CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2012 / 01.05.12, 18:00 h

Event

Title:
Wieczór przytulania - Cuddle Party (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 1. May 2012, 18:00 h
Where:
Barnes Andrew
Category:
Maj 2012

Description

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”

W NOWYM KAWKOWIE, STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz

ESTERA SARASWATI

www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl   www.narodzinydożycia.pl

zapraszają  1 maja 2012 godz. 18 na mini-warsztat

„WIECZÓR PRZYTULANIA”

CUDDLE PARTY

PROWADZI: ANDREW BARNES

Zapraszamy na mini-warsztat "Wieczór Przytulania" prowadzony przez Andrew Barnes'a, certyfikowanego coacha metody komunikacyjnej "cuddle party".

Co to jest Wieczór Przytulania?

Po angielsku to "cuddle party", gdzie "cuddle" znaczy "przytulać, tulić się, pieścić". Wieczór przytulania jest wesołym wydarzeniem towarzyskim dla osób dorosłych. Ma jednak strukturę mini-warsztatu, gdzie w bezpiecznych warunkach, uczestnicy uczą się o granicach, komunikacji, intymności i uczuciach.

To także fascynujący sposób na poznanie nowych osób w relaksującej atmosferze. Laboratorium, gdzie możesz eksperymentować z tym, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że czujesz się dobrze. Wieczór Przytulania, to pełen zabawy wieczór-warsztat, gdzie możesz:

 • przeformułować wyobrażenia na temat mężczyzn i kobiet
 • odkryć na nowo nie-seksualny dotyk i uczucia;

Czy wieczór przytulania przywróci Ci wiarę w człowieczeństwo? ;-) Jak najbardziej może. W najgorszym razie spędzisz świetny czas z ludźmi, wychodząc w stanie relaksu i z nowymi inspracjami.

W co się ubrać?

Prosimy, nic ryzykownego... ;-) Ubrania niech będą luźne, wygodne i miękkie. Myśl raczej o wygodzie niż o seksownym wyglądzie.

Co przynieść?

Poduszkę i koc. Nie wnosimy alkoholu, papierosów i narkotyków.

Jakie są wskazówki?

 1. Pozostajemy w ubraniach do końca spotkania.
 2. Nie musisz przytulać się z nikim podczas Wieczoru.
 3. Musisz zawsze pytać się o zgodę i otrzymać werbalne TAK zanim kogokolwiek dotkniesz (w swoim pytaniu bądź bardzo precyzyjny)
 4. Jeśli czujesz, że chcesz zostać przytulony odpowiedź TAK, jeśli nie - powiedz NIE.
 5. Jeśli się wahasz i nie jesteś pewien, odpowiedz NIE.
 6. Zachęcamy Cię także, abyś dał sobie prawo do zmiany zdania.
 7. Szanuj granice w swoim związku, ustal to z partnerem/-rką przed Wieczorem.
 8. Zwróć się do prowadzącego, gdy masz jakąkolwiek sprawę, problem, nie czujesz się bezpiecznie lub potrzebujesz wsparcia/pomocy w czymkolwiek.
 9. Łzy i śmiech są mile widziane.
 10. Poufność: szanujemy wzajemnie prywatność, kiedy opowiadamy o tym Wieczorze, nie plotkujemy o innych.
 11. Utrzymujemy przestrzeń czystą.

Opinie uczestników:

Podczas wieczoru Cuddle Party z Andrew Barnsem poczułam obecność energii, za którą tęskniłam i której dotąd nie potrafiłam nazwać. Niewinna, beztroska, przenikająca czułość i błogość. Czułam, że pomiędzy nami, przytulającymi się, odradza się dawno zapomniana bliskość, że odbudowują się i uzdrawiają łączące wszystkie żywe istoty złote nici, przez które płynie bezwarunkowa miłość. Poczułam się połączona ze wspólnotą, jaką tworzymy. W tym połączeniu zniknęła granica między dawaniem i braniem, Tobą i Mną. Z każdym wspólnym oddechem uzdrawiająca moc otwierała nasze serca. Ten wieczór obudził we mnie nadzieję i dał mi siłę, aby tą niezwykłą energię wnosić w codzienność, aby dzielić się nią i dostrzegać jej potencjał w każdym zdarzeniu, w każdej relacji. Czekam na kolejny przyjazd Andrew, aby nauczyć się prowadzić podobne spotkania.

Karolina, Warszawa maj 2011

Mój komentarz nie może być inny, jak tylko na tak! Dotyk jakim jest przytulenie, to dla mnie najbardziej subtelna możliwośc wyrażania siebie, ofiarowania siebie innym, czytania innych. Przytulając się, nie można ukryć ani przed sobą, ani przed partnerem stopnia otwartości na drugą istotę, niezależnie od płci. Pamiętam dokładnie sytuację dotykania i głaskania z męską dłonią i przedramieniem, było to równie fajne i wrażliwe jak z płcią odmienną. Co mi ten warsztat pokazał?

- że muszę bardziej uważać gdy wchodzę w przestrzeń innych,

- że moja inwazyjność może być dla innych zbyt duża,

- że zawsze na tego typu warsztacie a pózniej w życiu, trzeba pytać drugą stronę czy tego chce,

- że kiedy mam potrzebę takiej bliskości to mogę o nią poprosić,

- że zdecydowanie łatwiej powiedzieć mi tak jak nie,

- że gdy słyszę NIE, nie do końca potrafię to przyjąć tzn.zbyt emocjonalnie i osobiscie reaguję,

Jerzy, Warszawa maj 2011

„Wieczór przytulankowy” był dla mnie czasem pełnym odkryć. Czas ten to nie tylko bliskość drugiego człowieka, ale także nauka asertywności bez poczucia winy oraz przyjmowania odmowy bez uczucia zranienia. Sama atmosfera spotkania była niesamowita. Totalne poczucie bezpieczeństwa i niewinności jakie czuje się w „kokonie” wypełnionym miłością. Kiedy możesz przytulić się ot tak po prostu do drugiej osoby, czując się przy tym zupełnie bezpiecznie. Wieczór ten był swoistym preludium do głębokiej pracy podczas sesji.

Agnieszka, Warszawa maj 2011

Wieczór przytulania wspominam bardzo ciepło, bo z takim uczuciem go kończyłam. Andrew stworzył bezpieczną i stabilną przestrzeń do swobodnego bycia. Zatroszczył się o to, żeby uczestnicy zadbali o swoje granice i mogli powiedzieć nie, kiedy czuli dyskomfort w kontakcie - co dla mnie miało dużą wartość, bo ciągle się tego uczę. To wszystko razem spowodowało, że stworzyła się piękna przestrzeń, by kontaktować się i łączyć swobodnie i na swój sposób z innymi osobami. Wzięłam sobie z tego wieczoru bliskość, dotyk i poczucie nieskrępowanego i naturalnego, pełnego błogości bycia w kontakcie z ludźmi.

Iza, Warszawa maj 2011

Moje serce nie ma słów, aby wyrazić, jak bardzo jesteś MIŁOŚCIĄ Andrew! Jestem Ci dozgonnie wdzięczna i kocham to, czym się dzielisz. Una, Wielka Brytania, listopad 2010

Andrew łączy asertywność z bezwarunkową miłością w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam. Sophie, Wielka Brytania, listopad 2010

Andrew jest wspaniałym uosobieniem męskiej esencji - obecności oraz utrzymywania bezpiecznej przestrzeni, w której następuje prawdziwe zrozumienie i rozwój. Jestem pod dużym wrażeniem jego całej pracy.  Mike Lousada, Wielka Brytania, listopad 2010 (organizator warsztatu, Dragon Tantra London)

Data: 1 maja 2012 godz. 18-21
Organizator: ESTERA SARASWATI
Cena: 30 zł (spotkanie jest tłumaczone)
Kontakt: Jacek Towalski tel. 602219382
Maja Wołosiewicz tel. 606994366
Biuro tel. 662759576
www.tuiteraz.euThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

UWAGA: Obowiązują zapisy! Oferta przeznaczona jest tylko dla osób, które przyjadą na majówkę w terminie 30.IV-1.V lub dla uczestników warsztatów A. Barnes’a 2-6.V i Dawida i Zosi Rzepeckich 30.IV-5.V)


Leading

Location:
Barnes Andrew

Description

Barnes Andrew

Seksuolog z Australii, uzdrowiciel tantryczny, terapeuta seksualności i relacji miłosnych, coach orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

Poza wykształceniem seksuologa, Andrew ma pięć dyplomów w zakresie różnego rodzaju pracy z ciałem i uzdrawianiem energią. Jednakże swoją największą naukę przypisuje doświadczeniom życiowym oraz mądrości i przewodnictwu wielu mentorów i nauczycieli, których miał na całym świecie przez ostatnie 18 lat. Wzbogacili oni jego drogę, rozwijając go i stawiając przed nim wyzwania na niezmierzoną ilość sposobów. Andrew teraz wspiera innych by znaleźli swoją wewnętrzną prawdę i doświadczyli dynamicznej przemiany w ich własnym życiu.

www.heartoftheflower.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu