Krzysztof Krupka

Leading

Description

Krupka Krzysztof

Ur. 1964 w Tomaszowie Mazowieckim. W  1990 r. ukończyłem studia na wydziale lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej. W latach 1991-2003 uzyskałem specjalizacje z zakresu rehabilitacji, neurologii i chorób wewnętrznych. Od 1989 współtworzyłem Laboratorium pierwiastków śladowych Biomol-Med, dlatego  szczególnie bliska jest dla mnie medycyna ortomolekularna. Przez wiele lat zajmowałem się biochemią, w szczególności chorób nerwowych i onkologicznych. Tematem mojej pracy doktorskiej było poszukiwanie wzorców biochemicznych w chorobach nowotworowych. Jestem autorem licznych opracowań dla lekarzy z tej dziedziny.

Cennych doświadczeń z zakresu dietetyki dostarczyła mi wieloletnia praca z pacjentami stosującymi tzw. dietę optymalną wg Dr J. Kwaśniewskigo.

Równolegle zdobywałem dodatkowe umiejętności z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej, ayurwedy, izopatii, homotoksykologii, ziołolecznictwa, dietetyki oraz terapii psychoonkologicznej. Posiadana wiedza pozwala mi w sposób harmonijny łączyć współczesną wiedzę medyczną z tradycyjnymi metodami leczniczymi. Mottem,  którym się kieruję w swoim postępowaniu medycznym są słowa Bertolda Ulsamera „ bez korzeni  nie ma skrzydeł” , czyli mówiąc  inaczej,  aby współczesna medycyna mogła się rozwijać, dla dobra ludzi, nie może pomijać tradycyjnych systemów leczniczych. Moimi nauczycielami  byli C. Simonton, prof.  Z. Garnuszewski, prof. P. Wilchelmson, Wolfgang Deusser, prof . G. Heim, Foster Perry i wielu innych których nie sposób wymienić bo są to moi pacjenci. A to właśnie pacjenci najwięcej uczą lekarza, bez nich nie byłbym tym kim jestem.

Od 2008 roku rozwijam metodę diagnostyki termoregulacyjnej w medycynie  i psychologii wg modelu Heidelberskiego. Od 2012 roku pełnię rolę ordynatora oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej w szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Od 2014 do 2017 byłem konsultantem medycznym w centrum hipertermii medycznej i zintegrowanej terapii nowotworów w Krakowie. Od 2015 roku jestem nauczycielem akademickim w KWSPZ w Krakowie i GWSP w Chorzowie gdzie wykładam fizjologię i immunologię człowieka oraz medycynę naturalną. Jestem promotorem kilkunastu prac magisterskich i licencjackich. W obszarze moich zainteresowań leżą także zagadania  neurochemii ,neurofizjologii, psychofarmakologii, terapii światłem, dźwiękiem, wodolecznictwa i zintegrowanego treningu sportowego.

Od 2017 roku pełnie funkcje wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Edukacji Psychosomatycznej. A od kilku lat prowadzę badania naukowe z wieloma uczelniami medycznymi jak CMUJ, ŚUM, WMUM w dziedzinie psychosomatyki. Na podstawie 15 letnich badań i 20 tys. przypadków klinicznych w medycynie, ale także w psychologii, sporcie wyczynowym oraz ekonomii małych firm, opracowałem zasady nowej dziedziny medycznej jaką jest Neuropsychosomatyka. Neuropsychosomatyka to nauka zajmująca się spójnością mózgu i serca w przestrzeni medycznej, psychologicznej, społecznej, ale też i ekonomicznej.

Od 1994 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską.

Jestem autorem i współautorem licznych artykułów, skryptów i podręczników oraz opatentowanych urządzeń do terapii światłem i dźwiękiem.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu