Heller Zenon

Leading

Description

Heller Zenon

Jogin, artysta-malarz, grafik. Praktykował 12 lat zen pod kierunkiem Genpo Roshi, w tym przez dwa lata w zen center w Salt Lake City w USA, gdzie przyjął ślubowania mnicha. Pogłębił tam praktykę medytacji. Od 12 lat kontynuuje praktyki w tradycji tybetańskich szkół Bon i Nigmapy (dzogczen oraz tantrę). Organizator praktyk medytacyjnych. Od ponad roku współprowadzi regularne, co dwa tygodnie, zajęcia Dakini Tantry w Warszawie.

Estera Saraswati i Zenon Heller, tantryczne małżeństwo.

Łączą elementy tantry tybetańskiej i hinduskiej z metodami neotantry (Osho i terapia zachodnia) oraz szamanizmu. Takie połączenie metod integrujących ciało, energię seksualną i świadomość skuteczniej umożliwia człowiekowi zachodu doświadczenia swojej pierwotnej i ekstatycznej natury. Skutkiem jest nieuwarunkowana z zewnątrz radość, pojawiająca się sama bez specjalnego powodu. Reszta staje się wtórna. W naturalnej konsekwencji poprawia się jakość relacji ze światem, życia uczuciowego, seksualnego i zawodowego oraz satysfakcja z życia.

Estera i Zeni żyją razem i praktykują ścieżkę tantryczną na co dzień. Przyjęli ślubowania Ngagpy i Ngagmy, tradycji białych joginów i jogiń praktykujących mistyczne, tybetańskie nauki Dzogczen oraz tantry.

Razem z Iwoną Khandro założyli Dakini Tantra, grupę rozwoju duchowego czerpiącą ze źródła Tantry: z mocy i mądrości Dakiń przekazywanej joginom i joginiom.

Date Title
Currently no events are available

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu