CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Listopad 2022 / 03.11.22 - 06.11.22

Event

Title:
Międzynarodowy Festiwal Celebracji Radości Życia i Odrodzenia. Transformacja Życia. Odcinanie Więzów Przeszłości. Uzdrawianie Rodu. Rytuały Przejścia, (Nowe Kawkowo)
When:
03.11.22 - 06.11.22
Where:
,
Category:
Listopad 2022

Description

celebracja zycia i smierci rudra 2022 01

Zapraszamy na niesamowity Czas Przemiany, Transformacji i Odrodzenia.  W ciągu czterech  intensywnych dni  festiwalu zejdziemy głęboko, w głąb siebie, aby spotkać się  z naszymi lękami, cieniami , niedokończonymi relacjami, ograniczeniami, całą Przeszłością -  po to, by jak Feniks z popiołów stanąć do Nowego Życia.  Przejdziemy Rytuały Przemiany dzięki którym zrzucimy nasze stare przywiązania i uzależnienia. Staniemy w obliczu Życia i Śmierci bez masek, po to by odkryć kim naprawdę jesteśmy,  i jak możemy urzeczywistnić swoją drogę życia i powołania.

Poprzez uznanie Śmierci Tego Co Stare  i przejście Odrodzenia będziemy mogli zacząć samemu kreować i świętować własne Życie. Przejdziemy wielopoziomową, głęboką Przemianę, która otworzy nas na Radość Życia i urzeczywistni pragnienia naszej duszy. Odnajdziemy nasze dawno zapomniane marzenia i siłę do ich realizacji.  Z miłością zakończymy to co już nam nie służyi otworzymy się na całe bogactwo, radość i przepływ Życia.  A poprzez symboliczne spotkanie z własną śmiercią – jak w lustrze będziemy mogli zobaczyć, jak do tej pory wykorzystywaliśmy swoje dotychczasowe życie.

To będzie Czas Odrodzenia naszego prawdziwego Ja!

Podczas festiwalu poznamy także fascynujące rytuały i ceremonie z całego świata, które  dotyczą momentów Przejścia oraz  Czasu Celebracji Życia i Uznania Mocy Śmierci. Przejdziemy przez tradycje celtyckich Druidów, poznamy czym jest stan  Bardo i Koło Samsary  buddyzmu tybetańskiego, przejdziemy  szamańską śmierć i  Odrodzenie. Będziemy bawić się przy  radosnym Dniu Śmierci / Día de Muertos obchodzonym w Meksyku. I honorować Życie poprzez ceremonie Azteków, starożytne rytuały z Indii  i japońską celebrację Przygotowania Wojownika do umierania. 

Będziemy świętować nasze Życie i Rytuały Przejścia na cześć Istnienia!

Festiwal Celebracji Radości Życia i Odrodzenia to cztery pełne dni, podczas których samemu będziesz mógł wybierać interesujące Cię warsztaty, ceremonie i rytuały.

To czas, który sprawi, że Twoje życie ulegnie przemianie!

Rozpoczęcie Festiwalu w czwartek 3 listopada  o godz. 11.00 rano  !!!!!

Cena:  1250 zł  + koszty pobytu i wyżywienia

Promocja:  1150 zł  (przy wpłacie zaliczki do końca września)

celebracja zycia i smierci rudra 2022 2010

Celebracja Życia i Śmierci  to głęboki proces wewnętrznych przemian zachodzących na każdym poziomie. Śmierć jest integralną częścią naszego życia. Prędzej czy później każdy się z nią spotka. Jest to moment tak ważny, że w każdej kulturze i religii istnieją tradycje z tym związane. Towarzyszą temu różne ceremonie i specjalne rytuały inicjacyjne.

Dzięki świadomości śmierci  możemy przekształcić nasze życie w pełen głębokiej miłości proces rozwoju. Świadomi nietrwałości, przemijania, ciągłej zmiany, przestaniemy się czepiać pozorów i sztucznych wizerunków i docenimy głęboki Nurt Życia.

Wydarzenie, które poprowadzi Anand Rudra wraz z innymi nauczycielami ze świata, jest właśnie takim Rytuałem Przemiany, który przygotuje nas do symbolicznej śmierci. Pomoże oczyścić własne niedokończone relacje i sytuacje. Pozwoli, aby Twoje przywiązanie do osób, rzeczy i obrazu siebie samego uległo transformacji. Umożliwi wejście i poznanie zupełnie Nowej Przestrzeni. Umożliwi  Zrzucanie starej skóry Ego - własnego wizerunku, schematów, uzależnień, strategii przetrwania. Pomoże stanąć  w obliczu Życia i Śmierci bez masek. Umożliwi rozbrajanie serca i odkrywanie swojej "ścieżki serca".

Doprowadzi do rozpoznania kim naprawdę jesteśmy i jak jesteśmy wewnętrznie wyposażeni, żeby urzeczywistnić swoją drogę życia i powołania.

Poprzez uznanie Śmierci i Odrodzenie będziesz mógł zacząć samemu kreować własne życie.

celebracja zycia i smierci rudra 2022 02

W wielu kulturach takim momentom jak przyjście na świat, jak i odejście z tego świata towarzyszą różne ważne obchody i celebracje. Cykle życia to podstawy tradycji każdej kultury i społeczeństwa, a Rytuały Przejścia pozwalają nam  na zrozumienie i bezpośrednie doświadczenie kolejnych etapów Życia i Momentu Przejścia.

Zazwyczaj obejmują one okres jesienny – październik i listopad to czas poświęcony Celebrowaniu Życia i Śmierci. W tradycji celtyckiej obchodzi się Samhain, w kulturach współczesnych (Zachodnich) – Wigilię Wszystkich Świętych. W niektórych tradycjach katolickich Dzień Wszystkich Świętych. W tradycjach muzułmańskich Święto Maulid, w Chinach – Święto Qingmingjie w Chinac, w Korei -Chuseok.

Celebrując Życie i Śmierć będziemy poznawać różne rytuały wizji Odrodzenia. Przejdziemy przez tradycje od celtyckich, przez buddyjskie Bardo, szamański temazcal, rytuały Druidów i Azteków, Medytacje umierania z Niaza Tantra, japońską celebrację Przygotowania się do umierania, aż po starożytne rytuały pochodzące z Indii, w oparciu o które stworzymy Rytuały Przejścia na cześć Istnienia. Prowadzący będą przeprowadzać uczestników przez odwieczną falę Życie- Śmierć- Życie – Śmierć, a na koniec zakotwiczą ich w Życiu.

Będziemy eksplorować nie tylko sprawy związane z odejściem z tego świata, ale głównie świętować nasze Życie. To będzie proces głębokiego Zrozumienie Życia. Przekaz – jak w pełni korzystać z każdego momentu swojego życia. Zrozumienie, że  w każdej sekundzie naszego życia umieramy - coś w nas umiera. I w każdej nowej sekundzie jesteśmy już kimś innym niż przed chwilą. A skoro w każdym momencie umieramy, to ważne jest , abyśmy umierali szczęśliwi. Gdyż Śmierć i Przejście  to nie jest coś smutnego.

Dzień Śmierci / Día de Muertos obchodzony w Meksyku, kultywuje zupełnie inne podejście do Śmierci niż w wielu zachodnich kulturach. Nie ma smutku i żałoby. To czas wspominania tych co Przeszli na Drugą Stronę, ale także świętowania, radości i zabawy.. Głębokiego zrozumienia czym jest Przejście i rozpoczęcie Nowej Drogi. Od małego, dzieci w Meksyku są wychowywane, tak, aby wiedziały , że Śmierć towarzyszy nam przez całe życie, jest cały czas przy nas, rośnie z nami, a potem nas przeprowadza na Drugą Stronę.  Meksykańskie Święto Śmierci to aż trzy dni Celebracji Życia i Śmierci..

UWAGA: Zaczynamy trzeciego listopada o godzinie 11:00 rano, a kończymy 6 listopada o 15:00 (po obiedzie)

celebracja zycia i smierci rudra 2022 03


PROGRAM DZIENNY / CELEBRACJI ŻYCIA I ŚMIERCI:

DZIEŃ PIERWSZY/ CZWARTEK 3.XI:

Życie. Jak w tym momencie wygląda moje życie? Jak zbudowałem moje życie? Jakie stworzyłem łańcuchy i więzy,  które ograniczają mnie w życiu?

 • 11:00 Inauguracja
 • 15:00 - 16:15 Anand Rudra / Podróż Życia & Wody

Indonezyjski rytuał ku celebracji Życia, by móc otrzymać wgląd w swoje przeznaczenie – jak wygląda twoje życie i co odważysz się z niego uwolnić.

 • 16:30 - 17:45 Ana Sofia Guerrero / Przegląd i Wgląd

Wszystko to co za sobą ciągnę w życiu: wspomnienia, niedomknięte sprawy, żałobę, etc. Zostawienie tego, od czego chciałbyś się uwolnić: osoby, zdarzenia, domy, miejsca, zwierzęta, etc. I wszystko co chcemy żeby w nas umarło: aspekty osobowości, uzależnienia, lęki itp.  Sprawienie że niechciane znika, a my zrzucamy starą skórę, przygotowując się do przejścia do życia po życiu, które otworzy dla nas drogę do odrodzenia.

 • 18:00 - 19:00 Sebastian Cabral
 • 20:30 Sebastian Cabral & wszyscy Nauczyciele / Rytuał - Życie: Przez ekspresję do uzdrowienia

Odkrywamy moc naszego głosu,  stajemy się pustym naczyniem, uwalniamy wszystko co do tej pory nie zostało wyrażone, robimy przestrzeń by móc odpuścić, pozwalamy by wykiełkowało to co niesiemy i ciągniemy  ze sobą przez życie.

Zamknięcie: śpiewanie wedyjskich mantr by móc wyjść poza iluzję umysłu

celebracja zycia i smierci rudra 2022 04

 

DZIEŃ DRUGI / PIĄTEK 4.XI

Spotkanie ze Śmiercią. Odpuszczanie dla uzdrowienia i transformacji.

 • 7:00 - 8:15 Daniella Bhakti / Requiem dla Ego, rytuał wiccański.

Będziemy praktykować wiccański rytuał podczas którego z powagą i miłością pożegnamy te aspekty naszego ego, które zostawiliśmy za sobą.

 • 10:00 - 13:00 Sofía & Sebastian Cabral

Rytuał Śmierci poprowadzi Sebas: Jest to praktyka pochodząca z Buddyzmu Tybetańskiego, medytacja poświęcona śmierci.

Co potrzebujesz wiedzieć, uwolnić i odpuścić by nawiązać relację ze śmiercią?

Kołysanka dla Wojownika poprowadzi Sofia

Praktyka trzymania przestrzeni w chwili śmierci. Wcielimy się zarówno w tego co trzyma przestrzeń, jak i w tego co umiera.

 • 15:00 - 18:00 Daniella Bhakti & Anand Rudra /Ceremonia Śmierci Tonalli

Jest to starożytny rytuał prehiszpański. Samhain, Wielki Sabat Zmarłych.

Ta wiccańska celebracja jest po to byśmy byli w harmonii z boską zasadą kosmosu i jej manifestacją oraz po to by uzdrowić śmierć.

Będziemy świętować w magicznej chwili, która nie przynależy do przeszłości ani do teraźniejszości.

 • 20:30 Juliana / Uwalniający Głos i Osobisty Lament

To wyjątkowe formy wyrażania siebie poprzez głos, które skupiają się na dopuszczeniu do głosu cierpienia. Ten dogłębnie transformujący proces to brakujące ogniwo w naszych codziennych współczesnych strukturach zbiorowych.

Nasze wyjątkowe doświadczenie bycia człowiekiem to także umiejętność nadania kształtu
i treści naszym uczuciom poprzez rytuał, głos i ruch. Transmutacja naszego wewnętrznego doświadczania bólu, żalu i żałoby w coś czym możemy się podzielić, w czym możemy się nawzajem wspierać, być świadkiem i co w końcu możemy uwolnić. Jest to naturalny proces. Poprzez dzielenie się przestrzenią, trzymanie przestrzeni, świadkowanie, wspieranie wspólnoty, poprzez potężny akt wokalizacji, nasze uczucia mogą stać się czymś pięknym co my możemy transformować i uwalniać.

 • Ceremonia na koniec dnia - śpiewanie Mantr Tybetańskich i pozostawanie w ciszy (wskazówka: postaraj się wieczorem i w nocy przebywać we własnej ciszy i nie nawiązywać kontaktu wzrokowego z innymi).

celebracja zycia i smierci rudra 2022 05

DZIEŃ TRZECI/ SOBOTA 5.XI:

 • 4:30 rano Anand, Sofia & Juliana. Ceremonia Kakao Theobroma; Rytuał Rha z Dolnego Świata do Życia & Głos Przodków.

Ceremonia Kakao by uświęcić Przejście z Dolnego Świata ku Odrodzeniu - jest to ceremonia majańska, która rozpoczyna się wczesnym rankiem przed wschodem Słońca.

Ceremonia Rha ma takie samo znaczenie i jest wykonywana dokładnie o wschodzie Słońca. Obydwie Ceremonie z tą sama intencją !!!

Rytuał Słońca poprowadzony przez Julianę.

Głos Przodków to podróż z głosem, podczas której będziemy eksplorować głosy naszych przodków, to jak mogą przez nas przemawiać i jak my możemy odbierać i słyszeć ich przekazy. Nasz głos ma możliwość łączenia nas z tym co boskie, tworzyć przestrzenie graniczne i otwierać portale.

 • 10:00 - 13:00 Sebastian & Daniella Rytuał Odrodzenia: EL VERBO CREADOR / Słowo Kreacji

Praktyka Nada Jogi. Rośnij z ziemi, zapuszczaj korzenie. Nasze pragnienie i witalność. Stań się świętą nową Świątynią. Zakotwiczenie Kreacji. Moc głosu i jego manifestacja. Wyrażanie naszego świętego głosu w świecie.

Mahana He - niebiańska komunikacja dla uwolnienia Koła Karmy.

Ta praktyka wywodzi się z tradycji Kundalini Jogi - jest to droga do wyzwolenia i osiągnięcia stanu Mukta.

 • 15:00 - 18:00 Anand & Sofía. Królewska pieczęć Życia i Śmierci " Mahamudra" Świętowanie połączenia z Życiem i Śmiercią !!
 • 20:30 Juliana. Performance- Lament Rytualny

Rytualny muzyczno-wokalny performance lamentacji. Podróż z głosem i dźwiękiem podążająca za strukturą i inspirowana tradycyjną formą Lamentu Irlandzkiego zwaną opłakiwaniem czy Caoineadh. Tradycyjny caoineadh składa się z trzech części

 1. Pozdrowienie – jest to przywołanie Ducha Zmarłego czy esencji tego do kogo kieruje się dany lament.
 2. Dirge – improwizacja, kombinacja śpiewanego i recytowanego tekstu.
 3. Lament – wołanie, łkanie, zawodzenie – część składająca się ze śpiewu, lamentowania, łkania i krzyku

To wykonanie jest aktem zbiorowego uzdrawiania, prowadzone w formie rytuału z intencją uzdrowienia wszystkich obecnych.

celebracja zycia i smierci rudra 2022 06

DZIEŃ CZWARTY / NIEDZIELA 6.XI

 • 5:00 rano Szałas Potu z udziałem wszystkich Nauczycieli Ponowne narodziny, wyjście na świat z łona Boskiej Matki
 • 10:00 - 11:30 Rytuał Przejścia poprowadzą Daniella & Sofia

Pranajamiczne koło Samsary: Energetyczny i obecny oddech cyrkularny to podróż przez cztery światy-Bardo, cztery połączone rzeczywistości

Każdy z tych światów to szansa na uwolnienie się i manifestację fizycznej nieśmiertelności, trzeciego stopnia oświecenia.

 • 11:45 – 13:00 Lila & Śmierć poprowadzą wszyscy Nauczyciele: Niekończące się odwieczne Koło Życia-Śmierci-Życia

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

 • 3-6  listopada  2022
ROZPOCZĘCIE
 • 3.XI  o godz.11 rano  (uwaga: można przyjechać do ośrodka 2.XI wieczorem!)

ZAKOŃCZENIE
 • 6.XI  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia
EARLY BIRD
 • 1150 zł  (przy wpłacie zaliczki do 30 września 2022) + koszty zakwaterowania i wyżywienia
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 100 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 34 do 130 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt  3-6.XI.2022”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

Mapa i dojazd


Leading

Location:
Rudra, Guerrero, Cabral, Bhakti, Bloodgood

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

sebastian cabral

Sebastian Cabral

Sebastian Cabral jest muzykiem, architektem, śpiewającym nauczycielem i coachem emisji  głosu. Przez ostatnie dwanaście lat przebywa w świecie muzyki, śpiewania, medytacji i uzdrowienia. Studiował różne techniki w Indiach i Argentynie łącząc swoje pasje do śpiewu i rozwoju świadomości. W tym procesie odkrył, że głos to nie tylko narzędzie ekspresji ale również droga do głębokiego samopoznania. Oferuje warsztaty, szkolenia, wyjazdy oraz terapie skupione na pracy z głosem.

W swojej pracy korzysta z różnorakich narzędzi takich jak: joga dźwięku, czantowanie mantr, dźwiękoterapia, muzykoterapia, szamanizm, mindfulness, medytacje oraz komunikacja bez przemocy.

ana sofia guerrero

Ana Sofia Guerrero

Ana Sofía pochodzi z meksykańskiej rodziny. Ma dar niezwykłej empatii przez co od wczesnego dzieciństwa poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące życia. Uczęszczała do szkoły medycznej do momentu kiedy na swojej drodze poznała szamana, który odmienił jej życie - otworzył przed nią ścieżkę Świadomego Przebudzenia, Naturopatii, Ziołolecznictwa, Detoksykacji, Terapii Sokowych, Uzdrawiania Energią, Transu oraz Ceremonii ze Świętymi Roślinami. Ta ścieżka stała się całym jej życiem.

W następnych latach przyszły kolejne nauki: Zioła Doktora Bacha, Irydologia, Tradycyjna medycyna Chińska, Reiki, Deeksha, Thetahealing, Metoda Yuen, NLP, Uzdrawianie Kryształami, Dźwiękoterapia, Tarot, Numerologia, Psychosomatologia, Psychologia Transpersonalna, EFT, Biomagnetyka, Aromaterapia, Taoism, Tantra, Zhineng Qigong, Komunikacja Międzygatunkowa, Biodekodyfikacja, Taniec Bogini - Goddess Dance, Shakti Healing, Oddychanie Metodą “Ovaric Breath and Alchemy”, Doula - Wspieranie Przy porodzie i Ochrona Duchowa.

daniella bhakti

Daniella Bhakti

Urodzona na południu Chile, od 15 lat mieszka w Barcelonie w Hiszpanii. Z wykształcenia ekspert w dziedzinie Komunikacji Audiowizualnej za specjalizacją: reżyser filmowy i telewizyjny. Magister Psychokreatywności.

Wychowała się w środowisku gdzie mistycyzm i ezoteryka były chlebem powszednim. Od dziecka rozwijała fascynację tym “czego oczy nie mogą zobaczyć”. Kiedy była nastolatką, jej matka była jej pierwszą nauczycielką Tarota.

Kształciła się w następujących dziedzinach: Angelologia, Wicca, Tantra, Babaji's Kriya Yoga. Jest Certyfikowaną Terapeutką Rebirther Breathwork. Otrzymała inicjację Mahamudra Transmissions, obecnie jest w trakcie studiów Mahavidyas.

Od 6 lat pracuje w La Akademia jako nauczycielka Tantry. Posiada stopień Magistra w dziedzinie Rozwoju Emocjonalnego Młodzieży. Przedsiębiorca - po tym jak przez kilka lat uczestniczyła w różnych projektach związanych z Tantrą, trzy lata temu postanowiła otworzyć własną Świątynię Tantry w Barcelonie - Tantra Spiritual Fitness, z intencją uzdrowienia i rozwoju świadomości.

julianna bloodgood

Juliana Bloodgood

Julianna Bloodgood wokalistka, artystka ruchu, performerka, nauczycielka. W jej dorobek wchodzą badania na temat antropologicznego performance. Zwiedza cały świat w poszukiwaniu różnych kulturowych perspektyw i wglądów w ciało, ruch, głos i rytuał performance.

Wiele z jej kreacji performance to rytuały stworzone po to by się nimi dzielić z intencją transformacji i uzdrowienia.

U osnowy jej twórczości znajduje się szczegółowa praktyka obejmująca relacje łączące ciało i głos - jak kombinacja tych elementów może być skomponowana i wyrażona w akcie performance. Jej badania nad ciałem i głosem zaprowadziły ją do głębokiego procesu, który Juliana określa jako Praktyki Ucieleśnionego Głosu - Embodied Voice Practices. Te praktyka stosuje somatyczne terapie integracyjne do pracy z traumą i skupia się na wyrażeniu siebie za pomocą głosu. Jest to głęboki uzdrawiający i transformujący proces. Juliana specjalizuje się w badaniach i eksploracji lamentacji wokalnej, pracuje nad nadawaniem kształtu, głosu i dźwięku żałobie i cierpieniu po stracie, co przejawia się w całym jej dorobku. Prowadzi nieustanne badania nad technicznymi, historycznymi i współczesnymi aspektami lamentacji w różnych krajach Europy. Jest międzynarodową nauczycielką i performerką.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu