CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Kwiecień 2013 / 16.04.13 - 20.04.13

Event

Title:
Tantryczny orgazm i rozbrajanie ciała, poziom 2 (Nowe Kawkowo)
When:
16.04.13 - 20.04.13
Where:
,
Category:
Kwiecień 2013

Description

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”

W NOWYM KAWKOWIE, STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz

ESTERA SARASWATI

www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl www.narodzinydożycia.pl

TANTRYCZNY ORGAZM

I ROZBRAJANIE CIAŁA

5 LUB 11-DNIOWY INTENSYWNY

WARSZTAT UZDRAWIAJĄCY

PROWADZI: ANDREW BARNES Z AUSTRALII

10-14.04.2013 r. - poziom I

16-20.04.2013 r. - poziom II

15.04.2013 r. - Bliss Dance z ceremonią kakaowca

Gdy odkrywamy naszą prawdziwą seksualność i zmysłowość, gdy uświadamiamy sobie swoje możliwości oraz uczymy się kierować własną energią seksualną, wtedy nasze życie staje się dostatnie i bogate w miłość, zdrowie, szczęście i moc.

Tym razem proponujemy Ci trzy części warsztatu, które są ze sobą komplementarne. Możesz uczęstniczyć we wszystkich, w dwóch lub w jednej. Wybór należy do Twojego serca. Możesz także skonsultować się w tej sprawie z Esterą Saraswati. Bliss dance jest otwarty dla obu grup warsztatowych oraz innych osób. W tym roku rozpoczynamy także 2 letni program trenerski Andrew Barnes'a (Coach intymności) - oba poziomy są obligatoryjną jego częścią zgodnie z maksymą "uzdrowicielu uzdrów się najpierw sam". Dalszy jego ciąg na jesień.

Zapraszamy w podróż, która służy nawiązaniu intymnego kontaktu z sobą samym i odzyskiwaniu naturalnego stanu błogości. Jest to zaawansowany i praktyczny warsztat łączący emocjonalne i seksualne rozbrajanie ciała z nauką otwierania kanałów energetycznych, prowadzenia energii i doświadczania energetycznego orgazmu całego ciała. Poprzez intesywną pracę z ciałem będziemy uzdrawiać system przekonań zakodowanych w naszej podświadomości. Odblokowywać to, co nas zniewala i przygotować ciało na przyjmowanie pełnej rozkoszy.

Warsztat ten, jest autorską metodą pracy Andrew Barnes'a. Opiera się na jego wieloletnim doświadczeniu w pracy terapeutycznej w zakresie miłości i seksualności. Jest to szybka droga dotarcia do głębokich blokad znajdujących się w ciele, emocjach i sferze seksualności. Pozwala na ich skuteczne usunięcie. Drugim etapem warsztatu (po rozbrojeniu ciała) jest otwieranie kanałów energetycznych i nauka prowadzenia energii. Jej swobodny przepływ powoduje ekstatyczne stany odczuwane w ciele, zwane tantrycznym orgazmem.

Razem z narodzinami otrzymujemy prawo do tego, aby cieszyć się własnym ciałem i seksualnością bez wstydu i winy oraz realizować pragnienia serca. To jest początek prawdziwej ścieżki wolności i wzrostu świadomości. Zaczynamy zdejmować kolejne warstwy uwarunkowań społecznych, które nas wiążą i wtłaczają w ograniczony kontekst doświadczeń i odczuwania przyjemności.

Andrew Barnes

Naturalnym stanem człowieka jest odczuwanie radości, błogości, miłości i mocy. Kto z nas nie chciałby czuć się tak na co dzień? Skoro jest to stan naturalny i przyrodzony, dlaczego zatem mało kto doświadcza go stale? Przeszkodą bywają nasze historie osobiste i doświadczenia życiowe z przeszłości.

Warto uświadomić sobie, że na pewnym poziomie każdy z nas opiera się naturalnemu stanowi błogości, chroniąc się przed potencjalnym zranieniem. Ten opór i środki ochronne przybierają formę psychicznego, fizycznego i seksualnego opancerzenia.

Podczas tego warsztatu:

  • nauczysz się usuwać fizyczne i energetyczne blokady, co pozwoli na swobodny przepływ energii przez ciało i odczuwanie energetycznych multiorgazmów,
  • zyskasz dostęp do głębszego doświadczania miłości i intymności,
  • będziesz mocniej doświadczał życia i seksualności,
  • nauczysz się wzrastać i rozwijać poprzez miłość i błogość, zamiast poprzez cierpienie i lęk.

Podczas tego mocnego, ustrukturyzowanego, intymnego i intensywnego procesu warsztatowego, każda osoba będzie prowadzona, wspierana, kochana i szanowana w swojej transformującej podróży, aby odnaleźć siłę do uwolnienia blokad i otworzyć na miłość, którą jesteśmy. Warsztat ma na celu ukierunkowanie Twojego wzrostu na nowe poziomy ekspresji i wolności. Jest właściwy nawet dla bardzo doświadczonych tantryków.

Jest to warsztat zaawansowany. Przeznaczony dla osób, które już pracowały nad swoją seksualnością lub które są zdeterminowane i gotowe głęboko zanurkować.

Rozbrajanie nie jest doświadczeniem jednorazowym, tak samo jak dążenie do przeżywania pełni życia z całym spektrum emocji oraz stawania się multiorgazmicznym człowiekiem upojonym samym Istnieniem. Można, a nawet rekomendujemy, brać kilka razy udział w poziomie I. Za każdym razem jest inaczej, są nowe elementy i nowa grupa. Każdy z nas ma wiele warstw osobowości i jej zranień do oczyszczenia i uzdrowienia. Uczestnictwo w poziomie II rekomendujemy po rzetelnym zastanowieniu się. Jest to poziom bardzo zaawansowany, gdzie nie ma części przygotowującej i wstępnej jak na poziomie II. Od razu wchodzimy w sesje rozbrajające, mocniejsze rytuały, nagość i seksualność. Tylko dla osób po części I. Polecamy wzięcie udziału w całym 11-dniowym warsztacie osobom zdecydowanym na fundamentalną zmianę.

Bliss dance czyli tantryczny taniec błogości to autorska metoda Shakti Malan. Andrew Barnes łącząc go z ceremonią kakaowca zaprasza nas na wyjątkową wyprawę do krainy spokoju, rozkoszy i wielkiej błogości.

Metoda Nitvany

Jedna ze stosowanych na warsztacie technik pracy z ciałem to "Nitvana". Nazwana od imienia autora metody Nityama + Nirvana = Nitvana. Andrew zgłębiał ją przez 10 lat ucząc się od Shantam's Nityama ("Tantric Mongoose"/ Tantryczna Mangusta) www.nityama.com

Nitvana jest okazją dla kobiet i mężczyzn do ponownego połączenia się ze swoją prawdziwą naturą. W ten sposób doświadczamy większej błogości i rozkoszy oraz usuwamy różnego rodzaju traumy przechowywane w ciele. Nitvana pomaga w otwieraniu kanałów energetycznych i ścieżek, które zostały zablokowane w czasach dzieciństwa.

Ułatwia kobietom ponowne połączenie z ich biegunem dodatnim (serce), jednocześnie wspierając mężczyzn w nawiązaniu połączenia z ich biegunem dodatnim (genitaliami). W ten sposób przywraca ich do swoich naturalnych polaryzacji.

Ważne informacje: 

Podczas warsztatu będą ćwiczenia zawierające nagość i pracę z intymnym dotykiem uwzględniające Twoje osobiste granice. Celem jest usunięcie blokad i pancerza z ciała fizycznego i emocjonalnego. Będzie to możliwe dzięki bezpiecznej przestrzeni stworzonej podczas warsztatu.

Respektujemy Twoje osobiste granice. Wspieramy Cię w mówieniu "Nie".

Może być to dla Ciebie droga do wejścia w swoją moc, a także poznania i określenia swoich granic. Podczas procesu będziesz odzyskiwać dostęp do odczuwania, co w danym momencie jest dla Ciebie właściwe, aby móc jasno stwierdzić, gdzie leżą Twoje granice. To podniesie Twoje poczucie własnej wartości i samo w sobie może uleczyć rany z przeszłości na tym tle.

Data:
16-20.IV.2013
Początek:
16.IV. godz. 9 rano (wtorek), sugerowany przyjazd już 9.IV
Koniec:
20.IV. godz. 14 (sobota) kończymy obiadem
Cena:
1300 zł za jeden z poziomów + koszty pobytu i wyżywienia
Rabaty:

Zniżka za kontynuację (wcześniejsze uczestnictwo w tym warsztacie): 1100 zł + koszty pobytu i wyżywienia
Zniżka za oba poziomy: 2400 zł + koszty pobytu i wyżywienia
Mega zniżka za kontynuację (wcześniejsze uczestnictwo w tym warsztacie): 1900 zl + koszty pobytu i wyżywienia
Bliss dance (taniec błogości wg metody Shakti Malan) z ceremonią kakaowca: 150 zł
Zniżka dla osób uczestniczących w obu poziomach: 110 pln.

Kontakt:
Jacek Towalski tel. 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska tel. 606994366
Biuro tel. 662759576
www.tuiteraz.eu, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!

Konieczna wpłata zaliczki 500 zł na konto organizatora Estery Saraswati

Zaliczka za warsztat (bezzwrotna) - 500 zł za jeden poziom od osoby, zawiera zaliczkę za warsztat oraz dla Ośrodka za pobyt. Dodatkowo 50 zł za Bliss dance z ceremonią kakaowca. Płatna przelewem do 15.03.2013. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski 

Konsultacja z Esterą Saraswati: 695 168 408

Zaliczka oraz zgłoszenie e-mail stanowi rezerwację miejsca. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

OPINIE UCZESTNIKÓW:

„Obok kompetencji merytorycznych, które w tym przypadku są oczywiste, byłem oczarowany wielką uważnością jaką Andrew emanował od pierwszej do ostatniej chwili spotkania. Miałem wrażenie, że każde słowo, gest czy technika pochodziły nie z poziomu zimnej mentalno-profesjonalnej sztampy lecz z totalnej świadomości pozostającej w ciągłym, energetycznym kontakcie z najgłębszymi potrzebami każdego uczestnika. Wśród wielu nauczycieli, których poznałem pod tym względem Andrew Barnes jest dla mnie w czołówce TOP5. Cudownie było zanurzyć się w tej przestrzeni obecności, by w warunkach pełnego bezpieczeństwa wykonać dla siebie tak delikatną i tak ważną pracę. Dziękuję.”

Kuba, Nowe Kawkowo maj 2012

„Było to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, nieporównywalne z niczym, co do tej pory przeżyłem. Tak wyobrażałbym sobie życie w raju – bezgraniczna miłość, akceptacja i zachwyt życiem wśród pięknych ludzi. O intensywności procesów przemiany, jakie w nas zachodziły podczas rozbrajania, świadczyły dźwięki wydobywające się z głębi naszych trzewi, swoją potęgą porównywalne chyba jedynie do krzyków bólu przy porodzie czy krzyków wojowników rzucających się do walki wręcz na śmierć i życie. A to był jedynie wstęp, przygotowujący nasze ciała do swobodnego przepływu energii umożliwiającej odczuwanie energetycznych multiorgazmów. Piękno wewnętrzne, które promieniowało i rozświetlało nasze twarze podczas sesji energetycznych, to widok, którego nigdy się nie zapomni. To wszystko dzięki kochanemu Andrew, który dzięki swym szamańskim sztuczkom oraz niesamowitym wyczuciem i intuicją w dozowaniu stopni trudności ćwiczeń, potrafił stworzyć atmosferę takiego bezpieczeństwa, tak intensywnej miłości i czułości, że stało się możliwe skruszenie nawet najstarszych pokładów lęków i traum, które odcinały nas od prawdziwego życia. Nie ma słów, które wyraziłyby szacunek i wdzięczność za to co dla nas zrobił, czego nas nauczył, na co zwrócił nam w sprytny sposób uwagę. Ku swojemu zaskoczeniu przekroczyłem tu wiele własnych lęków i zahamowań, tych świadomych i nieświadomych. Andrew zdołał przeformułować wyobrażenia o kobietach i mężczyznach i odkrył w nas na nowo nie-seksualny dotyk i uczucia. Wcale nie przesadzę, jeżeli powiem, że od teraz jestem już innym człowiekiem, bo w czasie tych warsztatów narodziłem się ponownie, a Andrew był wspaniałym położnikiem tego procesu. Dewizą mojego życia jest motto „Wolność jest wszystkim, a miłość, to cała reszta”. I właściwie ten warsztat był właśnie o tym”.

Jacenty, Nowe Kawkowo 2012

„Praca z ciałem na warsztacie z Andrew Barnes, przyniosła dla mnie przełomowe uwolnienie od lęku przed seksem, zmagazynowanego w moim ciele w postaci zapomnianego doświadczenia nadużycia... Uświadomiłam tez sobie, że porzucenie mnie w wieku 3 lat przez Rodziców, rzutuje obecnie moim lękiem przed porzuceniem przez Partnera... Warsztat ten otworzył mnie na ścieżkę drogi życia pełnią zmysłowości i zdolności orgazmicznej, zdolności tworzenia.....”

Beata, Nowe Kawkowo 2012

Polecam z całego serca! Andrew jest wyjątkowym nauczycielem, potrafiącym stworzyć i utrzymać bezpieczną przestrzeń, pełną miłości i akceptacji. Pomimo wielu lat pracy z ciałem warsztat ten głęboko zmienił moje życie, podejście do siebie, relacji, seksualności... Głęboko otwierający, transformujący, pozwalający w łagodny i bezpieczny sposób rozszerzać się, poznawać i odkrywać nowe obszary siebie. Wspaniali ludzie, wspaniała organizacja. Bardzo TAK ;)

Witold, Nowe Kawkowo 2012 

„Jadąc na warsztaty myślałem pracować w ciele. A jednak niespodziewanie zapracowałem nad emocjami. Doświadczyłem, że był we mnie lęk, ten którego uznałem jako najgłębszy strach, z którym miałem się zmierzyć: strach z zazdrości i odrzucenia. Myślałem że boję się śmierci, jednak to chodziło o strach przed odrzuceniem, który jest mocny, nie do przewidzenia, który poprowadził mnie przez wyżyny miłości i radości, niziny strachu i osamotnienia. Odczuwałem go. Obawiałem się go odczuwać ponieważ myślałem, że on mnie zniszczy.

Jak powiedział Andrew jedynym rozwiązaniem jest spotkać strach, pozwolić sobie na niego, ogarnąć takiego, jaki jest, bo jest częścią mnie. Aby żyć ze swoim strachem musiałem podjąć decyzję. Tak kochani zdecydowałem budować wewnętrzną radość z kobietą, a miłość niech rozpuszcza ten strach cofam oświadczenie, że jestem wolny Dziękuje Wam za świadomość i doświadczenie. Aloha”

Jacek, Nowe Kawkowo 2012 

„Warsztaty i sesje budzą wiele emocji, czasem różnorakich, ale aby zacząć doświadczać pozytywnych uczuć należy wyzbyć się negatywnych. Proces oczyszczania się może być długi i bolesny. Po wielu przeżyciach dzięki warsztatom i sesjom doświadczyłam stanu błogości, którego trudno zapomnieć. Warsztat uzdrowił wiele obszarów mojego życia, czasem zupełnie odległych od tematyki, która się zajmował, ale przecież wszystko jest ze sobą połączone, więc jeśli się chcemy rozwijać to tylko w całości, bez pomijania jakiekolwiek aspektu życia.’

Małgosia, Mazury 2011


Leading

Location:
Barnes Andrew

Description

Barnes Andrew

Seksuolog z Australii, uzdrowiciel tantryczny, terapeuta seksualności i relacji miłosnych, coach orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

Poza wykształceniem seksuologa, Andrew ma pięć dyplomów w zakresie różnego rodzaju pracy z ciałem i uzdrawianiem energią. Jednakże swoją największą naukę przypisuje doświadczeniom życiowym oraz mądrości i przewodnictwu wielu mentorów i nauczycieli, których miał na całym świecie przez ostatnie 18 lat. Wzbogacili oni jego drogę, rozwijając go i stawiając przed nim wyzwania na niezmierzoną ilość sposobów. Andrew teraz wspiera innych by znaleźli swoją wewnętrzną prawdę i doświadczyli dynamicznej przemiany w ich własnym życiu.

www.heartoftheflower.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu