Jadwiga Naira - Archive

Leading

Description

jadwiga naira

Jadwiga Naira

Szamanka i uzdrowicielka specjalizująca się w energii transformującej. Terapeutka o niezwykłej wrażliwości. Przebywała 17 lat w Niemczech, jeżdżąc po świecie i pobierając nauki. Zdobytą wiedzę i umiejętności praktykowała prowadząc warsztaty, medytacje i konsultacje między innymi w Haus der Pyramiden.

Pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata, takich jak Syberia, Mongolia, Peru, Egipt, Indie, Hawaje i innych miejsc wysoko energetycznych. W ciągu tej intensywnej pracy, otrzymała wiele inicjacji takich jak:

  • Świętej kobiecości na Syberii
  • Mistrza komunikacji ze światami zwierząt, roślin, minerałów i astralnymi na Hawajach
  • Attai Yoga i Drzewa życia na Syberii
  • Wyświęcenie złotą energią Słońca w Egipcie
  • Wyświęcenie na Pumę w Peru
  • i wiele innych, których nie sposób tu wymienić.

Aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie. Ta świadomie wybrana ścieżka rozwoju pokazała inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości uśpione w każdym człowieku. Od tego momentu zmieniła się jej perspektywa na cały wszechświat.

Uważa, że praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne  a szaman operuje duszę. Taka nauka trwa latami, po to by poszerzyć świadomość i zmysły. Ta ścieżka jest też pełna wyzwań, wymaga przebywania w dżungli, w ciemności, w labiryntach, w skałach, w samotności - co budzi doświadczenie śmierci, aktywuje szacunek dla życia i śmieci, akceptację tego odwiecznego cyklu harmonii ze wszechświatem, gdzie energia wschodzącego Słońca jest odrodzeniem błogosławieństwa na nowe życie bez strachu.

Takie przygotowanie dało jej  narzędzia i moc do odpowiedzialnej pracy z drugim człowiekiem przy uzdrawianiu duszy.

Po długim czasie wróciła do Polski i  założyła szkołę wiedzy szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie naucza praktycznych umiejętności szamańskich opartych na pracy z energią ciała, duszy i umysłu oraz przekazuje wiedzę ezoteryczną.

Jest autorką wielu warsztatów i medytacji m.in. „Duch i materia razem - dwa potencjały w Jednym”,  „Uzdrawianie relacji. Jak tworzyć  szczęśliwe relacje”, „Wizja Nowej przyszłości”, „Prawo Rezonansu” i wielu innych. Obecnie jeździ po wielu miastach Polski i dzieli się swoim doświadczeniem i naukami.

Udzieliła wywiadów, które można zobaczyć na jej kanale YouTube oraz innych kanałach telewizji internetowych (poniżej kilka wybranych):

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
Currently no events are available

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu