CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Sierpień 2021 / 09.08.21 - 15.08.21

Event

Title:
Wyjazdowy Krąg Kobiet: Odnajdź W Sobie Spokój I Wewnętrzną Równowagę. Warsztat Regeneracji Ciała , Emocji, Umysłu I Ducha. Soul Body Fusion –Joga- Medytacja –Taniec, (Nowe Kawkowo)
When:
Mon, 9. August 2021 - Sun, 15. August 2021
Where:
Katarzyna Gwiazdowska
Category:
Sierpień 2021

Description

wyjazdowy krag kobiet 2021 01

Rok 2020 dla wielu osób był dużym wyzwaniem. Cały świat się zatrzymał i zaczął się zmieniać w ekspresowym tempie, wymagając od nas dużo cierpliwości, siły i dostosowywania się do nowych zmian. Być może po tym całym roku czujesz się wyczerpana, potrzebujesz się wzmocnić i zregenerować?

Pragniesz wziąć głębszy oddech, poradzić sobie ze stresem, wrócić do równowagi, uwolnić emocje zamrożone w ciele, pożegnać przeszłość i zacząć zupełnie od NOWA? Wsłuchać się w głos swojej duszy i serca oraz wykreować swoje życie najwyższej jakości… jeśli tak, to ten wyjazd jest dla Ciebie!

PODCZAS TEGO WARSZTATU… ZADBAMY O CIAŁO: 

Joga pomaga nam lepiej radzić sobie ze stresem. Jest sprawdzoną i znaną od wieków metodą, pozwalającą na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnych skutków napięcia psychicznego. Jako system ćwiczeń (asan) i technik oddechowych (pranayam) wszechstronnie wpływa na nasz organizm. Pomaga wyciszyć gonitwę myśli, uelastycznia kręgosłup, rozciąga napięte mięśnie, wzmacnia koncentrację i wewnętrzną równowagę.

ZADBAMY O EMOCJE:

Medytacja w tańcu to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na uwolnienie negatywnych emocji, złości, obaw i niepokoju. Wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie. Zwiększa samoświadomość i pozwala odkryć samą siebie. Ponadto na warsztatach będzie także przestrzeń na ruch intuicyjny, spotkanie w kręgu oraz dzielenie się.

wyjazdowy krag kobiet 2021 02

ZADBAMY O UMYSŁ:

Spokój ducha przychodzi do nas naturalnie kiedy umysł jest wyciszony. Jeżeli jest w nim tysiąc myśli, które kreują negatywne scenariusze i martwią nas na zapas – wtedy doświadczamy stresu. Dlatego na warsztacie będziemy praktykować uważność (mindfulness), która w piękny sposób pomoże nam być TU i TERAZ. To niezwykły proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, łapać do nich dystans i przestać się z nimi utożsamiać. Dzięki temu zyskujemy wolność i możemy się cieszyć samą radością istnienia!

ZADBAMY O DUCHA:

Praktyka Soul Body Fusion® to prosty proces, dzięki któremu możemy odzyskać spokój ducha, otworzyć swoje serce i przywrócić integrację ciała i duszy. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. SBF pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Mistrza.

(*) Nie trzeba mieć doświadczenia ani w praktyce Soul Body Fusion, ani w jodze czy medytacji.

wyjazdowy krag kobiet 2021 03

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Warsztat ten dedykuję kobietom. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć głębokiej regeneracji na wszystkich poziomach: ciała, emocji, umysłu i ducha.  Naszym celem będzie odzyskanie spokoju ducha i wewnętrznej równowagi. Kiedy zwracamy się do wewnątrz, potrafimy wyciszyć umysł oraz otworzyć serce – lepiej radzimy sobie z wyzwaniami, jakie przynosi nam życie. Więcej jest w nas lekkości i entuzjazmu, aby stworzyć coś nowego, twórczego, radosnego.  Będziemy też medytować w przepięknych kręgi MOCY na terenie ośrodka „TU i TERAZ” , aby podnosić swoje wibracje. 

wyjazdowy krag kobiet 2021 04

BEZPIECZEŃSTWO

Przy rejestracji na miejscu będzie badana temperatura oraz przeprowadzana ankieta zdrowia. Jeżeli przed samym warsztatem będziesz miała kontakt z osobą chorą na Covid proszę nie przyjeżdżaj, zwrócimy zaliczkę. Jeżeli będziesz się źle czuć, będziesz na kwarantannie i nie będziesz mogła przyjechać również zaliczka będzie zwrócona.

Natomiast przede wszystkim wierzę, że joga, medytacja, relaksacja, praktyka Soul Body Fusion® wzmacniają naszą odporność i są wspaniałą profilaktyką zdrowotną.


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

9 - 15 sierpnia 2021

ROZPOCZĘCIE

9.VIII  godz. 18:00  (rozpoczynamy kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE

15.VIII  godz. 14:00  (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1100 zł + koszty pobytu i wyżywienia
PROMOCJA
 • 990 zł przy płatności zaliczki do 31 maja + koszty pobytu i wyżywienia
RABAT
 • 100 zł dla osób, które brały udział w 6 lub 7-dniowych warsztatach u Kasi Gwiazdowskiej
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 19-15.VIII.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Katarzyna Gwiazdowska

Description

katarzyna gwiazdowska

Gwiazdowska Katarzyna

certyfikowany trener detoksu holistycznego Instytutu Ewy Foley, psychodietetyk, psycholog, trener rozwoju osobistego, absolwent Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA i Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley. Była menadżer Sri Sri Ayurvedy w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce k/Piotrkowa Trybunalskiego. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Interesuje się różnymi metodami przywracania naturalnej harmonii organizmu. Prowadzi m.in. konsultacje psychodietetyczne, detoksy, warsztaty z profilaktyki stresu, warsztaty komunikacji interpersonalnej, treningi asertywności, jogę i sesje oddechowe. W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu