Freya Wolna i Kuba Bania Izbicki

Leading

Description

freya

Freya Wolna

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO,  Life&Tantra coach, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi profesjonalne treningi Masażu Tantrycznego, warsztaty tantryczne Master Lover, kręgi kobiet, medytacje OSHO,  sesje masażu oraz coaching relacji intymnych. Uwielbia kakao, taniec i muzykę, prowadzi ceremonie Ecstatic Cacao  podczas których dzieli się pysznym kakao wg starożytnej majańskiej receptury, miksuje ekstatyczną muzę i prowadzi szamańsko-tantryczne medytacje.

Freya łączy pasję, energię, głęboką szamańska mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę, uzdrowicielkę i tantryczną dakinię z zamiłowaniem do życia i transformacji innych. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, dało jej gruntowne podstawy do utrzymywania energii nawet bardzo dużej grupy uczestników, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania.

https://www.facebook.com/FreyaWolna.TantraTeacherCoach/
www.facebook.com/freya.tantraway/

kuba bania izbicki

Kuba Bania Izbicki

Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem pełni a z pasji nałogowym warsztatoholikiem, ponieważ ostatnie 20+ lat życia spędziłem – jako uczestnik lub osoba prowadząca – na wszelkiego typu szkoleniach i warsztatach dotyczących rozwoju ciała, umysłu i ducha.

Przez lata zajmowałem się biznesem, szkoleniami i psychoterapią, jednak moim podstawowym zajęciem było intensywne poszukiwanie i testowanie, na sobie i moich odważnych klientach wszelkich technik, nurtów, filozofii i terapii obiecujących powrót do osobistej pełni, szczęścia i życiowego spełnienia.

Na przestrzeni lat przeżyłem 3 bliskie spotkania ze śmiercią, które całkowicie odmieniły moją perspektywę pojmowania Kim/Czym w Istocie jesteśmy i podejście do pracy z człowiekiem. Osobiście byłem nad przepaścią, w miejscach gdzie pustka i ból istnienia są tak wielkie, że całkowicie odechciewa się żyć. Byłem też w miejscach gdzie każdy, najprostszy oddech jest (nie)skończenie doskonałym i ekstatycznym doświadczeniem pełni Życia.

Byłem w totalnej frustracji długotrwałego bezskutecznego poszukiwania. Byłem też w euforii znajdowania odpowiedzi, które uwalniają od systemowej traumy do życia w pełni. Byłem w ciszy i pustce odosobnienia i poszukiwania, oraz w wirze radości dzielenia się z innymi  doświadczeniami i efektami tych poszukiwań.

Byłem też w więzieniu swojego ciała, skutego zbroją kumulowanego napięcia, które wywołuje chorobę i powoli zabija, całkowicie blokując przepływ energii życia. Byłem też w odprężeniu i powrocie do ciała, do ruchu, do oddechu, do przepływu energii, która sięga każdej komórki ciała i sięga też znacznie, znacznie dalej. Sprawia, że ciało staje się przyjacielem prowadzącym w percepcję świata, o którym wcześniej nawet nie śniłem.

Tym jestem, jednym i drugim, i czymś znacznie więcej także – podobnie jak Ty również, nawet jeśli nie zawsze o Tym pamiętamy. I Tym się dzielę.

Wraz z pewną Indianką, od 25 lat, każdego dnia, na nowo, odnajdujemy siebie i wzrastamy w niepozbawionej wyzwań relacji, a także wspólnie towarzyszymy w dorastaniu dwójce wspaniałych dzieci. Od 10 lat razem, odważnie i intensywnie kroczymy ścieżką Tantry, pozwalając by bezlitośnie obdzierała nas ze wszystkiego, co nie stanowi naszej prawdy.

Więcej informacji na stronie http://wPelni.com.

 

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
04.08.18 - 11.08.18

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu