CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Kwiecień 2021 / 29.04.21 - 03.05.21

Event

Title:
Majówka z Wypoczynkiem w Naturze Dla Singli, Par, Rodzin z Dziećmi, Znajomych i Przyjaciół, Rehabilitacja postcovidowa, (Nowe Kawkowo)
When:
29.04.21 - 03.05.21
Category:
Kwiecień 2021

Description

majowka zwypoczynkiem 2021 01

Zapraszamy na Majówkę podczas której nic nie musisz robić! To  czas wypoczynku w pięknej naturze, spacerów leśnymi drogami, polegiwania w hamakach, korzystania z biblioteki i księgarni, zajadania się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystania z masaży.. Odkrywanie Mocy Kamiennych Kręgów, wąchanie ziół na łąkach, wieczorne siedzenie przy ognisku..  Szlaki rowerowe, medytacyjne i do pieszych wędrówek. 

Żadnych planów, wyzwań i zajęć, tylko błogi spokój, cisza i Natura. I oczywiście, wspaniali, podobnie myślący i odczuwający ludzie.. Oraz dziewięć przytulnych kotów i dwa psy..  To dobra i bezpieczna  odmiana dla codziennej covidowej rzeczywistości…

Uwaga: Można przyjechać tylko na kilka wybranych dni.

Zapraszamy na czas pełen wypoczynku,  przyjemności, 
rozpieszczania się i relaksu!

To Majówka inna niż wszystkie!

Wzmocnisz i zregenerujesz organizm po długiej zimie, wypoczniesz w pięknym przyjaznym miejscu - na słońcu, wśród kwitnących łąk i lasów. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. Wrócisz do wewnętrznej równowagi. Naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz z różnorodnych masaży.

To także możliwość zadbania o siebie, o relacje z najbliższą osobą lub sobą samym. Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się Naturą, rozpieszczać masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami... 

W planach również spotkanie z psychoterapeutą, gdzie dowiemy się jak zapobiegać traumie postcovidowej. Rehabilitacja postcvovidowa.

majowka zwypoczynkiem 2021 02

BEZPIECZEŃSTWO  W OŚRODKU:

W związku z sytuacją w Polsce i wydarzeniami ostatnich miesięcy,  wprowadziliśmy procedury pobytu w ośrodku oraz zasady sanitarne. Uważamy, że wprowadzenie ich będzie służyło naszemu wspólnemu dobru i bezpieczeństwu. 

 • Każdy z uczestników będzie zobowiązany do podpisania deklaracji zdrowia, wyrażenia zgody na pomiar temperatury oraz zapoznania się z wytycznymi dla gości ośrodka. 
 • Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wprowadziliśmy zasadę, że wszystkie osoby, które nas odwiedzają (również nasi pracownicy i my sami) muszą mieć zrobione aktualne testy na Covid: albo przywiezione z laboratorium – i wykonane nie wcześniej niż 2 dni przed przyjazdem (wystarczą proste testy antygenowe), albo ostatecznie wykonane u nas na miejscu – test z kropli krwi na przeciwciała. Nie dotyczy to osób zaszczepionych, lub posiadających zaświadczenie, że przechorowały ostatnio Covid.
 • Dodatkoworegularnie czyścimy  oraz dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia;  wszędzie mamy wystawione żele antybakteryjne do dezynfekcji rąk, jak najczęściej wietrzymy ośrodek. 
 • Grupy są kameralne, a zajęcia prowadzone w dużych, przestronnych salach zajęciowych (120 m), 
 • Oczywiście, jeśli obserwujesz u siebie jakiekolwiek objawy infekcji, takie jak kiepskie samopoczucie,podwyższona temperatura, kaszel, katar czy duszności – prosimy abyś nie przyjeżdżał!!! Zwrócimy wtedy w całości zaliczkę!!

Szczegóły wydarzenia


DATA:

29 kwietnia – 3 maja 2021
ROZPOCZĘCIE

29 kwietnia  o godz. 18  (rozpoczynamy kolacją w czwartek)

ZAKOŃCZENIE

3 maja  o godz. 14 (kończymy obiadem w poniedziałek)

UWAGA

Można przyjechać na krócej!!

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 29.IV-3.V.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu