CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Kwiecień 2023 / 18.04.23 - 23.04.23

Event

Title:
Szkoła Świadomej Pracy z Energią / Conscious Energetics, Moduł VII, (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 18. April 2023 - Sun, 23. April 2023
Where:
Karl Pernull
Category:
Kwiecień 2023

Description

001-080223-001.jpg

Szkoła Świadomej Pracy z Energią /Conscious Energetics – Intensywny 2-letni trening w 8 modułach – prowadzony przez  Karla Pernulla

Zapraszamy na intensywny i specjalistyczny dwuletni trening w 8 modułach, oferowany i organizowany przez Karla Pernulla. Program jest skierowany do osób zainteresowanych pogłębieniem rozwoju osobistego, wielowymiarową transformacją, poznaniem metod pracy z energią i uzdrawianiem. Uczestnicy szkoły mogą dołączyć także w celu doświadczenia osobistej przemiany i uzdrowienia, jak również  w celu wykorzystania poznanych metod w swojej praktyce zawodowej. Szkoła kończy się wystawieniem certyfikatu poświadczającego ukończenie 8 modułów treningu.

Karl Pernull jest obecnie rektorem w Instytucie Uzdrawiania według Barbary Brennan w Oxfordzie ( “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH). W swojej autorskiej 2-letniej Szkole Świadomej Pracy z Energią łączy metody pracy z energią, integracją oraz aspekty psycho-dynamiczne w celu osobistej transformacji. Swoje wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel, prowadzący warsztaty i uzdrowiciel energią integruje w praktyce zawodowej, a także w szkoleniach z Oddechu Transformacyjnego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest wcześniejsze ukończenie dwóch warsztatów prowadzonych przez Karla Pernulla:

 1. Dłonie Pełne Światła - Wprowadzenie do Uzdrawiania Energią. Warsztat Autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część I
 2. Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia. Metody Wyzwalania Uzdrawiających Energii. Warsztat Zaawansowany, autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część II

Oraz zakwalifikowanie do programu przez Karla Pernulla.

Trening składa się z 8 modułów, zawierających następujące zagadnienia/bloki tematyczne:

 • Medytacja - Obecność i kontakt
 • Rozszerzona percepcja zmysłów/ ESP
 • Techniki i metodologia uzdrawiania
 • Praca z Procesem
 • Charakterologia/ Teoria rozwoju
 • Trening świadomości
 • Świadome oddychanie
 • Praca z energią

Dziś wiemy, że nasza Świadomość może mieć wpływ na nasza biologię, a nawet ją zmieniać.  W oparciu o te nauki, jak również aby spełnić oczekiwania płynące ze strony wielu uczestników warsztatów Karla Pernulla na całym świecie, powstała Szkołą Świadomej Pracy z Energią.

Szkoła oferuje modułowy trening integracyjny oparty na bezpośrednim ucieleśnionym doświadczeniu uczestników oraz pracy grupowej, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wspiera także w podejmowaniu życiowych wyzwań i wielopoziomowej osobistej transformacji.

Integracyjne podejście treningu opiera się głównie na zrównoważeniu i ześrodkowaniu rozwoju osobistego człowieka. Obejmuje potrzeby jego ducha, ciała i umysłu (energetyczne i fizyczne), a także intencję wspierania otaczających nas ludzi umiejętnością uzdrawiania.

W centrum nauczania znajduje się ścieżka prowadząca do integracji osobistej człowieka oraz do jego relacji z innymi. Podczas zajęć używamy Matrycy Świadomości Energetycznej jako systemu energetycznego oraz pola wspierającego naszą wzrastającą świadomość.

W szkoleniu tym zawarte są między innymi treningi: pracy z oddechem, pracy z energią, uzdrawiania, jak również pracy z procesem, integracją i świadomością.

Program treningu składa się z 8 modułów po 3 dni każdy. Całkowita długość programu wynosi 2 lata, z 4 spotkaniami grupowymi rocznie. Dodatkowo będzie zorganizowanych 6 spotkań online, których czas będzie przeznaczony na odpowiedzi na pytania grupy uczestników.

Wszystkie spotkania odbędą się w ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Spotkania będą miały charakter stacjonarny, co oznacza, że uczestnicy będą zakwaterowani w ośrodku przez cały czas trwania zajęć. Wszystkie warsztaty będą tłumaczone na język polski. Podczas gdy indywidualna korespondencja z Karlem Pernullem poza warsztatami będzie odbywała się w języku angielskim.

Przed przystąpieniem do programu wszyscy uczestnicy powinni:

 • wziąć udział w dwóch warsztatach Karla Pernulla część I i II
 • zostać zakwalifikowanym do programu przez Karla Pernulla.

Zobacz Video:Leading

Location:
Karl Pernull

Description

karl pernull

Karl Pernull

Karl Pernull studiował  w szkole „Barbara Brennan School of Healing”  w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r. Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący. Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego. Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.

Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistra Komplementarnych Studiów Zintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.

Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.

Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu