Michał Godlewski i Konrad Kuśnierzewski

Leading

Description

michal godlewski

Michał Godlewski

Zwołujący Męski Krąg po raz 10 i po raz 5 w Duchu Świętych Męskich spotkań - tak ja nauczyłem się tego od dr.Davida Thomsona. Założyłem Instytut Oddechu i jestem autorem książki Inteligencja Oddechu.

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz. Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju
osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z sukcesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandardowe rozwiązania z tego zakresu. W związku, który uważam za ważną sferę życia.

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

 

konrad kusnierzewski

Konrad Kuśnierzewski

Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających synów. Inżynier, humanista i artysta. Przez kilkanaście lat pracowałem w międzynarodowych korporacjach jako specjalista, konsultant i szkoleniowiec. 

Jednak od zawsze moją największą pasją były i są motywy ludzkich zachowań, zagadnienia ludzkiego wnętrza, ludzkiej psychiki. Dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy? Co nami kieruje, co nas motywuje, co nas napędza? Co sprawia, że potrafimy żyć pełnią życia, prawdziwie się nim cieszyć i czerpać z niego garściami? Jak budować karmiące, pełne zaufania i miłości relacje z innymi ludźmi?

Jestem trenerem rozwoju osobistego, ukończyłem Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem również dyplomowanym trenerem i praktykiem Oddechu Transmodalnego, ukończyłem Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Prowadzę warsztaty oddechowo-rozwojowe. Współtworzę przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn. 

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu