Krzysztof Sawiński

Leading

Description

krzysztof sawinski

Krzysztof Sawiński

Od zawsze związany z naturą. Gdy poczuł zainteresowanie światem duchów zaczął tworzyć bębny i grzechotki ułatwiające kontakt z „tamtym” światem. Jego bębny i grzechotki są już
w kilku krajach takich jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Włochy, USA, Kanada, Tajlandia, Irlandia, Szwecja, Hiszpania. Wiedząc o tym jak silne jest powiązanie gdy robi się samemu swoją grzechotkę lub bęben, postanowił się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami. Podczas warsztatów każdy będzie wspierany dobrym słowem i radą. Nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie. Także po zakończeniu spotkania, z chęcią odpowie na wątpliwości lub pytania.

Zachęcam także do zabrania swoich „skarbów” które poczujecie że mogą się przydać do tworzenia grzechotki. Np., jeśli masz piórka znalezione gdzieś w czasie spaceru i czujesz że mogą ozdobić Twoją grzechotkę, przynieś je. Tak samo jak kamyczki, wstążki patyki…. Ale jeśli nic nie przyniesiesz, nie martw się. Wszystko czego będziesz potrzebowała/ potrzebował do stworzenia Grzechotki, otrzymasz podczas warsztatów. 

Jeśli zdecydujesz się odpowiednio szybko, żeby wziąć udział w warsztatach, będziesz mogła/mógł zarezerwować sobie średnicę obręczy do bębna oraz wybrać rodzaj skóry na bęben. Jeśli zdecydujesz się na krótko przed warsztatami, wyboru dokonasz na miejscu z pośród tych materiałów, które zostaną zamówione losowo. Liczba miejsc jest ograniczona.

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
10.06.21
12.05.22 - 15.05.22

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu