Jacek Dymowski i Anna Owsiany

Leading

Description

jacek dymowski

Jacek Dymowski

Trener boksu I klasy, sędzia bokserski. Trenował zawodową Mistrzynię Świata WBO i kilku innych zawodowych pięściarzy. Trener klubowy takich Zawodników i Zawodniczek jak: Karolina Koszewska: - złota medalistka Igrzysk Europejskich 2019 - olimpijka z Tokio 2020; Oliwia Toborek: - brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorek 2021 - srebrna i brązową medalistka Mistrzostw Europy 2018 i 2021, Mistrzyni Europy 2022; Jan Lodzik międzynarodowy Mistrz Polski w boksie zawodowym i wielu innych. Jako trener brał udział w Mistrzostwach Świata oraz Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Współpracuje z Polskim Związkiem Bokserskim i grupami zawodowymi. Profesjonalizm i doświadczenie w jednej osobie. Założyciel i Prezes Warszawskiej Szkoły Boksu, klubu bokserskiego mieszczącego się w dwóch siedzibach w Warszawie na Żoliborzu i Mokotowie. Na obecną chwilę w klubie trenuje pół tysiąca osób. Tata 2,5 rocznej Meli - buldoga angielskiego.

anna owsiany

Anna Owsiany

Trenerka, artcoachka. Przez ostatnie lata nawiązałam intensywną relację ze sportem. Zaczęłam od solo podróży na rowerze po Skandynawii. By poczuć się odważniejszą na odludziach, w trakcie moich długich tras i spania w namiocie, zainteresowałam się boksem. Potem dołączyłam do treningów tenis. Treningi stały się dla mnie drogą samorozwoju, strefą bezpiecznej pracy nad moim potencjałem, blokadami i ograniczeniami. Doświadczając jak wiele dobrego sport wnosi w moje życie, postanowiłam go wprowadzić do mojej pracy trenerskiej. Z wykształcenia jestem artystką - malarką, artcoachką, trenerką. Jako prezeska Fundacji Grupa Twórcza, tworzyłam, koordynowałam i przeprowadziłam kilkadziesiąt projektów edukacyjnych, społecznych i artystycznych, w kraju i zagranicą. Tworzę projekty dla organizacji pozarządowych i maluje murale. Można mnie spotkać w Galeriach Sztuki Współczesnej, gdzie uczę rozwoju twórczego i kreatywności.

DLACZEGO BOKS?

Bo się na nim znamy. Jacek Dymowski szkoli mistrzów Świata i Europy. Ania Owsiany robi w życiu wiele odważnych, inspirujących rzeczy i wykorzystuje boks jako narzędzia samorozwoju. Dostaniesz od nas narzędzia, które ułatwią Ci zdobywanie celów i zarządzanie sobą w sytuacjach kryzysowych. Sprawdziliśmy to na sobie, będzie to wiedza praktyczna! Poznasz Tajniki warsztatu Mistrzów Bokserskich - i to takie, którymi na co dzień nie dzielą się z szerszą publicznością. W trakcie szkolenia odbędziesz mini trening bokserski, poznasz narzędzia kreatywne, będziesz się dobrze bawić.

Nasze Motto

Odważnie stań na ringu życiowym. Poznaj sekrety trenerskie mistrzów boksu. Osiągaj nadzwyczajne rezultaty w życiu i w pracy. Zawalcz o swoje szczęście.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu