CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Październik 2021 / 08.10.21 - 10.10.21

Event

Title:
Jak Rozbudzić i Pogłębić Relacje w Związku, (Warszawa)
When:
Fri, 8. October 2021 - Sun, 10. October 2021
Where:
Mark i Anna
Category:
Październik 2021

Description

jak poglebic relacje w zwiazku 01

“'Wierzymy w rozwój z pełną miłości uwagą. W przekształcenie swojego związku w miejsce,
w którym czujesz się bezpieczny, połączony, szczęśliwszy i wolny.”

Zapraszamy pary, które chcą się nauczyć, jak  urozmaicić swój związek i  dodać  mu energii.  Jak znaleźć nowe sposoby na radzenie sobie z kłótniami lub trudnymi chwilami. Mając świadomość, że  związek jest przestrzenią do nauki i rozwoju, ten kurs pomoże pogłębić ten proces. Odważysz się spojrzeć na własne życzenia i pragnienia. Nauczymy Cię także różnych technik masażu oraz tego jak zbudować tantryczne intymne spotkanie z partnerem. Warsztat jest dla par, które są w związku miłosnym, chcą nauczyć się go pogłębiać i znajdować nowe sposoby komunikowania się z miłością.

Zajęcia prowadzi para terapeutów, coachów z ponad 35 letnim stażem partnerskim i trójką dzieci. Dzielą się swoim osobistym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu psychologii, tantry (studiowali u Montaka Chia, Margo Anand), jogi oraz EFT (Emotional Focus Therapy for Couples).

„Nasza relacja charakteryzuje się wieloma przemianami i rozwojem. Jesteśmy razem od 35 lat i chcemy przekazywać innym to, co dla nas zadziałało. Były czasy, kiedy zmagaliśmy się z naszą komunikacją, naszymi pragnieniami i naszym wspólnym życiem codziennym. Jako rodzice trzech dziewczynek, zajęci pracą, nie zawsze znajdowaliśmy czas na pielęgnowanie naszego związku. Zmieniło się to po naszym pierwszym szkoleniu Tantry. Postanowiliśmy uczyć innych, tego co sprawdziło się w naszym związku. Zintegrowaliśmy Tantrę z naszym życiem i codziennie doświadczamy tego, jak bardzo nas  zmieniła. Nauczyliśmy się kontaktu ze sobą i swoimi pragnieniami.

Prowadzimy warsztaty i coaching na temat związków i seksualności dla par i singli. Harmonia w związkach jest dla nas kluczem do znalezienia radości w  życiu i wierzymy że z pełną miłości uwagą można przekształcić związek w taki, w którym czujesz się bezpieczny, spełniony, szczęśliwszy i wolny”. /Mark i Anna/

jak poglebic relacje w zwiazku 02

Szczególnie w naszym związku miłosnym chcemy czuć się bezpieczni i docenieni. Wiele trudnych chwil między partnerami wiąże się z obawą, że druga osoba nie będzie przy nas, nie zobaczy nas lub nie zaakceptuje  takimi, jakimi jesteśmy. Z powodu stresu, którego wtedy doświadczamy, atakujemy lub wycofujemy się. Obie reakcje są zrozumiałe, ale dają tylko większy dystans.

W ten weekend będziecie ćwiczyć, jak konstruktywnie komunikować swoje potrzeby w otwarty sposób, bez naciskania na partnera. Nauczycie  się jak wspólnie dbać o związek i  jak   komunikować swoje życzenia i słabe punkty.

Życie jest radosne, kiedy czujesz się w harmonii z ludźmi, których kochasz. Relacja to połączenie, które dzielicie i wspólnie kształtujecie. Kiedy tworzysz z miłości, powstaje inna chemia. Przeważnie na początku związku wszystko płynie i jest łatwe. Cieszymy się różnicami między nami, nasz partner nas zaskakuje, miłość przepływa, a gra w poznawanie się jest lekka i otwarta. Może się jednak zdarzyć, że po pewnym czasie  związek nie jest już tak iskrzący jak wcześniej.

Sting śpiewał „Jeśli kogoś kochasz, uwolnij go”. To, na co się odważysz i co możesz odpuścić, przybiera inny kształt. Poprzez ten warsztat chcemy przyczynić się do większej miłości w relacjach z wolnością i indywidualnością. A po tym kursie będziecie mogli rzucić sobie wyzwanie, aby znaleźć i na nowo zdefiniować nowe granice.   Wolność w związku oznacza dla nas, ze partnerzy są w stanie szczerze dzielić się tym, co czują i pragną, biorąc pod uwagę siebie nawzajem. A „nowe granice w związku” oznaczają, że jako para możecie pomóc sobie nawzajem w wyjściu ze swojej strefy komfortu. Może to być możliwe tylko dzięki bezpieczeństwu pary i miłości potrzebnej do tego. Chodzi o to, że może odważysz się spróbować czegoś zupełnie nowego w swoim życiu, na przykład tańczyć, jeśli wcześniej się tego obawiałeś. Albo zamienicie się swoimi rolami w domu. Albo zaskoczycie się nawzajem, albo…  Bo dla każdej pary  „wolność i granice” oznaczają coś zupełnie innego.

Ten warsztat  nie jest terapią relacji dla par. To kurs pełen wiedzy i praktycznych ćwiczeń, podczas których możesz odważyć się spojrzeć na własne życzenia i pragnienia. Oprócz tego damy Ci narzędzia, które pomogą Ci podzielić się tymi pragnieniami ze swoim partnerem.  Po kursie wyślemy Wam trochę „domowej ćwiczeń”, aby większą liczbą ćwiczeń i praktyk pomóc Wam nadal ożywiać Wasz związek
i  które pomogą Wam zintegrować to, czego się nauczyliście. Bo prawdziwej transformacji można dokonać jedynie poprzez integrację z własnym życiem codziennym.

jak poglebic relacje w zwiazku 03

Podczas warsztatu wykorzystamy elementy różnych technik m.in.

Terapia relacji EFT - Terapia Skoncentrowana na Emocjach dla Par 

Szczególnie w naszym związku miłosnym chcemy czuć się bezpieczni i docenieni. Wiele trudnych chwil między partnerami wiąże się z obawą, że druga osoba nie będzie przy nas, nie zobaczy nas lub nie zaakceptuje  takimi, jakimi jesteśmy. Z powodu stresu, którego wtedy doświadczamy, atakujemy lub wycofujemy się w siebie. Oba działania przynoszą jeszcze więcej wycofania, a dokładnie to, czego nie chcemy.  W programie terapii EFT zyskujesz wgląd w te pułapki, aby móc wybrać do siebie pełne miłości podejście. Ćwiczymy także konstruktywne komunikowanie swoich potrzeb w otwarty sposób, bez naciskania na drugą osobę. Uczymy się wspólnie dbać o związek.

Podniesienie energii erotycznej w związku / Erotical Energy Boost

To nie będzie cudowna pigułka ani zastrzyk z energią erotyczną. Ponownie połączysz się ze sobą
i wydobędziesz  z siebie to, co najlepsze. Spojrzysz na siebie z nową wizją i skontaktujesz się ze swoimi wewnętrznymi pragnieniami, pozwalając na wzrost energii. Zrezygnujesz z przeszkadzających wzorców. Stworzysz więcej energii życiowej, więcej popędu seksualnego i więcej kreatywnej stymulacji. Połączysz się ze swoim ciałem, układem nerwowym, układem odpornościowym i stanem emocjonalnym, aby uwolnić umysł, zwiększyć energię, a także poprawić kondycję fizyczną.


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 8-10.X.2021 (piątek – niedziela)
MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 750 zł
RABAT
 • 100 zł dla uczestników IX Festiwalu Tantry, Szamanizmu i Świadomości  dla singli i par w Nowym Kawkowie

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 8-10.X.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Mark i Anna

Description

mark i anna

MARK OOSTERMEIJER

Trenuję ludzi, aby byli odważni i rzeczywiście żyli zgodnie ze swoimi wyborami życiowymi. Razem z moją ukochaną Anną prowadzimy warsztaty dla par i singli.  Przekazujemy im tylko to, co  działa w naszym związku.  Nasza relacja  stała się bogatsza i swobodniejsza po tym, jak podążyliśmy ścieżką Tantry.  Doświadczamy teraz więcej wolności i obfitości, ale zawsze w połączeniu ze sobą. Razem z Anną odbyliśmy szkolenia z Anandem Rudrą, Mantak Chia, Margot Anand & Esther Perel, Anandem Rudrą  i wieloma innymi. Uczymy się  w Centrum Tantry w Amsterdamie. Tantra i joga przyniosły mi zmianę stylu życia, na którą czekało moje życie.

ANNA PRAT I BASCOMPTE

Jestem partnerką życiową Marka Oostermeijera i  matką trzech córek, które codziennie czegoś mnie uczą. Opuściłam Barcelonę, gdy miałem 18 lat, a  potem przeprowadziłam się do Holandii, aby dać mojej  miłości szansę. Jako psycholog zawsze szukałam czegoś więcej niż tylko mówienia. Zajmuję się psychodramą, EFT (Emotional Focus Therapy for Couples), EMDR, Analizą Transakcyjną, Mindfulness i Tantrą.  Wspieram ludzi w powrocie do ciała, naszego źródła mądrości.

www.growinglovingrelations.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu