Dorota Sakowska

Leading

Description

Sakowska Dorota

Edukatorka seksualna zajmująca się także pracą z ciałem. Współprowadzi Pussy Project - projekt edukacji i rozwoju seksualności dorosłych. Prywatnie praktykuje Tantrę.

PUSSY PROJECT

Pussy Project to kolektyw zajmujący się edukacją i rozwojem seksualności kobiet. Wyjaśniamy, ośmielamy i prowokujemy – do dobrej zabawy i otwartości.

Wierzymy w kobiecość, poczucie humoru i wolność. Wierzymy, że seks i seksualność to siły twórcze i wzmacniające. Jesteśmy pewne, że nie istnieje dobry seks bez świadomości i odpowiedzialności.

Pussy Project stroni od etykiet. Jest dla kobiet w różnym wieku, o różnych charakterach i oczekiwaniach, które łączy to, że chcą mocnej i pełniej być kobietami. Naszym celem jest przywracanie kobietom radości z seksu. Zachęcamy do odzyskania kontaktu ze swoim ciałem i otwarcia na myślenie i mówienie o seksie.

Jak się wyrażamy? Mówimy o technice, ale też o emocjach. O byciu singlem i byciu w związku. O potrzebach, które trzeba sobie uświadomić i o tych, której już znamy. Pracujemy z psychologami, coachami, seksuologami. Bawimy się zabawkami erotycznymi, i choć nie są one fetyszem doceniamy je i namawiamy do zaprzyjaźnienia się z nimi. Angażujemy się w akcje artystyczne i społeczne. Robimy warsztaty oparte metodach pozytywnej pracy z seksualnością.

Nie wierzymy, że można znać się na wszystkim, więc nie będziemy się wypowiadać na temat pracy, radzić w doborze szminki oraz wychowania dzieci albo karmienia kanarka. Mamy natomiast wiedzę i doświadczenie, które zdobyłyśmy rozmawiając o seksie z setkami kobiet - to nasz kapitał, który rozwijamy i powód dla którego możesz nam zaufać

Co nas wyróżnia? Kobiety, które stworzyły Pussy Project - Dorta i Marta są różne temperamentem, poglądami, nawet stylem życia. Kobiety, które nam pomagają także wnoszą do Pussy Project swój rys i swoje doświadczenia.Różnorodność, tolerancja najlepiej nas charakteryzują. Nie mówimy, co masz robić, bo to ty wiesz najlepiej, co jest dla ciebie dobre. Jesteśmy dumne ze wspierania społeczności LGBT i wsparcia, które otrzymujemy w zamian, to też nas wyróżnia. Chodzi nam o kobiety, nie o kontrolę ich wyborów seksualnych. 

A nazwa Pussy Project? Cóż, nieźle brzmi :) I chociaż czasem przysparza nam kłopotów, to bardzo ją lubimy. Odnosi się do naszych cipek, czyli tego, co łączy wszystkie kobiety. Ponieważ czasem trzeba cenzurować naszą nazwę, dlatego skrótem zostało ""Pss". Pss - jak palec położony na ustach. Pss - jak słowa polecenia, przez które kobiety przekazują sobie wieści. Pss - jak "pussy" bez samogłosek.

Jeśli czujesz, że chciałabyś dowiedzieć się więcej, sięgnąć po inspiracje wzbogacające twoje życie seksualne dołącz do społeczności tworzonej przez Pussy Project.

Date Title
Currently no events are available

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu