CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2017 / 26.05.17 - 28.05.17

Event

Title:
Masaż tantryczny 101 – Ekstatyczny dotyk, Freya (Warszawa)
When:
26.05.17 - 28.05.17
Where:
,
Category:
Maj 2017

Description

masaz tantryczny img001

Zapraszamy na weekend pełen zmysłowości, błogości i ekstazy!

Warsztat Masaż Tantryczny 101 – Ekstatyczny Dotyk, to oparty na doświadczeniu warsztat, podczas którego doświadczysz świadomego dotyku, medytacji i tantrycznych rytuałów w bezpiecznej atmosferze zmysłowości i uświęcenia ciała.

Podczas tego kursu doświadczysz wiele przyjemności a także zdobędziesz umiejętności i narzędzia, które pomogą ci doskonalić twoją relację intymną. Jeżeli masujesz zawodowo poznasz tu inspirujące sposoby pracy z energią i być może nowe dla ciebie techniki.

Zapraszamy singli i pary by odkrywać zmysłowość, seksualność pogłębiając miłość do siebie i do partnera/ki.

Podczas tego kursu:

 • Zdobędziesz lub pogłębisz swoje umiejętności zmysłowego, ekstatycznego dotyku
 • Nauczysz się zmysłowego, uzdrawiającego i niezwykle przyjemnego masażu tantrycznego
 • Poznasz jak połączyć przyjemność fizyczną z duchowym uniesieniem
 • Odkryjesz radość przyjmowania poprzez odpuszczenie i oddanie kontroli
 • Pogłębisz swoją relację z ukochanym/ą, (jeżeli przyjedziecie razem)
 • Otworzysz się na przyjemność i zaufanie w relacji
 • Poznasz koncepcję koła zgody - narzędzia wspierającego komunikację i bezpieczeństwo podczas masażu, dzięki czemu zarówno masowany/a jak i masujący/a mogą pozwolić sobie na otwartość i przepływ energii.

masaz tantryczny img002

Masaż Tantryczny obejmuje całe ciało, przeplatając różne rodzaje dotyku (uwalniający, energetyzujący, zmysłowy), kontakt wzrokowy, oddech, dźwięk i ruch ciała. Łączenie energii, świadomości z odprężeniem w przepływie dawania i przyjmowania tworzy oparte na świadomości i miłości połączenie pomiędzy dającym i przyjmującym, budując intymność, przyjemność błogość i ekstazę.

Masaż tantryczny to coś więcej niż zmysłowość i odprężenie. To głęboka i transformująca praca. Najważniejsze jest nastawienie do siebie: szacunek, uhonorowanie; umiejętność pracy z energią i świadomością by poprzez ciało dotykać ducha. Tworzymy doświadczenie, w którym ciało jest świątynią ducha, odkrywaniem i czczeniem boga w każdym mężczyźnie i bogini w każdej kobiecie.

Jesteśmy manifestacją ducha na ziemi w ciele fizycznym doświadczając siebie poprzez ciało energetyczne. Masaż Tantryczny inicjuje ciało fizyczne budząc je na ciało energetyczne przywracając nas do naszej natury, jako istot boskich, istot energii, ognia i światła. Ta inicjacja jest prawdziwym celem naszej energii seksualnej, pragnieniem, aby połączyć się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

26 - 28.V.2017

ROZPOCZĘCIE 26.V (piątek), o godz. 18
ZAKOŃCZENIE 28.V (niedziela), o godz. 17
MIEJSCE:

Warszawa

CENA WARSZTATU

550 zł

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu

UWAGA:

 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo - warsztatowe
 • Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
 • W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę w wysokości 200 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 26-28.V.2017".

RACHUNEK BANKOWY:

07 1140 2004 0000 3002 7664 3558
w tytule: Ekstatyczny Dotyk _ Imię i Nazwisko


Leading

Location:
Freya Wolna

Description

freya

Freya

Sex&Life Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem. Certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, certyfikowana nauczycielka Tantry i Masażu Tantrycznego. Prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na odkrywaniu potencjału klientów, a także uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności poprzez warsztaty, sesje indywidualne oraz coaching. Od 4 lat prowadzi jedyny w Polsce Profesjonalny Trening Masażu Tantrycznego certyfikowany przez The Paths of Transformation (John Hawken) i ASIS (The Association of Somatic and Integrative Sexologists). Freya prowadzi autorskie warsztaty Przebudzenie Mocy, Moc Kobiet, Sztuka Intymności dla par oraz Master Lover, a także autorskie eventy taneczne ECSTATIC CACAO. Jest autoryzowaną nauczycielką w międzynarodowych szkołach tantry: The Paths of Transformation, Tantra Woman oraz Art of Love.

Freya przeszkoliła tysiące osób zarówno jako trenerka w korporacjach międzynarodowych, jak i jako nauczycielka rozwoju osobistego oraz Tantry. Łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką życiową mądrością, wnikliwością, uważnością i intuicją. A to czyni z niej przewodniczkę i nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników oraz wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie.

Podczas swoich warsztatów nie tylko słucha uważnie słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób oraz całej grupy. Używając elementów psychologii zorientowanej na proces towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości, dzięki czemu prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej charyzmatyczna osobowość, ciepły głos, silna obecność oraz intuicyjne podejście sprawiają, że treningi z Freyą są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu