CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2023 / 12.05.23 - 14.05.23

Event

Title:
Open Voice. Droga przez czakry. Otwierania ciała poprzez dźwięki. Warsztat podstawowy, (Warszawa)
When:
Fri, 12. May 2023 - Sun, 14. May 2023
Where:
Komala Sunder Amorim
Category:
Maj 2023

Description

001-120523-010.jpg

„Siła głosu i wibracji dźwięku, nieskończona różnorodność możliwych częstotliwości i jej wpływ na ludzkie ciało, emocje, umysł i duchowe połączenie to niezwykle bogaty temat. Pasjonują mnie nieskończone możliwości eksploracji i zastosowania ludzkiego głosu oraz jego ekspresji poprzez spontaniczny śpiew w wielu dziedzinach życia”. /Komala/

Zapraszamy na warsztat wstępny/podstawowy będący wprowadzeniem do 6-stopniowego profesjonalnego szkolenia „Open Voice Training. Droga przez czakry” – autorskiej metody niesamowitej prowadzącej Komali Sunder Amorim.

Zarówno warsztat podstawowy, jak i cały trening przeznaczone są wszystkich zainteresowanych, ale także: terapeutów, liderów grup, nauczycieli, praktyków szamańskich, piosenkarzy, aktorów, trenerów osobistych/coachów, muzyków. Dla każdego, kto ma głos i pragnie odkrywać swój wewnętrzny i zewnętrzny świat za pomocą tej niesamowitej metody. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania muzycznego ani wokalnego!

Podczas szkolenia przejdziesz przez głęboką osobistą transformację przy pomocy swojego głosu. Głos będzie twoim wehikułem i przeniesie cię w wiele wymiarów twojej Istoty – od najgłębszego dźwięku twoich Przodków i doświadczeń fizycznych, do najwyższych częstotliwości twojego umysłu i subtelnych duchowych doświadczeń. Spotkasz i ponownie połączysz w sobie nieskończone bogactwo wibracji dźwiękowych. Wyrazisz wyjątkowość swojej osobowości poprzez śpiew spontaniczny.

W metodzie Open Voice poprzez głos, oddech, ruch i specjalne techniki, odkrywamy ogromną różnorodność dźwięków w naszym wnętrzu. Jednocześnie używamy wibracji dźwiękowej naszego głosu, aby otworzyć całe nasze ciało i naszą energię. Open Voice to metoda odkrywania naszej naturalnej zdolności do spontanicznego śpiewu, poprzez wyrażanie wewnętrznych doświadczeń i wyjątkowości naszej Istoty. Jest to także proces terapeutyczny, potężne otwarcie na wyrażanie siebie i transformujące doświadczenie. Jest to wezwanie do całkowitego przebywania w chwili obecnej i wyrażania tego, co dzieje się wewnątrz, poprzez nasz głos.

001-120523-011.jpg

 

Pracujemy z systemem czakr – mapą, przez którą przechodzimy do określonych jakości i zakresów wibracji dźwięku związanych z każdą czakrą (centrum energii), od najniższych do najwyższych częstotliwości.

Zaczynamy od najniższych dźwięków w pierwszej czakrze, związanych z siłą fizyczną i witalnością. Dalej przechodzimy przez emocjonalne wyrażanie i zmysłowość w brzuchu, do mocy i radości w splocie słonecznym, do delikatnych dźwięków miłości i otwartości w sercu, do twórczej przestrzeni gardła, do wysokiej częstotliwości świadomości w szóstej czakrze, aż do najwyższej i cichej wibracji siódmej czakry.

1. CZAKRA – Łączenie się poprzez śpiew z naszymi korzeniami

Łączymy się z naszymi korzeniami i badamy najniższe wibracje dźwięku, przenosząc siłę, witalność i pożywienie z ziemi do naszego ciała fizycznego, ponownie łącząc się z naszą podstawową, instynktowną energią. Właściwości dźwięków pierwszej czakry zapewniają dźwiękom i śpiewowi stabilizację i ucieleśnienie.

2. CZAKRA – Ponowne połączenie się z naszymi uczuciami

Znajdziemy tutaj bardzo bogatą gamę dźwięków, które wyrażają nasze najgłębsze uczucia. Eksploracja zaczyna się od oparcia i podtrzymywania dźwięku w łonie, następnie przechodzimy od złości do radości, od bólu do przyjemności, witając każdą emocję, która chce się wyrazić. Ogromna różnorodność wibracji dźwiękowych jakie znajdujemy w drugiej czakrze zapewnia siłę, żywotność, zabawę i głębię śpiewającemu głosowi, który jest podtrzymywany przez dźwięk łona/ macicy

001-120523-012.jpg001-120523-013.jpg

3. CZAKRA - Siła istnienia

W splocie słonecznym badamy dźwięki, które dodają mocy i ekspansji śpiewającemu głosowi. Pracujemy głęboko z przeponą i jej rolą w zwiększaniu zdolności oddychania i modulowaniu głośności naszego głosu. Trzecia czakra dotyczy również poczucia własnej wartości, charyzmy, radości i naszego prawa do zajmowania przestrzeni, pokazywania siebie i swojego blasku.

4. Czakra - Mądrość Serca

W Centrum Serca wkraczamy w delikatną i mocną przestrzeń, w której dźwięk staje się balsamem, pieszcząc i otwierając się na wszystko co jest, bez osądów. To przestrzeń cudów, miłości, współczucia i łagodności. Dźwiękowa wibracja serca nadaje śpiewnemu głosowi aksamitną i okrągłą jakość.

5. Czakra - Wolność wypowiedzi

Tutaj dźwięk przechodzi do jeszcze wyższej wibracji, która może otworzyć głos na wyrażanie transcendentalnych doświadczeń. Gardło jest również narzędziem do twórczego wyrażania energii i wymiarów dźwiękowych wszystkich dolnych i górnych czakr, dlatego jest kanałem, przez który możemy wyrazić wyjątkowe cechy naszej istoty.

Odkrywamy i bawimy się wieloma możliwościami naszego ludzkiego głosu w jego nieskończonych właściwościach dźwięku i energii, z zamiarem wyrażenia naszej wyjątkowej jaźni i wejścia w przestrzenie ciszy i spokoju.

001-120523-009.jpg001-120523-008.jpg

WYRAŻANIE GŁOSU

Głos jest jednym z najpotężniejszych instrumentów ludzkiej ekspresji.

Śpiewający głos jest spontanicznym, pierwotnym i bezpośrednim sposobem wyrażania naszej wewnętrznej rzeczywistości. Wszyscy rodzimy się z naturalnym mechanizmem, dzięki któremu możemy bezpośrednio reagować na sposób, w jaki odczuwamy życie. Jest nim możliwość wydawania dźwięków i zdolność wyrażania naszego wewnętrznego świata i naszych potrzeb za pomocą głosu. Jest to początek naszej zdolności śpiewania.

Od narodzin, a nawet wcześniej, jesteśmy bardzo wrażliwi na wibracje dźwiękowe. Wszyscy rodzimy się z naturalnym mechanizmem, dzięki któremu możemy bezpośrednio reagować na sposób, w jaki odczuwamy życie: jest nim możliwość wydawania dźwięków i zdolność wyrażania naszego wewnętrznego świata i naszych potrzeb za pomocą głosu. To jest początek naszej zdolności do śpiewania.

My, ludzie, jesteśmy istotami ekspresyjnymi i weszliśmy do życia, aby przyczynić się do czegoś wyjątkowego, co pochodzi z naszego wewnętrznego świata i naszej Istoty. Nasze naturalne zdolności zaczynają się budzić, gdy uczymy się słuchać tego, co dzieje się w nas, dajemy temu przestrzeń i pozwalamy, aby zostało to zakomunikowane światu zewnętrznemu.

W wielu z nas nasz naturalny dar wyrażania siebie za pomocą głosu został boleśnie stłumiony. Musieliśmy zatrzymywać wszystko w środku lub nauczyć się wydobywać to w zniekształcony sposób. Ciało musiało stworzyć wzorce – napięcia i powiązania – aby zachować i ukryć rzeczy, których nie można było wyrazić.

 

W metodzie OPEN VOICE tworzymy przestrzenie w ciele – poprzez oddech, ruchy i specjalne techniki, otwierające ogromną różnorodność dźwięków w naszym wnętrzu, które chciałyby zostać wyrażone. Jednocześnie używamy wibracji dźwiękowej naszego głosu, aby otworzyć nasze ciało i naszą energię. Te wibracje działają jak balsam, jak wewnętrzny masaż dla naszych tkanek, mięśni, stawów i komórek.

W tej podróży umiejętność słuchania jest równie ważna, jak zdolność wyrażania się. Ćwiczymy słuchanie wibracji dźwiękowej naszego własnego głosu i sposobu, w jaki przemieszcza się on w naszym ciele. Zaczynamy odczuwać i postrzegać z większą jasnością obszary naszego ciała i umysłu, które są otwarte, a także obszary, które są skurczone i powstrzymują energię życiową. Kiedy słuchamy i wnosimy pełną miłości świadomość do tych wewnętrznych przestrzeni, wyzwalane są nowe dźwięki i jakości, wprowadzając otwartość, nowe kolory i ekspansję do naszego śpiewanego i mówiącego głosu.

Ta praca jest dla każdego, kto ma głos i pragnie go badać. Nie musisz mieć „specjalnego” głosu ani „talentu” do śpiewania. Ta metoda udowadnia, że każdy z nas ma prawo do wyrażania siebie poprzez śpiew.

Jeśli jesteś zawodowym śpiewakiem, praktykującym szamanem, jeśli używasz swojego głosu w swojej pracy, jeśli po prostu lubisz śpiewać dla siebie, a nawet kiedy uważasz, że nie potrafisz śpiewać, ta metoda otworzy przed Tobą zupełnie nowy świat.

W Open Voice tworzymy własne piosenki spontanicznie, w danej chwili, a częścią pracy jest opracowanie nowego, spontanicznego języka, dzięki któremu możemy natychmiast i bezpośrednio przełożyć nasze wewnętrzne doświadczenia na wibracje dźwiękowe.

Kiedy przejdziesz przez to doświadczenie, połączysz się z wielką różnorodnością dźwięków, inspiracji i kreatywnych możliwości, które masz w sobie. Odkryjesz głębsze połączenie ze swoim ciałem, oddechem i ogromem swojego wewnętrznego świata.

001-120523-007.jpg001-120523-006.jpg

OPEN VOICE TRAINING

to profesjonalne szkolenie, które odbywa się w 6 modułach w ciągu dwóch lat.

Trening jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych, ale także: terapeutów, liderów grup, nauczycieli, praktyków szamańskich, piosenkarzy, aktorów, trenerów osobistych/ coachów, muzyków i każdego, kto ma głos i pragnie odkrywać swój wewnętrzny i zewnętrzny świat za pomocą tej niesamowitej metody. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania muzycznego ani wokalnego!

Podczas szkolenia przejdziesz przez głęboką osobistą transformację przy pomocy swojego głosu. Głos będzie twoim wehikułem i przeniesie cię w wiele wymiarów twojej Istoty – od najgłębszego dźwięku twoich przodków i doświadczeń fizycznych, do najwyższych częstotliwości twojego umysłu i subtelnych duchowych doświadczeń. Spotkasz i ponownie połączysz w sobie nieskończone bogactwo wibracji dźwiękowych. Wyrazisz wyjątkowość swojej duszy poprzez śpiew spontaniczny.

001-120523-005.jpg001-120523-004.jpg

Podczas szkolenia będziesz również ćwiczyć towarzyszenie komuś w tej podróży i odkrywaniu jej głosu. Nauczysz się dostrajać i czytać czyjś głos, poznawać korelację czyjegoś głosu z postawą ciała, energią, stanami emocjonalnymi, umysłowymi i duchowymi. Poznasz sposoby wspierania naturalnego rozwijania niepowtarzalnego głosu i energii u drugiej osoby. Jednocześnie będziemy ćwiczyć dostrajanie się do częstotliwości grupy i grup ludzi, poprzez proces rezonansu.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest odbycie warsztatów Open Voice lub innego intensywnego szkolenia z Komalą.

MODUŁ 1

Zasilanie i odżywianie naczynia /naszego ciała (pierwsza czakra)

Będziemy odkrywać i poszerzać granice naszego ciała – naczynia, które obejmuje jednocześnie strukturę fizyczną i energię, przemieszczającą się przez ciało. Dzięki temu, utworzymy nasze zasoby – bazę i przestrzeń, z których pozwolimy płynąć naszym emocjom. Odkryjemy naszą historię, tworząc przestrzeń dla bogactwa wibracji, które będziemy eksplorować w kolejnych modułach. Kiedy pracujemy z bazą, łączymy podstawę naszego kręgosłupa, nogi, stopy, nasze korzenie, nasze tkanki i kości oraz Przodków – stając się bramą dla najniższych wibracji dźwięku. Wchodzimy w głąb ziemi jako jeden z naszych najstarszych Przodków, aby ponownie połączyć się z poczuciem siły, witalności. Aby zostać przez ziemię odżywionym oraz ponownie połączyć się z naszą podstawową, instynktowną energią. Cechy dźwięków pierwszej czakry zapewniają stabilność i ucieleśnienie dźwięku i śpiewu.

001-120523-003.jpg

Moduł 2

Ponowne łączenie się z naszymi uczuciami i tworzenie nowego języka (druga czakra)

Odkryjemy bogatą gamę dźwięków, które wyrażają nasze najgłębsze uczucia. Eksploracja rozpoczyna się od podtrzymania dźwięku wydobywanego z obszaru brzucha i macicy, będącego przedłużeniem dźwięku płynącego od podstawy. Wyrażamy energię, częstotliwości i dźwięki wywodzące się z naszych głębokich uczuć i silnych emocji. Będziemy badać ogromną różnorodność dźwięków oraz wymiarów złości, radości, bólu i przyjemności, przyjmując wszystkie emocje, które są gotowe do ich odczuwania i wyrażania. Ogromna różnorodność wibracji dźwiękowych w ciele nadaje siłę, żywotność i głębię naszemu głosowi, który jest wspierany przez podtrzymujący dźwięk pochodzący z brzucha/łona.

001-120523-002.jpg001-120523-001.jpg

Moduł 3

Moc Istnienia / Moc serca (trzecia i czwarta czakra)

Trzecia czakra dotyczy indywidualizacji, poczucia własnej wartości, charyzmy, radości i naszego prawa do zajmowania przestrzeni, pokazywania siebie i błyszczenia.

W splocie słonecznym badamy dźwięki, które dodają mocy i ekspansji śpiewającemu głosowi. Dogłębnie pracujemy nad przeponą i jej rolą w rozszerzaniu zdolności oddychania i modulowania głośności naszego głosu. Tutaj zaczynamy badać związek i ruch między naszym światem wewnętrznym i zewnętrznym, między dźwiękiem a ciszą.

W Centrum Serca wkraczamy w delikatną i mocną przestrzeń, w której dźwięk staje się balsamem, pieszcząc i otwierając się na wszystko, co jest, bez osądów. To przestrzeń cudów, miłości, współczucia i łagodności. W Centrum Serca praktykujemy dostrajanie się do siebie i wchodzimy głębiej w odczuwanie i dostrajanie się do innych oraz do otaczającego nas świata.

Dźwiękowa wibracja serca nadaje śpiewającemu głosowi aksamitną i okrągłą jakość.

Moduł 4

Wolność ekspresji (piąta czakra)

Tutaj dźwięk przechodzi do wyższej wibracji, która może otworzyć głos na wyrażanie transcendentalnych doświadczeń. Gardło jest narzędziem do twórczego wyrażania energii i wymiarów dźwiękowych wszystkich dolnych i górnych czakr, dlatego jest kanałem, przez który możemy wyrazić unikalne cechy naszej Istoty. W tym module pracujemy z przekonaniami i przeszkodami, które napotykaliśmy w poprzednich czakrach i używamy energii, aby przenieść nasze wyrażanie samego siebie na wyższy poziom eksploracji.

Moduł 5

Świadomość, intuicja i ciała subtelne (szósta czakra)

Świadomość i obecność to podstawowe praktyki we wszystkich modułach, a teraz spotykamy się z ich częstotliwościami na głębszym poziomie. Aktywujemy trzecie oko, aby sprostać jeszcze wyższym częstotliwościom związanym z różnymi stanami naszego umysłu. To droga do spotkania z naszym Wewnętrznym Przewodnikiem i intuicją. W szóstej czakrze możemy poznać i osiągnąć wysokie częstotliwości i jakość dźwięków, które stają się portalami do połączenia z naszą duszą i boskością. W tym module stworzymy przestrzeń dla wszystkiego, co jest otwarte w naszym wewnętrznym i zewnętrznym świecie. Wykorzystamy wiele dostępnych nam elementów do wyrażania siebie poprzez spontaniczną modalność śpiewu. Wejdziemy głębiej w słuchanie, sesje wymienne i ćwiczenie ze sobą nawzajem.

Moduł 6

Uzdrawiające dźwięki, alikwoty i zakończenie

Będziemy badać różne rodzaje uzdrawiających dźwięków, używając głosu i innych instrumentów. Zastosujemy różne wibracje i częstotliwości, aby stworzyć przestrzeń do leczenia i integracji ciała na poziomie fizycznym, energetycznym, emocjonalnym i mentalnym. Jest to moduł zakańczający oraz czas superwizji indywidualnych uczestników podczas szkolenia.


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 12-14.V.2023 (od piątku do niedzieli)

ROZPOCZĘCIE
 • 12 maja piątek    godz. 20:00

ZAKOŃCZENIE
 • 14 maja  niedziela   godz. 17:00

MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 850 zł

UWAGA
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę w wysokości 240 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: Komala  12-14.V.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Leading

Location:
Komala Sunder Amorim

Description

komala sunder amorim

Komala Amorim Sunder

Komala urodziła się w Brazylii i przez dwadzieścia lat mieszkała w Indiach, pracując jako terapeuta w Osho International Meditation Resort. Teraz mieszka w Austrii i podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją pracą. Wieloletnie praktyki medytacyjne, wewnętrzne poszukiwania, a także umiejętność śpiewania połączone z eksploracją tradycji Tantry, Zen, sufizmu, taoizmu, sztuk uzdrawiania i współczesnych nauk o ludzkim umyśle i sercu są podstawą jej pracy.

Komala jest absolwentką Edukacji Artystycznej, szkoliła się z terapii trans-personalnych i medytacyjnych, technik rozwoju i pracy z ciałem: Hara Awareness Massage®; Cranio Sacral Balancing®, Somatic Experiencing® (Peter Levine), Voicing®, Die Before you Die (Umrzeć Przed Śmiercią); Awareness Intensive (Intensywna Świadomość), Satori; Primal therapy and Sexual De-conditioning (Pierwotna Terapia i Odwarunkowanie Seksualne), Essence Work and Chakra Balancing (Praca z Esencją i Równoważenie Czakr), Tai-Chi i Chi-Kung.

 Komala opracowała różne kursy dla kobiet i siedmiomiesięczny trening "Przebudzona Kobiecość". Wraz ze swoim partnerem Khushru Gregor Steinmaurerem stworzyli kurs "Seksualność, miłość i związek", odosobnienie "Kochający Związek - dla par" oraz dwuletnie szkolenie z czakr, "Szkolenie dla Życia".

 Na jej pracę wpłynęły także nauki Davida Deidy o seksualności i męsko-żeńskiej polaryzacji; Świadome Życie i Umieranie Stephen’a Levine; Dialog Głosowy Hali i Sidry Stone; Przejrzysta Komunikacja Thomasa Hübl’a.

"Życie na Ścieżce Miłości i Świadomości to najlepszy sposób, w jaki mogę zdefiniować moją duchową podróż i smak mojej pracy. Moja podróż zaczęła się bardzo wcześnie, bolało mnie serce i pragnęłam znaleźć prawdę,  zrozumieć życie oraz miłość. Ta tęsknota sprowadziła mnie do Indii i do mistrza duchowego Osho.

Życie w ośrodku medytacyjnym Osho było doskonałą okazją do poznania siebie, życia i głębokiego zrozumienia nauk i medytacji. Przez wiele lat byłem częścią "School for Centering and Zen Martial Arts" („Szkoły Ześrodkowania i Sztuk Walki Zen”) , gdzie zaczęłam uczyć się umiejętności terapeutycznych i prowadzenia grup. W tej szkole odnalazłam także w sobie mniszkę, który uwielbia zanurzać się w sobie i kontemplować.

Im głębiej wchodziłam w siebie, tym bardziej byłam zainteresowana tajemnicami życia; magią ciała i energii, które nieustannie poruszają się wewnątrz, wokół mnie i poza moim ciałem. Ścieżka świadomości doprowadziła mnie do ścieżki miłości, gdzie otrzymałam przekaz do dzieła sufiego "Die Before You Die" („Umrzeć Przed Śmiercią”) w postaci procesu grupowego, który zawiera esencję tych dwóch ścieżek. Kontemplowanie śmierci przez nauki sufickie było moim największym nauczycielem życia, miłości i medytacji.

Kolejnym procesem transformującym moje życie był proces Hara Awareness Massage®, który łączy magiczny kobiecy przepływ z obecnością i uziemieniem. Dzięki tej pracy nurkuję głęboko w brzuchu, emocjach i kobiecości, ucząc się komunikowania się z kimś i dotykania, dając mi kontakt z siłą mojej kobiecej natury.

Poprzez głęboką pracę z pytaniem "Who is in? - Awareness Intensive" (Kto jest w środku? – Intensywna Świadomość), metodą samopoznania i kluczową pracą na mojej ścieżce, zaczęłam doświadczać interesującego, spolaryzowanego sposobu, w jaki manifestuje się życie – zdałam sobie sprawę, że wszystko we wszechświecie jest ruchem pomiędzy męską i żeńską energią, pozytywnością i negatywnością, samotnością i byciem razem, nocą i dniem, życiem i śmiercią. Ta eksploracja wciąż mnie fascynuje, ponieważ jest soczystym tematem, bliskim codziennej rzeczywistości. Stąd rozwinęła się praca z seksualnością i świadomą relacją, badając problemy życiowe jako sposoby kontaktu z naszą najskrytszą istotą.

Mój własny proces wewnętrzny i poznawanie różnych technik doprowadziły mnie do zrozumienia, że wszystkie metody prowadzą do siebie, gdy tęsknota jest głęboka, a poszukiwanie szczere. To pasja, którą dzielę się poprzez pracę w grupach na całym świecie i te spotkania są moimi najcenniejszymi naukami. Kiedy ludzie spotykają się z intencją odkrycia swojej wewnętrznej rzeczywistości i poszerzenia swojego życia, dzieje się magia, a wszyscy jej członkowie wzrastają.

Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią mojej podróży i zapraszam was do przyłączenia się do tańca i dzielenia się głębią i radością życia na ścieżce Miłości i Świadomości ".

www.komalaamorim.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu