Izabela Makowska

Leading

Description

izabela makowska

Izabela Makowska

Izabela Makowska jest psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public PR, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Od września 2020 instruktor choreoterapii i arteterapii. Prowadzi Kobiece Kręgi. Ukończyła m.in. 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Od 14 lat styka się z metodą ustawień hellingerowskich, nie tylko wykorzystując ją zawodowo w pracy z ludźmi, ale niejednokrotnie doświadczyła jej w swoim procesie rozwoju jako skutecznej metody. Miała przyjemność poznać na żywo sposób pracy Berta Hellingera. Kolejne osoby, od których uczyła się to Andrzej Nehrebecki, który wspólnie z B. Hellingerem napisali książkę: Miłość zaklęta w chorobie", oraz Milena Karlińska-Nehrebecka. Szczególną rolę w jej procesie  rozwoju terapeutycznego oraz osobistego ma Małgorzata Rajchert-Lewandowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger. 

Swoje umiejętności w zakresie psychoterapii rozwijała poprzez szereg szkoleń, warsztatów, kursów, m.in. o: podstawy psychoterapii; diagnozę kliniczną: DSM-IV-TR; psychoterapię krótkoterminową podejście integrujące; psychoterapię zaburzeń lękowych; integratywną psychoterapię depresji; związki miłosne - jak prowadzić psychoterapię, aby ich nie uszkodzić; hipnozę kliniczną - szkolenie podstawowe i zaawansowane; psychoterapię zaburzeń jedzenia; psychosomatoterapię - szkolenie podstawowe i zaawansowane; interwencję kryzysową wobec osób zagrożonych samobójstwem; studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Od 2008 roku prowadzi prywatną praktykę. Od blisko 20 lat szkoli się w zakresie pomocy, rozwoju i psychoterapii. Od 15 lat praktykuje pracę w obszarze pomocy ludziom. Spełnia się tworząc nowe rzeczy, jest otwarta na zmiany, fascynuje ją taniec i fotografia, lubi spotkania 
z ludźmi, podróże. Jest mamą Kasi, Igora, Leny i Wiktora.

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
02.10.20 - 04.10.20

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu