CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Sierpień 2010 / 15.08.10 - 21.08.10

Event

Title:
TYGODNIOWY WARSZTAT PRACY Z CIAŁEM - LIVING DANCE FORM
When:
15.08.10 - 21.08.10
Where:
,
Category:
Sierpień 2010

Description

Gdy wkurza Cię przeszłość! – Idź za tym co ważne.

Podążaj ścieżką serca – tygodniowy intensive pracy z ciałem Living Dance Form

Czasem myślisz sobie, że dobrze by było zacząć wszystko od nowa. Czasem chcesz zrobić coś nowego, coś inaczej, a tu przeszłość wychyla swój wredny pazur i często udaremnia wszelkie światłe plany. Przeszłość ma wiele sposobów, aby funkcjonować w najlepsze. Przyzwyczajenia, wspomnienia, urazy zapamiętane w umyśle, niezałatwione sprawy, napięcia i wzorce zakotwiczone w ciele, wyobrażenia o sobie, o tym kim jesteśmy, a kim na pewno nie.
A właściwie co stoi na przeszkodzie, żeby być kimś innym nawet codziennie. Co stoi na przeszkodzie, aby stać się sobą w pełni, prawdziwie żywą istotą, wolną a nie zamkniętą w sztywnych ramach i wizerunkach.
Rozmasuj swoje ciało ruchem, rozpuść stare wzorce, sięgnij po to, co jest dla Ciebie ważne i wykrocz poza swoją przeszłość. Nawet jeśli o tym nie pamiętasz, żyjesz tu i teraz i tylko teraz tworzysz siebie i swoją rzeczywistość, więc twórz z serca.


Living Dance Form to metoda pracy z ciałem, medytacja w ruchu i taniec, dzięki któremu integrujemy umysł, ciało i duszę. Opiera się na założeniu, że w każdym z nas jest wewnętrzny mistrz, źródło energii, kreatywności i radości. Podczas świadomego ruchu budujemy zaufanie do siebie, uczymy się, jak dotrzeć do wewnętrznej mądrości, jak być sobą w różnych sytuacjach i w relacjach z innymi. W Living Dance Form rozwijamy swoją świadomość tu i teraz. Tańczymy przy różnego rodzaju muzyce, rozwijając w sobie różne rytmy, jakości, energie, nawiązujemy kontakt z emocjami i uczymy się z nimi współpracować.

Joanna Łukaszewicz-Bernady
Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest certyfikowanym trenerem tańca metodą Dance Alive i studentką Pracy z Procesem w ośrodku Poza Centrum. Podróżowała po Stanach Zjednoczonych, gdzie między innymi brała udział w warsztatach Victora Sancheza. Interesują ją techniki szamańskie pochodzące z Hawajów i Meksyku. W 2003 ukazała się Księga Dobrych Wróżb jej autorstwa, wydana przez Radio Zet oraz Wiedzę i Życie. Od kilu lat współpracuje z Dojrzewalnią Róż i w ramach Akademii Zwierciadła prowadziła warsztat „Uwolnij swoje ciało w Living Dance Form”.
Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i pracy z ciałem, tworząc własną szkołę Living Dance Form.

KOSZTY:
Cena warsztatu: 700 zł plus koszty pobytu i wyżywienia.

Warsztaty będą się trwały około 7 godzin dziennie.
Co należy wziąć: własne ciało, wygodne stroje ciepłe i lekkie, coś do pisania, tańczymy boso lub w skarpetach, ewentualnie na zewnątrz w bardzo miękkich butach.

Kontakt i zapisy na warsztat:
www.livingdanceform.pl, www.lukaszewicz-bernady.com, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,
tel: 0 608 620 388

Rezerwacja miejsc w Ośrodku:
www.tuiteraz.eu, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., biuro: 0662759576,
Jacek Towalski tel. 0602219382, Maja Wołosiewicz-Towalska 0606994366.


Leading

Location:
Łukaszewicz-Bernady Joanna

Description

Łukaszewicz-Bernady Joanna

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest certyfikowanym trenerem tańca metodą Dance Alive i studentką Pracy z Procesem w ośrodku Poza Centrum. Podróżowała po Stanach Zjednoczonych, gdzie między innymi brała udział w warsztatach Victora Sancheza. W swojej pracy łączy taniec medytacyjny, filozofię pracy z procesem i niektóre techniki szamańskie pochodzące z Hawajów oraz Meksyku. W 2003 ukazała się Księga Dobrych Wróżb jej autorstwa, wydana przez Radio Zet oraz Wiedzę i Życie. Od kilu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i pracy z ciałem, tworząc własną szkołę Living Dance Form.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu