Bednarek Sonia Alicja

Leading

Description

Bednarek Sonia Alicja

Odczuwałam życie ciałem odkąd pamiętam. Najpierw poprzez stały kontakt z naturą, mnóstwem godzin spędzonych w lesie, na łąkach.  Drobna i odważna.  I równocześnie poprzez taniec, wiele lat tańca.  Głusza, natura, jej spokój i dzikość, pasja gestu i ruchu to był mój świat do momentu rozpoczęcia pracy w międzynarodowej korporacji prawniczej.  To z jednej strony kilkanaście lat ogromnej ilości pracy, a z drugiej - spotkania z własnymi możliwościami, potencjałem.

I nadszedł 2008, rok przełomowy, kiedy okazało się, jak bardzo przestałam żyć moim życiem praktycznie w każdej jego dziedzinie, jak zgubiłam siebie.  Krótkie poszukiwania dosłownie ‘wrzuciły’ mnie na ścieżkę Tantry i od razu jasnym stało się, że jest to moja ścieżka.

Przestałam pracować i nastąpiły moje pierwsze 4 lata w jakimś sensie odosobnienia i intensywnej praktyki tantrycznej pod skrzydłami Mariusza i Gayi Wiśniewskich.  To był, i wciąż jest, powrót do tego co znam, co kiedyś już robiłam, co jest organicznie we mnie.  Ten czas, to rozpoczęcie i wejście w proces głębokiej wewnętrznej transformacji, która naturalnie trwa i stale przychodzą nowe olśnienia.  Wtedy też przyszło do mnie moje imię: Sonia.  Od 2011 roku prowadzę warsztaty Tantry i indywidualne sesje Tantry.  Od tego momentu stale czuję świeży powiew czegoś bardzo starego we mnie, pierwotnego i esencjonalnego.  W nim rozkwitam i wzrastam. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że kroczę ścieżką mojej duszy oraz za wszelkie nauki i dary jakie ta praca mi przynosi.

Uczę się u różnych współczesnych nauczycieli, ale przede wszystkim moim przewodnikiem są tantryczne nauki Osho, a inspiracją - nauczyciele z jego kierunku.  I dzięki temu przewodnictwu i moim wizjom skierowałam swoje poszukiwania w stronę Tantry Kaszmirskiej i obecnie ją właśnie zgłębiam.

Dla mnie Tantra jest antyczną sztuką łączenia medytacji z miłością.  Jest duchową praktyką, dostępną dla każdego na co dzień, prowadzącą do harmonijnej unii męskości i żeńskości w nas samych, a także w naszym życiu, w tym w relacjach, wiodąc ku superświadomości.  W tym kierunku Tantry, odkrywając i transformując wszelkie wewnętrzne blokady umysłu i ciała, doświadczasz miłości i połączenia z duszą poprzez swoją cielesność właśnie. Aż zaniknie wewnętrzny podział, zaniknie wewnętrzny konflikt. Łącząc codzienną zmysłowość, odczuwanie z medytacyjną świadomością stajesz się mikrokosmosem Całości.

Prowadzę warsztaty Tantry, indywidualne sesje Tantry oraz masażu Lomi Lomi Nui (Certyfikat Aloha International, Hawaii, USA) w języku polskim i angielskim.  Co jakiś czas wypowiadam się na łamach prasy (Sens),  portali (zwierciadlo.pl), czy w programach telewizyjnych jak TV4 'mała Czarna' i innych.

W Warszawie prowadzę Świątynię Tantry OKO BOGINI,  w której odbywają się tantryczne sesje, spotkania, kręgi kobiet i medytacje, a także gościnne warsztaty.

Workshops:

Archival events

Current events (2020)

Date Title
Currently no events are available

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu