CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Sierpień 2023 / 06.08.23 - 13.08.23

Event

Title:
Warsztat Tantryczny Dla Singli i Par: Świadome Relacje. Męskość i Kobiecość – Taniec Polaryzacji i Przyciągania, (Nowe Kawkowo)
When:
Sun, 6. August 2023 - Sun, 13. August 2023
Where:
Swami Anahata
Category:
Sierpień 2023

Description

001-060823-01.jpg

Dla Singli i Par, które pragną głębszego połączenia w relacji.

Za jakimi mężczyznami tęsknią kobiety?

O jakich kobietach marzą mężczyźni?

Dlaczego  tak często nawzajem się  nie rozumieją?

Co się dzieje, gdy kobieta i mężczyzna spotykają się w świadomej, pełnej  miłości relacji?

Biegunowość to magnetyzm, „iskra”, wzajemne przyciąganie kobiety i mężczyzny.

W naszym nowoczesnym społeczeństwie styl życia kobiet i mężczyzn osłabia ten magnetyzm, uwalniając jednocześnie jeden z największych potencjałów duchowej przemiany. Jeśli w pełni zrozumiemy polaryzację między męskością a kobiecością, będziemy mogli naprawdę nawzajem się wspierać i poszerzać swoją świadomość w związku. Nasze relacje z partnerami/partnerkami staną się bardziej świadome i pełne miłości.

„Wokół tantry krąży tak wiele nieporozumień, że wprowadzanie wymiaru duchowego w dotyk, przyjemność, seksualność i zmysłowość jest często  źle rozumiane. Tantra to stan miłości, medytacji, głębi i połączenia. To atmosfera, w której otwierasz się w pełni na drugiego człowieka…„ (Anahata)

Ten warsztat obejmuje:

 • Zrozumienie męskich zasad, którymi kierują się w życiu mężczyźni
 • Zrozumienie kobiecych zasad, którymi kierują się w życiu kobiety
 • Co się dzieje, gdy kobieta i mężczyzna spotykają się w związku miłości?
 • O jakich kobietach marzą mężczyźni?
 • Za jakimi mężczyznami tęsknią kobiety?
 • Dlaczego kobieta i mężczyzna się nie rozumieją?
 • Jak wzmocnić męskość mężczyzny, nie będąc jego Matką?
 • Jak wspierać kobietę, nie ograniczając jej wolności?

W czasie tej eksperymentalnej podróży, wspierany aktywnie przez Swamiego Anahatę, znajdziesz odpowiedzi, dzięki którym Twoja relacja z kobietą/mężczyzną stanie się bardziej świadoma i pełna miłości.

001-060823-02.jpg

Wyobraź sobie. że Twój związek stanie się Twoim domem – bezpiecznym środowiskiem, w którym możesz odpocząć i się zrelaksować. Miejscem, w którym poczujesz się rozumiana/ rozumiany i w pełni otwarty na swojego kochanka/kochankę. Miejsce, w którym nie masz zahamowań, tylko nieograniczoną wolność. Z takiego miejsca możesz pokonywać wszelkie przeszkody z miłością i głęboką świadomością.

Ten warsztat jest także zaproszeniem do odkrycia swojej seksualności oraz otrzymania głębokich i praktycznych nauk wywodzących się z tantrycznych tradycji. Używając ćwiczeń, które integrują otwieranie serca, tantra uczy jak budować zaufanie nie tylko do seksualności, ale również do innych aspektów naszego życia. Uczy jak być bardziej obecnym i w pełni. Szybko i efektywnie transformuje świadomość.

Zajęcia nauczą nas mocy dotyku, masażu i medytacji oddechu, aby pomóc nam celebrować swoje życie miłosne. Odkryjemy, że z naszymi bliskimi możemy połączyć się nie tylko na poziomie fizycznym ale również na głębokim poziomie duchowym. Poprzez oddech, świadomość, ruch i głębokie odczuwanie pozwolimy wrodzonej mądrości naszego ciała zjednoczyć się w miłości i seksualności.

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY

TANTRA TO STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.

Tantra jest także wyrafinowaną ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to co to jest.

001-060823-03.jpg

Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne – jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.

W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego. Praktykowanie tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

001-060823-04.jpg001-060823-05.jpg001-060823-06.png

Pytania zadawane często przez uczestników warsztatów:

Czy w Tantrze chodzi wyłącznie o Seks?

Nie. Tantra to starożytna ścieżka duchowa znana z tego że posiada wielką moc. transformowania nas na wszystkich poziomach. Tantra zawiera w sobie każdy aspekt życia ludzkiego z wszystkimi jego doświadczeniami: emocje, energie subtelne itp. Tantra uczy wiedzy i mądrości w dziedzinie seksualności i energii seksualnej. Dlatego ścieżka Tantry jest jednym z najszybszych sposobów na osiągnięcie rozwoju osobistego i duchowego.

Jestem w relacji, ale moja partnerka/partner nie wybiera się na warsztaty. Co mogę robić?

Po pierwsze, warto jest zaproponować partnerowi/partnerce przyjechanie razem na warsztat, gdyż to doświadczenie wniesie nową energię do waszej relacji. Ten warsztat może podsycić miłość i ogień w waszej relacji. Jeżeli z jakichś powodów twój ukochany/ukochana nie może z tobą przyjechać, świadomie zakomunikuj mu/jej że zależy ci na uczestnictwie w tym warsztacie. Podczas warsztatu każdemu z uczestników zapewniamy świętą bezpieczną przestrzeń, aby każdy mógł zadecydować na jaką bliskość z innymi uczestnikami może sobie dać zgodę. Dlatego twoja świadoma komunikacja z ukochaną osobą wniesie w waszą relację piękne doświadczenie bliskości niezależnie od tego czy ta osoba będzie z tobą uczestniczyć w warsztacie czy nie.

001-060823-07.jpg

Nie jestem obecnie w relacji. Czy w tej sytuacji jest sens uczestniczyć w tych warsztatach?

Niezależnie od tego czy jesteś w relacji czy nie, te warsztaty na pewno będą dla ciebie pomocne. Przede wszystkim możesz skorzystać z okazji nawiązania głębszej, opartej na większym zrozumieniu, relacji ze sobą, To będzie okazja by eksplorować i doświadczać siebie podczas lekkiej zabawowej interakcji z innymi uczestnikami. W każdym momencie warsztatu możesz poprosić prowadzących o wsparcie.

Razem z ukochaną osobą pragniemy uczestniczyć w warsztatach, ale obawiamy się że trzeba będzie się zamieniać w parach podczas ćwiczeń. Czego możemy się spodziewać? Jaki jest stopień bliskości na warsztatach?

Serdecznie zapraszamy pary. To wy wspólnie decydujecie czy będziecie wykonywać ćwiczenia razem czy w innych parach.

001-060823-08.jpg

CO DAJE NAM TANTRA?

 • Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
 • Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
 • Umożliwia głęboki przepływ miłości.
 • Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
 • Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
 • Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
 • Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY łączy:

 • mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
 • klasyczną tantrę
 • masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
 • Vigyan Bhairav Tantra
 • metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
 • intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
 • transsomatyczny trans hipnotyczny
 • medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
 • praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
 • prace z przepływem energii kundalini i otwieranie systemu czakr

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 6 - 13 sierpnia 2023

ROZPOCZĘCIE
 • 6 sierpnia  o godz. 18  (rozpoczynamy kolacją w niedzielę)
ZAKOŃCZENIE
 • 13 sierpnia  o godz. 14  (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 2000 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD
 • 1900 zł   (przy wpłacie zaliczki do 31 marca 2023) + koszty zakwaterowania i wyżywienia
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię  nazwisko,  6-13.VIII.2023”.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
 9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Swami Anahata

Description

divine sexuality anahata 07

Swami Anahata

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty  i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się  w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.  Swami  Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest  gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej; masażu tantrycznego , kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz  psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu