CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Październik 2022 / 25.10.22 - 30.10.22

Event

Title:
Warsztat Miłości Tantrycznej Dla Par. Jak Rozpalić Ogień Seksualny i Połączenie, (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 25. October 2022 - Sun, 30. October 2022
Where:
Swami Anahata
Category:
Październik 2022

Description

warsztat milosci tantrycznej anahata 2022 01

Jak było na początku

Wszyscy pamiętamy to uczucie niekontrolowanej pasji i zawrotnej euforii, kiedy po raz pierwszy się zakochaliśmy. Kiedy zwykłe muśnięcie dłoni przepuszczało prąd elektryczny przez całe nasze ciało, a kochanie się było pilne, ekscytujące i wybuchowe. Czuliśmy się tak żywi! Ale to nie trwa wiecznie – i to jest normalne dla wszystkich par

Niestety, ten błogi stan w końcu zanika, a praktyczne życie przejmuje kontrolę. Niestety jest to wspólny wątek w historiach wielu par. Ale to zupełnie normalne.

Jak wszystkie żywe istoty, związek, jeśli będzie pozbawiony pożywienia, w końcu umrze.

Ale możemy coś z tym zrobić!

Chemia seksualna i połączenie mogą zostać rozpalone na nowo. Musimy tylko tego chcieć i poświęcić temu całą naszą uwagę. Potrzebujemy przestrzeni, aby na nowo odkryć i pielęgnować te rzeczy, o których zapomnieliśmy.

Wyobraź sobie, że rozpływasz się w miłości

Dwoje ludzi w głębokim połączeniu mogą naprawdę wspierać i rozwijać się nawzajem. Wyobraź sobie, że masz narzędzia i techniki, które sprawią, że Twój związek stanie się domem – bezpieczna przestrzenią, w której możesz odpocząć i zrelaksować się, być odżywionym i pielęgnowanym. Miejscem, w którym czujesz się zrozumiany i w pełni otwarty na swojego kochanka. Miejsce, w którym nie masz zahamowań, tylko nieograniczoną wolność. Z takiego miejsca można, z miłością i świadomością, pokonywać wszelkie przeszkody.

warsztat milosci tantrycznej anahata 2022 02

Warsztat

Nasz ekskluzywny warsztat Miłości Tantrycznej dla par daje Ci szansę odbycia tantrycznego miesiąca miodowego ze swoim kochankiem i ponownego odkrycia energii seksualnej i przyciągania, które pierwotnie was połączyły.

To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas ze swoim kochankiem w jednym celu: odkrywania i osiągania nowych głębi komunikacji, zmysłowości i kochania się.

Ponownie połączycie się na poziomie emocjonalnym, seksualnym i duchowym we wspierającej atmosferze zaufania, szacunku i bezpieczeństwa.

Podzielicie się tym doświadczeniem z małą grupą innych par, które również chcą się uczyć i rozwijać intymność w swoim związku.

Wyśmienita mieszanka – co otrzymasz?

Ten sześciodniowy warsztat to znakomita mieszanka starożytnych tradycji i praktyk Tantry oraz zachodnich badań nad seksualnością i związkami. Naszym celem jest udostępnienie Ci wielu różnych, kreatywnych sposobów na odkrywanie siebie i czerpanie radości z siebie nawzajem.

Przedstawimy Ci praktyki mające na celu poprowadzenie Cię w kierunku głębszej intymności. Poprowadzimy Cię przez starożytne rytuały tantryczne, takie jak masaż i medytacja, których celem jest głębszy wgląd w wewnętrzny świat Twojej ukochanej osoby oraz nowe spojrzenie na zmysłowe potrzeby i pragnienia innych.

Poprowadzimy Cię w codziennych sesjach jogi i medytacji oraz przedstawimy ekskluzywne nauki Tantry. Odbędą się sesje na takie tematy, jak seksualność mężczyzn/kobiet, dobrostan emocjonalny i dynamika relacji.

Będziemy przeprowadzać starożytne ceremonie Tantry i, jeśli zechcecie, omówicie wasze doświadczenia z innymi parami w bezpiecznych kręgach szeringu.

Wreszcie, pod naszym czułym, intuicyjnym, doświadczonym przewodnictwem i nauczaniem oraz przy wsparciu innych par, poczujesz Moc aby kierować swoim związkiem z nową pewnością siebie, pełną miłości.

Korzyści

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy,  przekonanymi o korzyściach, jakie przyniesie Ci ten warsztat. Nauczysz się, jak rozwiązywać konflikty z większą miłością, czyniąc komunikację bardziej płynną i otwartą. Poznasz sekrety przedłużonego seksu tantrycznego, który zadowoli Was oboje i doświadczycie potencjału wielokrotnego orgazmu. Wejdziesz w głębszy stan relaksu i zaufania. I połączysz się z podobnie myślącymi parami z całego świata i uzyskasz dostęp do wyjątkowej grupy wsparcia na przyszłość.

Wnioski i ostateczna intencja

Poprzez warsztat Miłości Tantrycznej dla Par chcemy poprowadzić ciebie i twoją ukochaną/ukochanego z powrotem do stanu, w którym będziecie głęboko zakochani i na nowo będziecie oddani dawaniu i otrzymywaniu przyjemności.

divine sexuality anahata 01

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY

TANTRA TO STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i  zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność  i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe  nasze życie.

Tantra jest także wyrafinowaną ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość
i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to  co to jest.

Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne – jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.

W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego. Praktykowanie tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

divine sexuality anahata 04divine sexuality anahata 05divine sexuality anahata 06

CO DAJE NAM TANTRA?

 • Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
 • Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
 • Umożliwia głęboki przepływ miłości.
 • Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
 • Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
 • Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
 • Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

Warsztat  prowadzi niesamowity i charyzmatyczny nauczyciel z Indii – Swami Anahata. Podczas zajęć będziemy używać  rytuałów, inicjacji i medytacji ze starożytnych Indii i Tybetu, aby odkryć swoją Prawdziwą Naturę. Przejdziemy Rytuały Przejścia. Aktywujemy przepływ energii.

Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu. Uczy jak  kierować własną energią fizyczną, emocjonalną, seksualną  i duchową. Jest twórcą intensywnego  międzynarodowego programu „Przebudzenie męskości” i od ponad 20 lat prowadzi warsztaty dla mężczyzn i dla par na całym świecie. Jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty. Uważany jest za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych i medytacyjnych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości. Podczas warsztatów łączy klasyczną tantrę, medytacje Osho, metody uzdrawiania i pracy z ciałem, trans somatyczny trans hipnotyczny, praktyki duchowe (Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga).

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY łączy:

 • mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
 • klasyczną tantrę
 • masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
 • Vigyan Bhairav Tantra
 • metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
 • intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
 • transsomatyczny trans hipnotyczny
 • medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
 • praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
 • prace z przepływem energii kundalini
 • otwieranie systemu czakr
 • Vision Quest
 • Szałas Potów

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Zobacz Video


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

25-30 październik 2022 (wtorek - niedziela)
ROZPOCZĘCIE

25 października  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją we wtorek)

ZAKOŃCZENIE

30 października  o godz.14  (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1590 zł (od osoby)  + koszty zakwaterowania i wyżywienia
EARLY BIRD
 • 1490 zł (od osoby) przy wpłacie zaliczki do 31 sierpnia 2022
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: imię i nazwisko, 25-30.X.2022.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Swami Anahata

Description

divine sexuality anahata 07

Swami Anahata

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty  i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się  w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.  Swami  Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest  gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej; masażu tantrycznego , kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz  psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu