Guzek Izabela i Różycka Małgorzata - Archive

Leading

Description


izabela guzek

Guzek Izabela

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką tańcem i ruchem, absolwentką i nauczycielem Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Szkołę Trenerów w Grupie TROP. Ukończyłam roczny kurs Ruchu Autentycznego certyfikowany przez Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy.

Jestem współautorką książek „Psychoterapia tańcem i ruchem. Teoria i praktyka.” Oraz „Psychoterapia tańcem i ruchem. Terapia indywidualna i grupowa.” Prowadzę psychoterapię tańcem i ruchem z dorosłymi i z dziećmi. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, schizofrenicznymi, z osobami, które doświadczyły przemocy, a także z kobietami po stracie okołoporodowej.

Pracuję terapeutycznie z osobami, które doświadczają kryzysów życiowych, konsekwencji nadmiernego stresu, bloków w ciele, objawów somatycznych o podłożu psychicznym, trudności w komunikacji i budowaniu relacji. Od kilku lat pracuję także z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, współpracuję m.in. z Fundacją Synapsis i warszawskimi szkołami integracyjnymi. Pracuję pod superwizją Jeannette MacDonald (ARAD, SRDMT UK).


rozycka malgorzata

Różycka Małgorzata

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką tańcem i ruchem (Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem), psycholożką (Uniwersytet Warszawski), trenerką (Szkoła w ramach Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych).

Pomagam osobom, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał, odzyskać witalność, siłę i spokój poprzez nawiązanie lepszego kontaktu z własnym ciałem. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z trudnościami emocjonalnymi, z doświadczeniem choroby psychicznej, uzależnionymi i współuzależnionymi, z amazonkami i z osobami niewidomymi.

Prowadzę indywidualną i grupową terapię z dziećmi i z dorosłymi a także warsztaty i grupy rozwoju osobistego oraz szkolenia dotyczące wykorzystania pracy z ciałem w terapii dla osób zawodowo zajmujących się pomaganiem. Współpracuję z Towarzystwem Pomocy Młodzieży, Fundacją Przystanek Twórczość, Ośrodkiem Terapii i Rozwoju Marymoncka i Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku. Współtworzę Centrum Terapii Tańcem i Ruchem.

Od wielu lat praktykuję różne techniki tańca i ruchu od stepowania, poprzez taniec współczesny po improwizację. Przez trzy lata byłam częścią performatywnej Grupy Z (improwizacja oparta na tańcu współczesnym) pod kierunkiem Karoliny Kroczak. Od 5 lat moją pasją jest też granie brazylijskiej samby w grupie Ritmo Bloco. Wielką przyjemność sprawia mi malowanie intuicyjne.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu