CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Listopad 2021 / 24.11.21 - 28.11.21

Event

Title:
DWULETNIA SZKOŁA SZAMAŃSKA ARVICK BAGHRAMIAN W POLSCE. III EDYCJA, moduł I (NOWE KAWKOWO)
When:
Wed, 24. November 2021 - Sun, 28. November 2021
Where:
Arvick Baghramian
Category:
Listopad 2021

Description

dwuletnia szkola szamanska 2020 01

Ten specjalistyczny dwuletni program  treningu szamańskiego  jest oferowany przez Arvick Baghramian i organizowany przez jej Freedom Within. Program  jest skierowany do osób zainteresowanych pogłębieniem praktyki szamańskiej, zarówno w ramach rozwoju osobistego, jak i mających na celu włączenie szamanizmu do swojej praktyki zawodowej oraz pomocy innym w rozwijaniu ich potencjału poprzez pracę szamańską.

Aby wziąć udział w szkole, konieczne jest wcześniejsze ukończenie warsztatu podstawowego Arvick Baghramian „Magia szamanizmu”  oraz zakwalifikowanie do programu przez Arvick.

Dwuletni program szamański oferuje uczniom połączenie bliskiego osobistego mentoringu  Arvick Baghramian oraz zaawansowanego szkolenia szamańskiego w trakcie kursów i pracy grupowej. Z możliwością rozwijania swoich umiejętności jako doradca szamański , poprzez  indywidualną pracę z innymi uczniami oraz superwizję. W ten sposób uczniowie osiągają wyjątkowe  korzyści wynikające z osobistego doradztwa szamańskiego, połączonego z długoterminowym, systematycznym szkoleniem w zakresie specjalistycznych technik i praktyk szamańskich.

Praktyki szamańskie, do których uczniowie zostają wprowadzeni to:  Uzdrawianie szamańskie, Komunikacja z Duchami i Żywiołami Natury, Praca nad odzyskiwaniem duszy, Dywinacja, Uzdrawianie poprzez ekstrakcję oraz zaawansowane Doradztwo szamańskie.

Niektóre z tematów, które będą objęte programem, to: Relacje, Bogactwo i obfitość, Śmierć, życie i śmiertelność oraz Realizowanie  pełnego potencjału w życiu zawodowym i osobistym. Uczestnicy dowiedzą się, jak bardziej efektywnie pracować z szamańskimi podróżami, rytuałami, ceremoniami i praktykami inspirowanymi rdzennymi kulturami szamańskimi, jednocześnie wprowadzając szamanizm w życie ze świadomością, sercem, odpowiedzialnością i szacunkiem.

Program szkolenia składa się z 6 modułów po 4,5 dni każdy, przy około 8-12 godzinami pracy dziennie. Każde spotkanie będzie dotyczyło różnych tematów i technik, ale dokładna kolejność i treść zostaną określone przez Arvick w miarę postępu kursu, aby jak najlepiej dopasować program do konkretnych potrzeb grupy.

W odróżnieniu od uczestnictwa w oddzielnych kursach obejmujących różne tematy pracy szamańskiej, program ten ma na celu zapewnienie uczestnikom uporządkowanej ciągłości pomiędzy warsztatami oraz ciągłej osobistej opieki mentorskiej w trakcie całego procesu nauki. W związku z tym, oprócz uczestnictwa w 6 modułach warsztatowych, każdemu uczestnikowi zostaną przydzielone zadania domowe, jak również będą oni zobowiązani do składania sprawozdania Arvick o swojej pracy i postępach pomiędzy spotkaniami ( w języku angielskim !). Całkowita długość programu wynosi 2 lata, z 3 spotkaniami grupowymi rocznie.

Wszystkie spotkania odbędą się w ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Spotkania będą miały charakter stacjonarny, co oznacza, że ​​uczestnicy będą zakwaterowani w ośrodku przez cały czas trwania zajęć. Wszystkie warsztaty będą tłumaczone na język polski. Podczas gdy indywidualna korespondencja z Arvick poza warsztatami będzie odbywała się w języku angielskim.

Przed przystąpieniem do programu wszyscy uczestnicy powinni:

  1. wziąć udział w warsztacie dla początkujących „Magia szamanizmu” prowadzonym przez Arvick,
  2. przeczytać książkę Arvick „Magia szamanizmu”,
  3. wypełnić krótki formularz (w języku angielskim), podając swoją motywację oraz powód zainteresowania programem.
  4. zostać zakwalifikowanym do programu przez Arvick

Terminy zjazdów Szamańskiej Szkoły Arvick Baghramian w Polsce w 2020/2021:

  • Moduł 1:  24–28 listopada 2021 r
  • Moduł 2:  2–6 marca 2022 r
  • Moduł 3:  6–10 lipca 2022 r
  • Moduł 4:  30 listopada – 4 grudnia 2022 r
  • Moduł 5:  1–5 marca 2023 r
  • Moduł 6:  5–9 lipca 2023 r

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i mamy już znaczną liczbę osób zainteresowanych udziałem w tym programie, bylibyśmy wdzięczni, gdybyś mógł/mogła potwierdzić swój udział tak szybko, jak to możliwe!!

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 


Leading

Location:
Arvick Baghramian

Description

arvick baghramian

Arvick Baghramian

Jestem psychoterapeutką specjalizującą się w pomaganiu dzieciom i dorosłym, którzy doświadczyli wykorzystania seksualnego w dzieciństwie. To właśnie praca z tymi osobami doprowadziła mnie do szamanizmu i innych technik uzdrawiania, których uczę od lat 80-tych. Praca z tą szczególnie straumatyzowaną grupą ludzi uświadomiła mi, że tradycyjne, werbalne terapie, choć skuteczne do pewnego momentu, mają istotne braki, jeśli chodzi o pomaganie ludziom w pełnym uzdrowieniu przeszłych urazów i traum, przekształceniu ich życia i odzyskaniu mocy. W poszukiwaniu potężniejszych technik zajęłam się terapią poprzez zabawę, NLP i hipnozą ericksonowską, a następnie zaczęłam praktykować i uczyć Reiki, świadomego oddychania i techniki wizualizacji osobistego słupa totemicznego. Jednak w prywatnej praktyce polegam głównie na szamanizmie, zaznaczając potężną zdolność transformacyjną tej duchowej i terapeutycznej praktyki.

Od lat 90. intensywnie szkoliłam się jako doradca szamański i nauczyciel u Jonathana Horwitza w Scandinavian Shamanism Research Center, a także u Michaela Harnera w Foundation for Shamanic Studies w Stanach Zjednoczonych. Od 25 lat praktykuję i nauczam szamanizmu na całym świecie, prowadząc warsztaty dla praktyków i nauczycieli w Wielkiej Brytanii, USA, Izraelu, Polsce, Nowej Zelandii oraz Hiszpanii, gdzie również obecnie mieszkam. Chociaż nadal korzystam z mojego przeszłego doświadczenia terapeuty i nadal pracuję i prowadzę warsztaty z Reiki, świadomego oddychania i osobistego słupa totemicznego, moja praktyka koncentruje się teraz głównie na szamanizmie i doradztwie szamańskim.

W 2007 roku moja książka "Magia Szamanizmu" została opublikowana w języku angielskim w Wielkiej Brytanii. Jest ona również dostępna w wersji drukowanej i elektronicznej w języku hiszpańskim i polskim.

Jestem również autorką gry terapeutycznej „Odkrycia”, zaprojektowanej w celu ułatwienia komunikacji między dziećmi a rodzicami, nauczycielami lub terapeutami w zabawny i ekscytujący sposób. Gra jest dostępna w języku angielskim, hiszpańskim, hebrajskim i polskim.

Więcej informacji o mnie i mojej praktyce można znaleźć na stronie:

www.freedom-within.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu