ewa cyzman - Bany, godz. 15-17
17.00-18.00



Joga kundalini cz.II -Sylwia Hanff godz.17-19 Warsztat "Praca z dźwiękiem mis tybetańskich", Kuba Dorosz, godz. 15-19
18.00-19.00





19.00-20.00
kolacja



20.00-21.00





21.00-22.00





















Joaquim dopisać



Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!