CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2017 / 15.05.17 - 17.05.17

Event

Title:
Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć – od umysłu do ciała - warsztat dla początkujących, (Nowe Kawkowo)
When:
Mon, 15. May 2017 - Wed, 17. May 2017
Where:
Govind Pushan
Category:
Maj 2017

Description

transformacja przez oddech01

Zapraszamy na cykl warsztatów oddechowych w 2017 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni.

Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dołu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii życiowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy się technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Część pierwsza:

15-17 maja (od godz.18 w poniedziałek 15 maja do godz.18 w środę 17 maja).

Pracujemy z segmentem ocznym i odzyskujemy ugruntowanie w nogach. Odblokowanie oczu umożliwia wyjście z paranoi, odtwarzania przeszłości, pomaga widzieć życie takie, jakim jest. Umożliwia nam również bycie zobaczonym przez świat w naszej prawdzie. Praca z nogami odblokuje pełną zdolność do wolnego poruszania się, dbania o swoje bezpieczeństwo jak też odważną eksplorację życia.

Zapraszamy osoby początkujące oraz te, które chcą uzupełnić w skrócie warsztat lutowy i wziąć udział w całym cyklu. Cena: 600 zl plus koszty noclegu i posiłków.

Uczestników warsztatu lutowego zapraszamy do powtórzenia cyklu tylko w kosztach noclegu i posiłków.

Część druga:

17-21 maja (od godz. 18 w srode 17 maja do godz. 14 w niedziele 21 maja).

Pracujemy z gardłem i kontynuujemy ugruntowanie się w nogach. Poprzez pracę z gardłem będziemy odzyskiwać naszą ekspresję, kreatywność, połączenie ze światem. Odzyskamy zdolność do wyrażania swojej prawdy, komunikowania potrzeb i granic.

Z powodu napięć i stresu w naszym codziennym życiu, jak również wczesnych wydarzeń z dzieciństwa, nieświadomie zgromadziliśmy w naszym ciele ogromną ilość napięć. Bardzo często te napięcia są przyczyną wielu różnych chorób oraz braku energii w naszym życiu.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest potężnym skutecznym podejściem, które łączy wiele technik pomocnych w rozładowaniu starych napięć, skurczy i stresu. Pomoże nam stworzyć nową przestrzeń, sharmonizować ciało i umysł. Nasza energia życiowa znowu popłynie wolno, poczujemy się witalni, odmłodzeni i uzdrowieni.

W każdym module pogłębiamy wiedzę o:

 • Trzech mózgach
 • Wpływie stresu na system nerwowy
 • Jak się łączyć z ciałem, uczuciami, odczuciami w ciele (felt sense) poprzez ekspresję
 • Jak odzyskać wolność emocjonalną i kreatywność
 • Rozróżniać poszczególne segmenty w ciele i różne cechy, które z nimi korespondują
 • Nauczymy się jak utrzymywać w równowadze nasz system nerwowy, zarówno w działaniu jak w relaksie i jak doświadczać naturalnego przepływu Qui
 • Nauczymy się różnych technik medytacyjnych, ćwiczeń i sekwencji ruchowych, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu do samoregulacji

transformacja przez oddech02

Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

15 - 17.V.2017

ROZPOCZĘCIE 15.V (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE 17.V (środa), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

600 zł

RABATY
 • Uczestników warsztatu lutowego zapraszamy do powtórzenia cyklu 15 - 17.V tylko w kosztach noclegu i posiłków
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu

UWAGA:

 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo - warsztatowe
 • Trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie zwracamy!!!
 • W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 15-17.V.2017".
 5. WAŻNE!!! Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: "warsztat oddechowy" 15-17.V.2017, imię i nazwisko

  Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika
  36, 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW


Leading

Location:
Govind Pushan

Description

govind pushan

Pushan Govind

międzynarodowy terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience. Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta.

Jest autorem metody - dynamiczne uwalnianie napięć, która łączy oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Jej celem jest otwieranie ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i kontakt ze swoim autentycznym ja. Prowadzi warsztaty i szkolenia w różnych częściach świata. W Polsce prowadzi cykl warsztatów „Transformacje przez oddech” oraz warsztaty dla mężczyzn „The Natural Man

Więcej na: http://www.pushan.es

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu