Govind Pushan i Nadi Gabalewicz

Leading

Description

govind pushan

Pushan Govind

międzynarodowy terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience. Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta.

Jest autorem metody - dynamiczne uwalnianie napięć, która łączy oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Jej celem jest otwieranie ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i kontakt ze swoim autentycznym ja. Prowadzi warsztaty i szkolenia w różnych częściach świata. W Polsce prowadzi cykl warsztatów „Transformacje przez oddech” oraz warsztaty dla mężczyzn „The Natural Man

Więcej na: http://www.pushan.es

nadi gabalewicz

Nadi Gabalewicz

psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego z 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Przeszkoliła setki coachów w ramach brytyjskiej szkoły NMC, przeprowadziła przez głębokie transformacje tysiące menedżerów w kraju i za granicą. Od ośmiu lat łączy pracę z własną praktyką w ośrodkach medytacyjnych i rozwijaniem autorskiego programu Quest - serii procesów terapeutyczno-medytacyjnych prowadzących od osobowości do indywidualności, odzyskania energii życiowej i życia swoim autentycznym Ja. Certyfikowana terapeutka Primal, certyfikowana terapeutka pracy z oddechem trzyletniej szkoły Osho Diamond Breath, facylitatorka terapii medytacyjnych OSHO No-Mind, OSHO Mystic Rose, OSHO Talking to Your Body-Mind. Od sześciu lat asystuje w warsztatach Transformacji przez oddech, m.in. w Polsce, Grecji, Włoszech i Chinach.

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu