CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Październik 2021 / 14.10.21 - 17.10.21

Event

Title:
Oddech Dla Mężczyzn, (Nowe Kawkowo)
When:
Thu, 14. October 2021 - Sun, 17. October 2021
Where:
Michał Godlewski i Konrad Kuśnierzewski
Category:
Październik 2021

Description

oddech dla mezczyzn 2021 01

Dla Mężczyzn. Z potrzeby wspólnoty. Z tęsknoty za zdrowym byciem razem. We wszystkim co dla Nas ważne. Z Serca. Cztery dni dobrego wspólnego czasu w oddechu, pracy z ciałem i energią i wzorcami męskości.

Bycie mężczyzną jest podróżą. Jest ekstra, jest okropnie. Jest jak jest.    

Nie powiemy, że wiemy, jak być prawdziwym mężczyzną, bo nie umiemy tego lepiej od nikogo. I nie jesteśmy pewni co to w ogóle znaczy. Ale wiemy, że można być mężczyzną prawdziwym. I można znajdywać tę swoją Prawdę i Energię po swojemu. Nie ma jednej dobrej drogi. Każdy z Nas jest inny. Również i My: Michał, Konrad, Radomir, jesteśmy różnymi mężczyznami, których połączyła potrzeba dzielenia się oddechem i sercem z innymi. Mamy różne wzrosty, różne doświadczenia w byciu mężczyzna. Każdy z Nas został zraniony i poradził sobie z tym, każdy z Nas trochę nawalił w czymś i sobie wybaczył, każdy z Nas idzie swoją drogą i część tej drogi jest wspólna. Zapraszamy do Nas.

Dlaczego dzielimy się oddechem? Bo oddech to fundament życia. Im jest swobodniejszy, tym łatwiej płynie w nas energia. Więcej w nas emocji, pasji i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.

Jako mężczyźni często szukamy dostępu do tej życiowej energii. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi, dzieląc się z nimi swoimi najlepszymi darami.

Poszukiwanie tej męskiej energii to droga. Dla każdego z nas inna. A jednocześnie w jakiś sposób wspólna. 

Często kroczymy nią w osamotnieniu. Zmagamy się ze swoimi poszukiwaniami, rozterkami i wątpliwościami w samotności. Pełni obaw przed byciem zobaczonym, zdemaskowanym i odrzuconym przez innych mężczyzn -przeżywających dokładnie te same obawy co my. Chowamy swoje uczucia, swoje cierpienie, swoje zranienia - trwając w starym przekonaniu, że trzeba być silnym albo zginąć. Dlatego też znacznie częściej niż kobiety popełniamy samobójstwa. Umieramy na zawały serca. Chorujemy na nadciśnienie.

Potrzebujemy to przekroczyć. Poczuć się bezpiecznie w swoim gronie. Odpuścić wewnętrzną presję, żeby dobrze wypaść. Rozluźnić zbroję, otworzyć się i zaufać. Odzyskać siebie, swoje ciała, swoje poczucie męskości, braterstwa i przyjaźni. Wysłuchać swoich historii.

Potrzebujemy na nowo odkryć zdolność do odczuwania emocji. Do bycia dzikimi i wkurwionym, do bycia zranionym. Do bycia przestraszonym, do bycia wielkim. Do bycia razem, do bliskości i do przytulenia. Do troski, do tęsknoty i do kochania.

 

oddech dla mezczyzn 2021 03

Zapraszamy na drugi z cyklu warsztatów dla Mężczyzn. ODDECH I DUSZA MĘŻCZYZNY.

W PROGRAMIE: 

 1. Męskie Sprawy - dzielenie się tym co ważne i aktualne 
 2. Ciało i Energia Mężczyzny - praca z ruchem, odreagowaniem, qi-gong dla witalności i potencji, łagodna terapia pulsacyjna
 3. Męskie Dobro - nasze wzorce dobrej męskości 
 4. Relacja z Męskością - sesje oddechu mandala życia
 5. Oddech - praktyki codzienne i sesje oddechu 
 6. Wspólnota - bycie razem, siedzenie przy ogniu, spacery po lesie 
 7. Duch i Wizja - to co nas prowadzi     

Zapraszamy Mężczyzn każdego statusu finansowego, zawodu, wzrostu, stylu życia, koloru i orientacji seksualnej. Po Siebie. Po Oddech. Po Energię. Po Wspólnotę.

Wspólny Czas

 


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

14-17 października 2021

ROZPOCZĘCIE

14.X  o godz.14  (rozpoczynamy obiadem w czwartek)

ZAKOŃCZENIE

17.X  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 590 zł do 25 września+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

 • 790 zł od 26 września + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-17.X.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Michał Godlewski i Konrad Kuśnierzewski

Description

michal godlewski

Michał Godlewski

Zwołujący Męski Krąg po raz 10 i po raz 5 w Duchu Świętych Męskich spotkań - tak ja nauczyłem się tego od dr.Davida Thomsona. Założyłem Instytut Oddechu i jestem autorem książki Inteligencja Oddechu.

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz. Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju
osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z sukcesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandardowe rozwiązania z tego zakresu. W związku, który uważam za ważną sferę życia.

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

 

konrad kusnierzewski

Konrad Kuśnierzewski

Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających synów. Inżynier, humanista i artysta. Przez kilkanaście lat pracowałem w międzynarodowych korporacjach jako specjalista, konsultant i szkoleniowiec. 

Jednak od zawsze moją największą pasją były i są motywy ludzkich zachowań, zagadnienia ludzkiego wnętrza, ludzkiej psychiki. Dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy? Co nami kieruje, co nas motywuje, co nas napędza? Co sprawia, że potrafimy żyć pełnią życia, prawdziwie się nim cieszyć i czerpać z niego garściami? Jak budować karmiące, pełne zaufania i miłości relacje z innymi ludźmi?

Jestem trenerem rozwoju osobistego, ukończyłem Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem również dyplomowanym trenerem i praktykiem Oddechu Transmodalnego, ukończyłem Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Prowadzę warsztaty oddechowo-rozwojowe. Współtworzę przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn. 

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu