Grzebyk Ryszard

Leading

Description

ryszard grzebyk

Ryszard Grzebyk

Ryszard Grzebyk - autor artykułów w prasie i seminariów, na których uczy praktycznie nieznanej powszechnie logiki leczenia przyczynowego. Autor serii książek m.in. „Kiedy lekarz zawiedzie..”, „Rak to nie wyrok”, 4-tomowego kompendium medycyny naturalnej, w którym podaje podstawy leczenia przyczynowego, dzieli się odkryciami, w tym dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z wieloma chorobami.

Jego książki i warsztaty porządkują wiedzę na temat zdrowia, profilaktyki i powstawania chorób. Omawiają jakie są najważniejsze filary zdrowia.Zawierają konkretne rozwiązania na dane ogniwo łańcucha przyczynowo-skutkowego powstawania chorób. Przedstawiają   skuteczne metody leczenia wielu schorzeń m.in. autoimmunologicznych!

Jako jeden z nielicznych skutecznie i to niejednokrotnie zastosował zasadę „lekarzu wylecz się sam” - Gdy chorowałem na chroniczne zapalenia zatok, uszu, gardła i oskrzeli, widziałem bezradność lekarzy w zapobieganiu tym chorobom. Gdy nie chodziłem przez 3 miesiące z powodu zniszczonej chrząstki stawowej w stawach biodrowych i kolanach, jedyną alternatywą była wymiana stawów. W każdym przypadku, lecząc się sam z powodu braku właściwej wiedzy wśród lekarzy, wyleczyłem się w 100%. Teraz chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, w jaki sposób należy leczyć przyczynowo, aby uzyskać pełne zdrowie…

www.naturopathopinion.com

Date Title
Currently, no events are available.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu