CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2023 / 19.05.23 - 21.05.23

Event

Title:
Wprowadzenie do Tybetańskiej Sztuki Miłości i Namiętności , dla singli i par, (Warszawa)
When:
Fri, 19. May 2023 - Sun, 21. May 2023
Where:
Anand Rudra
Category:
Maj 2023

Description

     006-190523-008.jpg006-190523-007.jpg                         

„To połączenie ezoterycznej i praktycznej starodawnej buddyjskiej mądrości, przydatnej wszystkim, którzy próbują w pełni urzeczywistnić duchową wartość seksualnej rozkoszy.”

Zapraszamy na unikalny warsztat tantryczny poświęcony Tybetańskiej Sztuce Miłości i Świętej Duchowej Seksualności. Podczas zajęć poznamy podstawy Tybetańskiej Sztuki Kochania (odmiennej od indyjskiej KamaSutry) oraz przekaz  pochodzący z „Traktatu o Namiętności”  buddyjskiego mnicha Gendyna Chopela.  Dowiemy się, ze istnieją 64 Tybetańskie Sztuki Miłości, które otwierają i transformują  naszą seksualno - duchową emocjonalność. Znajdziemy połączenie pomiędzy zmysłową przyjemnością, bliskością i ścieżką duchową. Dzięki tej buddyjskiej mistyczno - erotycznej sztuce kreowania radości i przyjemności,  odkryjemy naszą prawdziwą naturę oraz połączymy się z Wyższą Świadomością. Odkryjemy w sobie pasję, namiętność i duchową bliskość. Przeżyjemy wyjątkowe i niepowtarzalne doświadczenie.

Tybetańska Sztuka Miłości  oparta jest na idei bliskości oraz starodawnej wiedzy na temat Świętej Duchowej Seksualności. Uczy jak przekształcić erotyczną namiętność w duchową ekstazę. Obejmuje 64 Sztuki Miłości  będące – w większości -  przeciwieństwem  i rozwinięciem tego, co głosiła Indyjska Kama Sutra.  

W tybetańskiej tantrze nie chodzi tylko i wyłącznie o przyjemność warunkowaną przez pozycję ciała i sam akt seksualny, lecz o głębię doznań na wszystkich poziomach – od fizycznego po duchowy. W związkach miłosnych i seksualności, Tybetańska Tantra kładzie główny nacisk na  psychologiczne, emocjonalne, energetyczne i duchowe aspekty miłości.

Od dawna istnieje powszechny pogląd, że jest tylko jedna księga Zasad Seksualnych Przyjemności  - indyjska Kama Sutra. W rzeczywistości istniało  kilka takich ksiąg powstałych w Indiach w trzecim wieku naszej ery. Każda z nich zawierała wskazania i instrukcje dotyczące praktyk seksualnych. Jednym z celów Sutr było usystematyzowanie wszystkich aspektów życia Hindusów i społecznych zachowań,  zgodnie z pozycją społeczną, kastą, wyznawaną religią, etyką, moralnością, a także praktykami tantry. Stały się one podwalinami wielu ksiąg i Sutr poświęconych sztuce miłości i przyjemności. Najbardziej znaną z nich na świecie stałą się  księga Kama Sutra autorstwa Vatsyayana Mallanaga (jako jedyna  została przetłumaczona na język angielski).

006-190523-006.jpg006-190523-005.png006-190523-004.jpg

W późniejszych okresach, wspólnoty praktyków tantry przemieszczały się z Indii na inne obszary. Było to między innymi skutkiem licznych prześladowań. Sutry i inne praktyki tantryczne rozpowszechniły się dzięki temu w nowych regionach, między innymi w Tybecie.  Jednak w  praktykach tantry nie chodziło już o zbiór sutr jako norm społecznych, ale raczej o nauki kierowania energią seksualną w ciele poprzez energię istnienia, dynamiczną pulsację pomiędzy energią zmysłową i seksualną, a także głębokie połączenie ze Źródłem.

Podczas warsztatu poznamy 8 Obszarów Tybetańskiej Kamasutry:

 • Przytulanie
 • Pocałunki
 • Poklepywanie i Drapanie
 • Ugryzienia
 • Ucisk i Ruch
 • Głos i Dźwięki Erotyczne
 • Odwrócenie ról
 • Techniki poruszania Świętej Energii

006-190523-003.png

Dla każdej z tych dziedzin istnieje osiem fundamentalnych praktyk, które składają się na 64 Sztuki Miłości, czyli sposoby uprawiania miłosnego kunsztu. Pozwalają one cieszyć się bliskością i  zmysłowością, odkrywać na nowo swojego/ją partnera/kę, przeżywać przyjemność, intymność, ekstazę i wielokrotne orgazmy. Umożliwiają odkrywanie  potencjału uduchowionej seksualności, miłości i ekstazy. A samo zjednoczenie miłosne i seksualne staje się wrotami do ekstatycznego stanu bycia.

Poznamy techniki Tybetańskiej Kamasutry:

 • Agni Sara
 • Technika Tybetańskiego Pulsingu
 • Technika Pranicznego Ucieleśniania (dotyk, erotyka, zmysłowość i seksualność)
 • Oddechowe oraz Duchowe Pranajamy jako katalizator dla orgazmu
 • Zmysłowa deifikacja KAMY/ czyli przejście od pożądania do duchowości

006-190523-002.png

Odkryjemy "Traktat o namiętności" Gendyna Czopela,

Traktat został spisany przez  kontrowersyjnego buddyjskiego mnicha, który zrezygnował z życia w klasztorze. W tym unikalnym  podręczniku Sztuki Kochania udziela zmysłowych porad ułatwiających porzucenie zahamowań, pokazuje jak wykorzystać rozkosz seksualną do pogłębienia duchowego wglądu i doradza, jak wzmagać rozkosz u kobiety. Opierając się na etyce miłości ukazuje seksualną ekstazę jako wrota do duchowego oświecenia. Traktat zawiera m.in. rozdziały takie jak:  Sześćdziesiąt cztery sposoby uprawiania miłości, Rozkosz seksualna a duchowy wgląd, Etyka miłości, Wzmaganie rozkoszy u kobiety, Namiętny związek, Esencja, Sposoby wzmagania rozkoszy.

Uwaga:

Podczas warsztatu prowadzący Anand Rudra i asystenci  tworzą bezpieczną i poufną przestrzeń do poznawania tantry. Nie dochodzi do kontaktów intymnych i seksualnych. Uczestnicy są ubrani w sarongi, pareo i kostiumy kąpielowe lub bieliznę.  W każdej chwili uczestnicy mogą zrezygnować z udziału w poszczególnych praktykach.

Skorzystaj z okazji poznania starożytnych technik uzdrawiania! Rozpoznaj swoją Świetlistość, eksploruj, doświadczaj i dziel się nią!

006-190523-001.jpg

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi, masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Primal Shamanic Tantric Certification

cykliczny hybrydowy trening mistrzowski/ SZKOŁA ANANDA RUDRY 

Anand Rudra wraz z członkami grupy Be.Tantric, zdecydował się stworzyć system certyfikacji, który pozwoli na osiągnięcie mistrzostwa w wybranym obszarze szamanizmu i tantry. System ten stanowią fundamentalne etapy łączące praktykę i wiedzę.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co oznacza, że można przystąpić do każdego kursu bez wymogu ukończenia wcześniej jakiegokolwiek  innego kursu. Nie ma też potrzeby wyboru poziomu. Zebrane punkty z przebytych warsztatów wskazują poziom, na jakim uczestnik szkolenia jest w danej chwili.

Program składa się z 3 poziomów: praktyka, stażysty i instruktora. Jeśli już wcześniej uczestniczyłeś/aś w warsztatach prowadzonych przez Ananda można je zaliczyć do całego  szkolenia.

Każdy warsztat zawiera dużo materiału teoretycznego i praktycznego. Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi Europejskiej Akademii w Bolonii.  Każdy nasz certyfikat spełnia te wymogi, zaś uczestnictwo w każdym warsztacie sygnowanym przez True Tantra albo Be.Tantric jest potwierdzone dyplomem.

UWAGA: warsztat ten jest także szkoleniem będącym częścią nowej Szkoły Tantry i Szamanizmu Ananda Rudry  ('Primal Shamanic Tantric Certification’).

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 19-21 maja 2023 (piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
 • 19 maja godz. 20

ZAKOŃCZENIE
 • 21 maja  godz. 17

MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 850 zł
UWAGA
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: imię i nazwisko, 19-21.V.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Resztę płatności za warsztat przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu na miejsce warsztatu.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz BANK PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
(konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu