Maciej Gierasimiuk i Marta Kondraciuk

Leading

Description

maciej gierasimiuk

Maciej Gierasimiuk

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena.  Prowadzę zajęcia lowenowskie w formie grup początkujących, grup terapeutycznych oraz warsztatów weekendowych w większych miastach Polski. Prowadzę również psychoterapię indywidualną w gabinecie na warszawskim Żoliborzu. Stale korzystam z superwizji, jestem wiceprezesem Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej. Szkolę się również na superwizora w tym nurcie.

Na zajęcia Analizy Bioenergetycznej trafiłem szukając dróg zrozumienia siebie. Ruch i ciało zawsze były mi bliskie, więc kiedy dowiedziałem się o takim nurcie psychoterapii wydawało się to naturalnym wyborem. Jednak zamiast natychmiastowego olśnienia i zachwytu, powoli przekonywałem się do tego typu pracy i musiało minąć trochę czasu, abym zaczął korzystać z zajęć. Z czasem jednak przychodziło coraz większe przekonanie, że to coś właściwego, co całościowo ujmuje człowieka, co pozwala mi rozumieć, czuć i być.

Trafiła do mnie naturalność tego, że kiedy coś czuję i wyrażam, to ciało w tym uczestniczy. Że to co jest zapisane w mojej osobowości jest zapisane również w ciele, że jestem całością. Z czasem spojrzenie jakie oferuje ten nurt stało się moim podejściem do życia, a praktyka i doświadczenia terapeutyczne sprawiły, że znalazłem kontakt ze sobą, za jakim tęskniłem od wielu lat.

Szczególnie przyciąga mnie praca z grupami, kiedy to indywidualne trudności uczestników powtarzają się w grupie. Przypomina mi to, jak jesteśmy do siebie podobni – każdy z nas doznawał zranień, tęsknot, frustracji czy lęku. Każdy w grupie ma też ogromny zasób w postaci ciała, które może przeżywać przyjemność, radość, spokój, żywotność. Wierzę, że tego typu praca, grupowa czy indywidualna pozwala na stawanie się „coraz bardziej sobą”. A co za tym idzie – coraz pełniejszego doświadczania życia, innych i siebie.

marta kondraciuk

Marta Kondraciuk

Psychoterapeutka Gestalt.

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Zanim podjęłam kształcenie terapeutyczne, przez wiele lat działałam w obszarze rozwoju osobistego jako organizator i uczestnik szkoleń. Interesowałam się duchowością i próbowałam różnych form jogi i medytacji. Te doświadczenia ukształtowały mnie jako człowieka i psychoterapeutę, choć obecnie nie korzystam już aktywnie z tych form. Samorealizację odnalazłam w Gestalcie, który jest dla mnie nie tylko metodą psychoterapii, ale także stylem życia – doświadczaniem chwili obecnej, z uważnością na siebie i innych. Podobną wartość uważnego doświadczania odnajduję w Analizie Bioenergetycznej
A. Lowena, którą uważam za dobrze uzupełniającą się z psychoterapią Gestalt. Na co dzień pracuję prowadząc psychoterapię indywidualną w prywatnym gabinecie w Gdańsku.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu