Santoshi Amor, Anna Sokołek i Janka Jankiewicz

Leading

Description

Santoshi Amor

santoshi amor

Santoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karierę architekta, podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej.

Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wielu różnych relacji, poznając głębię sztuki świadomej miłości i świadomej seksualności.

Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach.

Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.

anna sokolek 2021

Anna Sokołek

 

Nauczycielka tantry m.in. w międzynarodowej szkole Santoshi "Tantra Woman". Certyfikowana bodyworkerka tantryczna po szkole Johna Hawkena "Paths of Transformations". Profesjonalna wokalistka i trenerka śpiewu po Akademii Muzycznej w Katowicach. Ania obecnie szkoli się w ramach Szkoły Cichych Ustawień Gerharda Walpera wg. metody Berta Hellingera. Ania prowadzi treningi tantry dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w sesjach indywidualnych z uzdrawiania joni dla kobiet. Oferuje warsztaty po polsku i po angielsku.

Więcej na www.tantradlakobiet.pl

 

Janka Jankiewicz

kristin magnus

Janka spotyka Boskość w Naturze, a także w tańcu, oddechu, dźwięku i dotyku. Trenerka w szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Certyfikowana praktyczka masażu tantrycznego
w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation”. Prowadzi warsztaty tantryczne i kreatywne, aktywne medytacje Osho, trzyma Tantryczne Kręgi Kobiet
i Ludzi, daje indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem dla kobiet, mężczyzn i par. Współpracuje z takimi nauczycielami jak: Elaine Yonge, John Hawken, Prem Santoshi, Freya Wolna, Svarup & Premartha. W styczniu 2020r. rozpoczęła naukę w International School of Temple Arts. Seksuolog – absolwentka Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Szamanka, Wiedźma, aktorka, muzyk, reżyserka, pedagog
i twórczyni projektów TKANKA Pracownia Mandali, Świątynia samoMiłości oraz Cacao Misterium. Współtworzyła Ibiza Tantra Festival i Tantra Spirit Festival w Chorwacji. Spełnia się jako Matka jedenastolatka. Nomadka podróżująca kamperem.

www.facebook.com/jankajankiewicz/

www.tantrawoman.com/team

 

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu