Margot Anand i Gopal

Leading

Description

margot anand

Margot Anand

Margot Anand (ur.1944)  światowy autorytet Tantry, założycielka szkoły SkyDancing Tantra,  uznana  autorka wielu książek,  prowadząca warsztaty tantry i seksualności na całym świecie.

Mentorka i mistrzyni dla kilku pokoleń nauczycieli,  nazywana w Europie Matką Tantry.

Pochodząca z Francji Margot ukończyła studia na Sorbonie w Paryżu. Odbyła intensywne szkolenia w zakresie terapii Gestalt, hinduskiej i buddyjskiej tantry ( u kilku mistrzów duchowych, w tym wielkiego mistyka Osho w Indiach), bioenergetyki, masażu, medytacji, arica i jogi integralnej.

Jej styl nauczania jest  połączeniem francuskiego humoru erotycznego, amerykańskiego pragmatyzmu  i indyjskiego mistycyzmu. Jest szczególnie ceniona za umiejętność wnoszenia uzdrawiania, lekkości i pasji do atmosfery warsztatów oraz przenoszenia nauk Tantry poza  sypialnię,  do codziennego życia.

Jest założycielką dziewięciu światowych intytutów SkyDancing® Tantra – nowego, autorskiego  podejścia do Tantry.  Jak również pionierką nowej metody “Yoga of Living,” w której uczy ludzi współtworzenia ekstatycznego stylu życia.

Przez ostatnie dwie dekady, Margot Anand opracowała i nauczała Love and Ecstasy Training (LET)® - metody uzdrawiania i wzmacniania seksualności do jej najwyższego potencjału czyli  ekstazy.

Jej najbardziej znane  książki to: The Art of Sexual Ecstasy, The Art of Sexual Magic, The Art of Everyday Ecstasy, Sexual Ecstasy: The Art of Orgasm and The Sexual Ecstasy Workbook (wszystkie sprzedały się w ponad milionowym nakładzie egzemplarzy).

Aktualnie jest w trakcie wydawania nowej książki zatytułowanej Love, Sex and Awakening: Finding God in Bed, która wprowadzi  odbiorców w połączenie pomiędzy seksualnością a duchowością.

Film/ dokument edukacyjny „Margot Anand’s Secret Keys to the Ultimate Love Life” wydany  na 3 płytach DVD   jest dogłębnym kursem jej autorskich metod oraz wprowadza nowe spojrzenie na tantrę.

gopal

Gopal

Urodzony we Włoszech, od wczesnych lat zaczął badać indyjską filozofię, duchowość i medytację.

Po ukończeniu szkoleń Shiatsu i Osho Divine Healing Arts and Meditation z Prashantam w Portugalii rozpoczął pracę nad połączeniem i interakcją między Umysłem i Ciałem.

Po długiej, intensywnej praktyce medytacyjnej pracuje jako facylitator w Osho Studio w Berlinie, gdzie prowadzi regularne zajęcia i warsztaty.

Po ukończeniu siedmioletniego treningu w SkyDancing Tantra Institute we Francji z Margot Anand, został certyfikowanym nauczycielem SkyDancing Tantra.

Po przeprowadzce do Berlina miasto zainspirowało go do stworzenia „Dynamic Tantra”, zabawnego, a zarazem duchowego sposobu na praktykowanie Tantry w miejskiej dżungli.

Gopal jest aktywny w wielu różnych obszarach twórczych jako muzyk, promotor, dyrektor artystyczny, DJ, nauczyciel i facylitator, nieustannie eksperymentuje łącząc 3 Klucze Tantryczne: Oddech, Ruch i Dźwięk, z innowacyjnymi technikami medytacji.

Gopal pracuje i mieszka w Berlinie. Swoje szkolenia i warsztaty prowadzi w Berlinie i na całym świecie.

Odpowiedzią jest zawsze Miłość.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu