Dhyan Yogi i Nama Devi

Leading

Description

dhyan yogi

Dhyan Yogi

Jest z wykształcenia astrofizykiem. Po odkryciu Osho i Tantry, skierował całą swoją energię i pasję badacza do badań wewnętrznych, rozpoczynając swoją duchową ścieżkę tantryczną i nowe życie. Studiował Tantrę i praktykował medytacje Osho z mistrzynią Ma Anandą Saritą w szkole Tantra Essence, gdzie został nauczycielem Tantry. W tym samym czasie, zafascynowany szamańską ścieżką, stał się nauczycielem  Rytualnego Tańca Transowego (Ritual Trance Dance) i Polowania na Duszę (Soul Hunting), ucząc się bezpośrednio od jednego z ich twórców, Wilberta Alixa.

Rozszerzył swoje kompetencje w Osho Humaniversity o prowadzenie zajęć dotyczące relacji i seksualności. Uczył się także u Roberta Silbera z Instytutu Świadomej Zmysłowości pracy z kobietami i uzdrawianie yoni oraz  szamanizmu w ISTA i masaży tantrycznych w różnych szkołach. Został także certyfikowanym nauczycielem Tantry w aśramie Shri Kali w Indiach. Dziś Dhyan Yogi poświęca swoje życie poszerzaniu świadomość za pomocą Tantry, medytacji Osho, szamańskich rytuałów i pomaganiu jednostkom i parom odkrywać na nowo ich prawdziwą istotę, energię i przepływ miłości. W tym celu utworzył szkołę "Świadoma Tantra i Szamanizm", dając sesje prywatne i prowadząc grupy w Europie.

www.conscioustantra.org

nama devi

Nama Devi

Jest tantryczną kapłanką, masażystką, uzdrowicielką i nauczycielką jogi. Ma kilkuletnie doświadczenie w różnych rodzajach masażu, ostatnio koncentrując się na tantrze. Nama jest certyfikowanym nauczycielem Tantry Jogi aśramu Shri Kali w Indiach. Zaczęła swoją duchową ścieżkę od pracy z energią poprzez Reiki i Theta Healing, oraz z szamańskimi praktykami i rytuałami. Następnie, podążając za badaniami nad świadomą duchowością, odkryła mistrza Osho, została sannyasinem i rozpoczęła tantryczną ścieżkę w szkole "Świadomej Tantry i Szamanizmu", której jest teraz członkiem i nauczycielem. Podróżuje po świecie, poszerzając swoje kompetencje dzięki naukom mistrzyni Ma Anandy Sarity i kontynuując kursy z Johnem Hawkenem.

Aby pogłębić swoją duchową ścieżkę, nauczyła się medytacji Vipassana w świątyni Wat Ram Poeng w Tajlandii. Zestrajając się z kobiecą energią, stała się Księżycową Matką u Mirandy Grey. Dziś w pełni i z pasją poświęca swoje życie świadomej ścieżce duchowej, dając prywatne sesje i współprowadząc grupy w Europie, aby pomóc jednostkom i parom odnaleźć harmonię i radość.

www.conscioustantra.org

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
08.07.19 - 14.07.19

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu