Wojciech Lewandowski i Bronisław Świątkowski

Leading

Description

wojciech lewandowski

Wojciech Lewandowski

Ojciec dojrzałych dzieci: syna i córki oraz dziadek dla czterech wnuków. Podróżnik, ceniący samotne wyprawy do Indii, gdzie poza doświadczaniem tamtejszej kultury praktykował jogę i  pranajamę. Socjolog. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Od lat młodzieńczych uprawiał sztuki walki Kung Fu, a następnie zasmakował w innych formach aktywności, takich  jak joga, tai chi, czy qigong. Praktykował medytacje Osho, techniki Gurdżijewa, czy cichą medytację ZEN. Od lat zajmuje się medytacjami prowadzonymi oraz  harmonizowaniem ciała i umysłu za pomocą rozbrzmiewających dźwięków gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów. Rozwijając swoją pasję koncertuje też z innymi pasjonatami naturalnych instrumentów etnicznych oraz prowadzi relaksacje w dźwięku i wibracji. Uczy uważności na sygnały płynące z ciała, wyciszenia umysłu i wprowadza w medytacyjną podróż w głąb siebie. Promuje zrównoważony rozwój ciała i umysłu poprzez ruch, muzykę, techniki oddechowe, medytację, kąpiele leśne, czy filmoterapię

bronislaw swiatkowski

Bronisław Świątkowski

Nauczyciel Mindfulness, Instruktor Qigong i Jogi, trener w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, pedagog. Jego pasją jest praktykowanie i nauczanie technik pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Praktykował w Chinach, w Indiach i w USA. Odbywał liczne odosobnienia medytacyjne. Prowadzi warsztaty, szkolenia, prelekcje. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności.

Wykorzystuje współczesne i tradycyjne systemy ćwiczeń, jako metody służące osiągnięciu równowagi i odporności psychofizycznej oraz osobistemu rozwojowi. Bardzo ceni dobre relacje międzyludzkie i kontakt z naturą.

Więcej informacji: www.mindfulnessnonstop.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu