CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Wrzesień 2017 / 27.09.17 - 01.10.17

Event

Title:
Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć – od umysłu do ciała, (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 27. September 2017 - Sun, 1. October 2017
Where:
Govind Pushan
Category:
Wrzesień 2017

Description

transformacja przez oddech01

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych na kolejną edycję cyklu transformacji przez oddech. Tym razem skupimy się na sercu i miednicy.

Przyjrzymy się wzorcom porzucenia i odrzucenia, odblokujemy energię serca i otworzymy się na przepływ Miłości. Obudzimy też miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się zdrową seksualnością i przyjemnością.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem i jego asystenci. Uzyskując doświadczenie w wielu modalnościach pracy Pushan stworzył autorską metodę - dynamiczne uwalnianie napięć - łączącą oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i odzyskanie kontaktu ze swoim autentycznym ja.

O swojej pracy mówi tak: nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za prawidłowy przepływ energii życiowej często jest utrudniony z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń z przeszłości. Na poziomie fizycznym brakuje nam witalności i rozluźnienia, na poziomie psychicznym nieświadomie odtwarzamy stare mechanizmy funkcjonowania.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest praktycznym i skutecznym podejściem, które pozwala rozbroić napięcia w ciele segment po segmencie. Łączy wiele sprawdzonych metod pracy: bioenergetykę A.Lowena, podejście dot. traumy P.Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho.

Transformacja przez oddech , to cykl warsztatów oddechowych w 2017 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni. Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dołu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii życiowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące  traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy sie technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Z powodu napięć i stresu w naszym codziennym życiu, jak również wczesnych wydarzeń z dzieciństwa, nieświadomie zgromadziliśmy w naszym ciele ogromną ilość napięć. Bardzo często te napięcia są przyczyną wielu różnych chorób oraz braku energii w naszym życiu.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest potężnym skutecznym podejściem, które łączy wiele technik pomocnych w rozładowaniu starych napięć, skurczy i stresu. Pomoże nam stworzyć nową przestrzeń, zharmonizować ciało i umysł. Nasza energia życiowa znowu popłynie wolno, poczujemy się witalni, odmłodzeni i uzdrowieni.

W każdym module pogłębiamy wiedzę o:

 • Trzech mózgach
 • Wpływie stresu na system nerwowy
 • Jak się łączyć z ciałem, uczuciami, odczuciami w ciele (felt sense) poprzez ekspresję
 • Jak odzyskać wolność emocjonalną i kreatywność
 • Rozróżniać poszczególne segmenty w ciele i różne cechy, które z nimi korespondują
 • Nauczymy się jak utrzymywać w równowadze nasz system nerwowy, zarówno w działaniu jak w relaksie i jak doświadczać naturalnego przepływu Qui
 • Nauczymy się różnych technik medytacyjnych, ćwiczeń i sekwencji ruchowych, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu do samoregulacji

transformacja przez oddech02

Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

27.IX - 1.X.2017

ROZPOCZĘCIE 27.IX (środa), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE 01.X (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia
RABATY
 • 1200 dla osób kontynuujących cykl (min. 2 Warsztaty z Pushanem Govindem)
 • 1200 zł przy zgłoszeniu i płatności zaliczki do 15 sierpnia (+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu

UWAGA:

 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo - warsztatowe
 • Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
 • W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 27.IX-1.X.2017".
 5. UWAGA!!! Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.IX-1.X.2017, imię i nazwisko

  Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36, 33

  Nr rachunku: 1160 2202 0000 0001 1047 7487

  Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW


Leading

Location:
Govind Pushan

Description

govind pushan

Pushan Govind

międzynarodowy terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience. Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta.

Jest autorem metody - dynamiczne uwalnianie napięć, która łączy oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Jej celem jest otwieranie ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i kontakt ze swoim autentycznym ja. Prowadzi warsztaty i szkolenia w różnych częściach świata. W Polsce prowadzi cykl warsztatów „Transformacje przez oddech” oraz warsztaty dla mężczyzn „The Natural Man

Więcej na: http://www.pushan.es

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu