CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Listopad 2021 / 11.11.21 - 14.11.21

Event

Title:
Droga do siebie – poprzez techniki Gurdżijewa, Gwiazdę Magów, Eneagram, Medytacje Dynamiczne i tańce sufickie, (Nowe Kawkowo)
When:
Thu, 11. November 2021 - Sun, 14. November 2021
Where:
Piotr Pałagin
Category:
Listopad 2021

Description

piotr palagin intro

Zapraszamy na intensywny trening interaktywny z niesamowitym nauczycielem dr Piotrem Pałaginem: psychoterapeutą, lekarzem, coachem, homeopatą, astrologiem i magiem w siedemnastym pokoleniu.

Co będzie:

 • techniki Gurdżijewa
 • symbolika i archetypy
 • 24 podstawowe konflikty życiowe
 • tańce sufickie
 • medytacje dynamiczne
 • praca z eneagramem
 • wpływ astrologii na nasze życie
 • homeopatia w treningu interpesonalnym
 • Gwiazda Magów
 • procesy terapeutyczne
 • pogadanki interaktywne
 • wewnętrzne procesy uzdrawiania
 • głęboki relaks
 • ustawienia symbolodramy (podobne do hellingerowskich)
 • określenie drogi życia i misji duchowej.

Metody Gurdżijewa

Georgij  Iwanowicz Gurdżijew (1866-1949) - był mistykiem i wielkim nauczycielem duchowym. Głosił, że większość ludzi nie ma kontroli nad swoim życiem i spędza je we śnie. Uważał, że stan ten można przezwyciężyć i osiągnąć pełnię ludzkiego potencjału. Rozwinął metodę budzenia świadomości, którą dzielił się ze swoimi uczniami. Podróżując po Bliskim Wchodzie  poznał różne techniki duchowo/ medytacyjne  i na ich podstawie ułożył  własne układy ruchowo / taneczne, zwane Świętymi Tańcami Gurdżijewa. Służą one pracy nad sobą i pomagają w samoobserwacji.  Rozwijają  uwagę, obecność i świadomość, a także  pomagają nawiązać  kontakt z własnym ciałem, emocjami i myślami.

Gwiazda Magów

misterium terapeutyczne na podstawie uniwersalnego/ tradycyjnego  symbolu Pitagorasa. To morfogenetyczne pole utworzone przez system symboliczny.  Pozwala wejść w bardzo głębokie obszary podświadomości i zrozumieć gdzie jest zakodowana przyczyna choroby, cierpienia, życiowego problemu, własnej niemocy, braku kontaktu ze sobą, sukcesu życiowego i niepewności siebie, oraz  niskiego poczucia własnej wartości. W trakcie zajęć grupa jednoczy się wokół głównych tematów dotyczących uczestników grupy. Niezależnie od tego czy człowiek jest głównym bohaterem czy uczestnikiem tego misterium, dostaje odpowiedzi na  najważniejsze pytania.

Eneagram

Symbol wprowadzony przez Gurdżijewa. Łączy 9 elementów życia człowieka w jeden kontekst,  który można nazwać jego losem.

Pracując z polem pozwalamy otworzyć siebie na rozwiązania najważniejszych spraw życiowych, określenie swojej misji I  drogi życiowej.

Seksualna astrologia

Astrologia  poprzez symbole opisuje zachowania ludzi. Także to  jak postrzegamy seks, jakie mamy preferencje seksualne, zachcianki - to wszystko możemy znaleźć w naszym horoskopie. Mamy 2 strefy seksu : seksualność na poziomie fizjologii – na poziomie fizycznych receptorów człowieka
i można je łatwo określić astrologicznie.

Druga strefa – erotyczność, to sposoby zachowania człowieka, jego scenariusz na życie, obrazy jakie towarzyszą jego seksualnym potrzebom. Jest to związane z planetą Wenus w czterech żywiołach
i daje cztery typy erotycznych obrazów człowieka.

Tańce sufickie

To medytacja dynamiczna w tradycji sufich, w ujęciu mistyka Gurdżijewa, polegająca na zestawie ćwiczeń medytacyjnych i ruchowych. Głównym elementem jest wirowanie, dzięki czemu możemy skoncentrować się na sobie i zauważyć blokady i niedogodności w ciele (w mięśniach, stawach, kręgosłupie). W trakcie zajęć spróbujemy pokonać te blokady i lęki związane z ciałem Poznamy relację własnego ciała z przestrzenią.

Dla kogo:

Dla ludzi poszukujących siebie, drogi życiowej i duchowej.

Co zyskają uczestnicy:

 • zrozumienie siebie,
 • określenie głównych problemów ciała i duszy, tego co przeszkadza w rozwoju i sukcesie; wiedza co z tym można zrobić,
 • spokój wewnętrzny,
 • uzyskanie siebie dla siebie i swojego prawdziwego JA.

Kurs jest dostosowany do procesów grupowych i do indywidualnych potrzeb uczestników.

To warsztat integrujący człowieka, umożliwiający poznanie siebie,  zrozumienie gdzie są blokady i jak można je usunąć. Pełna transformacja, głęboka praca – w oparciu o holistyczne podejście Piotra Pałagina i różne techniki Gurdżijewa.

Piotr Pałagin prowadzi warsztaty i wykłady organizowane w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych i na Litwie. Tematyka tych zajęć obejmuje szerokie spektrum problemów z zakresu medycyny holistycznej, astrologii, homeopatii, irydodiagnostyki, psychoterapii, rozwoju duchowego, poszukiwań swojego prawdziwego „Ja” (według Gurdżijewa) oraz przezwyciężania mechanizmów psychosomatycznych, hamujących rozwój osobowości człowieka.

Co roku przyjmuje około 3.500 pacjentów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (świadomy). Dzięki tej metodzie Pałagin odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy. Przy pomocy zarówno tradycyjnych, jak i alternatywnych metod stawia diagnozę dotyczącą fizycznego, energetycznego i psychicznego stanu pacjenta. Następnie przeprowadza rozmowę terapeutyczną, dobiera odpowiedni lek homeopatyczny i prognozuje prawdopodobny przebieg kariery zawodowej pacjenta, jego relacji partnerskich i pracy nad rozwojem wewnętrznym. Głębia i powaga wymienionych procesów terapeutycznych zależy od potrzeb pacjenta. Konsultacja może ograniczyć się do postawienia diagnozy bądź dobrania leku homeopatycznego. Jeżeli jednak ktoś poszukuje duchowego rozwoju, konsultacja z Pałaginem pozwala mu zaktywizować procesy przebudzenia i krystalizacji świadomości i prawdziwego „Ja”.

Piotr Pałagin za najważniejsze uważa zrozumienie i uświadomienie sobie przyczyn, które doprowadziły do powstania procesów patologicznych, dysharmonii duszy i ciała, niepowodzeń, frustracji i wewnętrznej pustki. Człowiek może wyleczyć się z choroby pod warunkiem, że odnajdzie w sobie siłę, aby zlikwidować lub przynajmniej odmówić powielania nawyków, które doprowadziły go do choroby.

ppalagin 001ppalagin 002ppalagin 003


RELACJE PO WARSZTACIE PIOTRA PAŁAGINA W POLSCE WE WRZEŚNIU 2019 W OŚRODKU TU I TERAZ:

“Warsztaty doktora Piotra Pałagina: Umysłem wiem, jak powinny wyglądać moje relacje międzyludzkie, i inne sprawy, ale rzeczywistość nie zawsze pokazuje to samo. Podczas warsztatów mogę zadać każde pytanie, i przyjrzeć się mojej sytuacji. Mogę doświadczyć wglądu w problem, i go przerobić. Zawsze także znajduję jakieś dodatkowe odpowiedzi na inne, nie wypowiedziane moje pytania.” Małgorzata

„Piotr jest wspaniałym, mądrym człowiekiem. Dzięki temu najlepszym nauczycielem – przewodnikiem.”

„Miałam napisać czego się można spodziewać po warsztatach. Otóż spodziewać się można wszystkiego – ale rezultat będzie kompletnie niespodziewany. Warsztaty dają poczucie zrozumienia i przynależności. Polecam je każdemu zagubionemu i szukającemu swojej drogi.”

„Warsztat ‘Droga do siebie’ z Piotrem Pałaginem to absolutnie przełomowy czas w moim życiu. Wybór tematu i czasu nie był oczywiście przypadkowy, ktoś kto nie szuka siebie nie trafi. Transformacje, przełom, narodziny – nie oddają tego co we mnie. To najlepsze co mogłam dla siebie zrobić i najlepsza dłoń, którą mogłam sobie wymarzyć do poprowadzenia przez Drogę do siebie. Piotrze, te dni z Tobą zmieniły moje życie, dlatego w moim sercu zagościłeś na zawsze. Miejsce „Tu i Teraz” dopieszcza i otula opieką i troską podczas tej Drogi i tworzy magiczną całość. Dziękuję. Z wdzięcznością i miłością” Maja

„Warsztat z Piotrem to niezapomniane doświadczenie na poziomie świadomości, duszy i ciała. Cudownie uwalniający. Piotr to człowiek o wielkim sercu i duchowości. Wielki przyjaciel każdego człowieka. Dziękuję za to wszystko czego doświadczyłam.” Dorota

„Miejsce z duszą, obsługa z sercem, koty cudowne, jedzenie po prostu przepyszne! Jesteście niesamowici!!!”

„Piotr podziwiam Twoją pracę – Jestem pełna szacunku i wdzięczności ♥♥♥ Jesteś niesamowitym Mężczyzną Mocy.” Reni

„Miejsce i jedzenie super, warsztaty MAGIA.” Robert

palagin 01palagin 02


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

11 - 14 listopada 2021 (czwartek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE

11 listopada godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w czwartek)

ZAKOŃCZENIE

14 listopada godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 850 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 11-14.XI.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Piotr Pałagin

Description

piotr palagin

Pałagin Piotr

Psychoterapeuta, lekarz, coach, homeopata i  astrolog. Działa niekonwencjonalnie. Ponad zasady i wszelkie normy stawia prawa natury i głos duszy. Na człowieka patrzy holistycznie, a swoimi autorskimi metodami uzdrawia zarówno ciało jak i psychikę. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii. Od 1991 roku Piotr Pałagin pracuje jako terapeuta.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (świadomy). Dzięki tej metodzie Pałagin odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy.

Jest autorem następujących publikacji:

 • Krótki przewodnik pierwszej pomocy homeopatycznej (Archangielsk, 1992),
 • Mity astrologów i homeopatów (Sankt Petersburg, 1994),
 • Mity astrologów i psychoterapeutów (Białystok, 1998).
 • Dlaczego ludzie chorują? (Syktywkar, 2000) z serii Nauka o człowieku.
 • Gdzie mieszka seks? (Warszawa, 2010), wspólnie z Ireną A. Stanisławską
 • Zrozumieć mężczyznę (Warszawa 2016)

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu