CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Kwiecień 2021 / 23.04.21 - 25.04.21

Event

Title:
[WARSZTAT ODWOŁANY !!!] | Tajemniczy Świat Energii. Jak Wykorzystać Energie Piramid I Nikramu Do Poprawy Zdrowia I Samopoczucia. Zjawiska I Emanacje Energetyczne: Orbsy, Plazmoidy, Rodsy
When:
23.04.21 - 25.04.21
Where:
,
Category:
Kwiecień 2021

Description

 tajemniczy swiat energii mielec 001

„Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. To nie filozofia, to fizyka"

Albert Einstein 

Zapraszamy Cię do świata tajemniczych energii, w którym poznasz nieograniczone możliwości wykorzystywania piramid i dowiesz się, jak wspomagać swoje zdrowie 
i samopoczucie. Otrzymasz w prezencie urządzenie energetyczne oraz wiedzę, jak z niego korzystać, aby podnieść jakość swojego życia. Jeśli jesteś gotowy odkryć to, co od wieków zakryte i wykorzystać praktyczne wskazówki, aby podnieść swoje wibracje, poczuć spełnienie i radość życia, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Wszyscy jesteśmy skąpani w oceanie energii. Wszystko jest ze sobą połączone i współzależne, co oznacza, że nikt z nas nie może znajdować się poza planem energetycznym. Nasz świat zbudowany jest z wzajemnie przenikających się warstw, które posiadają różne poziomy konsystencji i skupienia – począwszy od materialnych przedmiotów, których dotykamy, po rzeczy bardziej subtelne jak uczucia czy myśli.

Podczas tego warsztatu:

Otrzymasz Emiter Energii, czyli urządzenie, które powstało na bazie działa organowego Reicha oraz wiedzy na temat piramid i promieniowania kształtów, do przekazywania energii na odległość wraz z instrukcją użytkowania.

tajemniczy swiat energii mielec 002

Zobaczysz jak zbudować własną piramidę oraz jakie zjawiska świetlne jej towarzyszą. Dowiesz się, jak z niej bezpiecznie korzystać i co zrobić, aby pozytywnie wpływała na Twoje samopoczucie, zdrowie i życie.

Dowiesz się również, czym jest urządzenie o nazwie nikram i w jaki sposób przekazuje ono energię. 

Dowiesz się, jak korzystać z wiedzy o energii, aby świadomie poruszać się w świecie materii i przyciągać do siebie to, co korzystne, a trzymać się z dala od jej negatywnych emanacji. 

Nauczysz się, w jaki sposób na każdego z nas oddziałuje czas, miejsce oraz ludzie, którzy przebywają w naszej przestrzeni i jak to przekłada się na sytuacje i zdarzenia, które nas codziennie spotykają. 

Zrozumiesz, w jaki sposób niewidzialne promieniowanie słoneczne, kosmiczne, sztuczne (np. Rentegnowskie), cieków wodnych, geopatyczne, sfer pustki wywiera wpływ na Twoje samopoczucie i zachowanie. 

Pojmiesz, że codziennie masz do czynienia z promieniowaniem kształtów i z różnymi urządzeniami energetycznymi, które wpływają na formowanie i przyciąganie energii oraz zjawisk i emanacji energetycznych niedostrzeganych za pomocą zmysłu wzroku, który jest bardzo ograniczony, ponieważ widzi obiekty wyłącznie w zakresie światła białego, a nie dostrzega podczerwieni i nadfioletu. 

Za pomocą praktycznych przykładów dowiesz się, jak organizacja przestrzeni oraz określone urządzenia mają wpływ na emanacje różnych form energetycznych.

Będziesz miał możliwość obejrzenia filmów i zdjęć obiektów energetycznych jak orbsy, rodsy czy plazmoidy. Zobaczysz, co jest w stanie zarejestrować kamera i aparat fotograficzny, czyli urządzenia, dzięki którym ludzka percepcja się zwiększa i przenosi w nowe rejony poznania.

Zadasz wspólnie z innymi uczestnikami pytanie: czego jeszcze nie widzę, a na mnie oddziałuje? 

tajemniczy swiat energii mielec 003

Ukryta moc piramid – jak to działa?

Może spotkałeś się już w swoim życiu z teorią, że formy geometryczne są źródłem promieniowania, zwanym promieniowaniem kształtu. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka moc się za tym kryje?

Podczas warsztatu zgłębimy tajniki odziaływania kształtów na ludzi, ich psychikę i stan zdrowia. Od niepamiętnych czasów wiedza o oddziaływaniu promieniowania kształtów wykorzystywana była przy budowie miast, budynków, rzeźb i przedmiotów codziennego użytku. Również w świecie przyrody można spotkać wiele przykładów oddziaływania i promieniowania przez konkretne formy i kształty. A Piramida pod tym względem okazała się czymś wyjątkowym ze względu na siłę tych promieniowań i zasięg.

 

Skupimy się na jednym z najciekawszych aspektówczyli wpływie piramidy lub jego modelu na człowieka.Okazuje się że bardzo korzystne dla zdrowia może być przebywanie w piramidzie. Oprócz właściwości terapeutycznych wpływających na zdrowie, piramida jest doskonałym narzędziem do przyśpieszenia rozwoju duchowego. Z jednej strony można ją stosować do ogólnego wzmocnienia organizmu, stymulacji prawidłowej pracy narządów i zwiększenia sił witalnych. Z drugiej strony daje poczucie relaksu, niweluje stres, ułatwia medytacje i pozwala na rozwój duchowy uruchamiając postrzeganie pozazmysłowe

 

Zwalcza takie przypadłości jak: 

 • reumatyzm, 
 • bóle mięśni i kręgosłupa, 
 • nerwice, 
 • bóle głowy, 
 • choroby serca i dolegliwości systemu trawiennego.

 

Podczas zajęć dokładnie przyjrzymy się budowie piramidy, jej trzem strefom energetycznym oraz omówimy, gdzie występuje największa koncentracja energii i jak z niej korzystać. Odpowiemy sobie również na pytanie, dlaczego kluczowe jest odpowiednie ustawienie jej względem biegunów magnetycznych ziemi. Przekonamy się również, że zarówno materiał, z którego wykonany jest model piramidy, jak i konstrukcja (może być pełna lub posiadać jedynie ściany lub szkielet) wpływają na skuteczność działania i efekt energetycznyObecnie modele piramidy są skutecznym narzędziem do likwidacji szkodliwego promieniowania ziemskiego w siedzibach ludzkich.

Zapoznamy się także z najnowszymi wynikami badań m.in. przeprowadzonymi przez naukowców z ITMO Universyty i Laser Zentrum w Hanowerze, które spowodowały, że środowiska naukowe zaczęły przyglądać się uważniej zagadnieniu i mniej krytycznie wypowiadają się na temat możliwości innych funkcji piramidy niż powszechnie lansowanej jako grobowca. Omówimy również najciekawsze eksperymenty, jak np. z wodą, który udowodnił, że przy użyciu piramidy można nadawać wodzie określone właściwości i ją modyfikować. Umieszczenie wody w zależności od odpowiedniej wysokości może ją energetyzować, wpływać na poprawę zdrowia człowieka i wzmacniać jego siły witalne oraz oddziaływać na jego umysł i szeroko pojęty rozwój duchowy.

PROGRAM WARSZTATÓW:

I dzień: piątek

 • 17:00 – rejestracja 
 • 18:00 – kolacja
 • 19:30 – integracja i zajęcia wprowadzające

II dzień: sobota

 • 9:00 – śniadanie
 • 10:00 – 13:30 – zajęcia (Historia piramid, najnowsze odkrycia i hipotezy, właściwości radiestezyjne piramid)
 • 13:30 – 15:00 przerwa obiadowa
 • 15.00 – 19:00 – zajęcia (Prezentacja zdjęć i filmów dotyczących zjawisk związanych z piramidami: orbsy, mgły, formacje świetlne, tajemnicze obiekty zarejestrowane przy piramidzie). 
 • 19:00 – kolacja

III dzień niedziela

 • 9:00 – śniadanie
 • 9.30 – 14:00 ( Omówienie budowy piramid i urządzeń piramido pochodnych. Praktyczne wykonywanie modeli piramid przez uczestników. Budowa Nikramu i praktyczne ćwiczenia z jego zastosowaniem)
 • 14:00 – 15:00 Przerwa obiadowa
 • 15:00 –  zajęcia (Zapisy zjawisk towarzyszących działającym piramidom, zdjęcia i filmy uczestników. Dyskusja i prezentacja zdjęć i filmów uczestników wykonanych podczas doświadczeń z własnoręcznie wykonanymi piramidami.)
 • 16:00 – Zakończenie warsztatów

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

23 - 25 kwietnia listopada 2021 (piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE

23 kwietnia godz. 18 (kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE

25 kwietnia godz. 14:00 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 690 +  koszt pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 23-z5.o4.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


Leading

Location:
Ireneusz Mielec

Description

ireneusz mielec

Ireneusz Mielec

Ireneusz Mielec zajmuje się Feng Shui od ponad 30 lat, jest ekspertem i wykładowcą w Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Posiada olbrzymią wiedzę na temat zjawisk energetycznych, chi, promieniowania kształtu i radiestezji. Jest również znawcą i badaczem piramid. Od lat buduje piramidy i urządzenia piramidopodobne badając ich wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny. Posiada dużą ilość fantastycznych zdjęć i filmów zjawisk występujących w pobliżu piramid jak orbsy, mgły, światła, kolorowe struktury świetlne.

W pracy eksperta feng shui korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach z zakresu Feng Shui oraz radiestezji, Rejki, Metody Silvy. Około 15 lat zajmował się karate, najpierw jako uczeń a następnie instruktor, poznał również jogę. Po ukończeniu Akademii Feng Shui we Wrocławiu w 2002 roku stał się aktywnym Ekspertem Feng Shui. Za jakość ekspertyz trzykrotnie otrzymał Tytuł Eksperta Roku. W gronie profesjonalistów uważany jest za jednego z najlepszych konsultantów.

Przy wykonywaniu ekspertyz Feng Shui posługuje się sprawdzonymi narzędziami są nimi System Czterech Filarów Przeznaczenia, system analizy oparty na Bagua (Szkoła Życiowych Ąspiracji), System wywodzący się z Buddyzmu Tybetańskiego Szkoła Czarnych Czapek, Bazhai Pai, Szkołą Formy (Xing Fa), Szkołą Kompasu (Li Fa) oraz najnowsze zdobycze nauki psychofizjologie widzenia, ergonomię, psychologię i radiestezję oraz wiedzą zdobytą na studiach Architektury Wnętrz. 

Feng shui i zagadnienia związane z promieniowaniem kształtów to wielka przygoda, która daje mu możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, pogłębienia wiedzy, wykonywania niezwykle inspirującego zawodu i bycia szczęśliwym. Największą satysfakcję odczuwa jednak wtedy gdy spotyka się ze swoimi klientami, którym wykonywał ekspertyzy i widzi jak realizują się ich marzenia, jak zmienia się w pozytywnym kierunku ich życie i że być może dzięki niemu są szczęśliwi.

Kolejna pasja to zainteresowanie ściśle związane z energią chi, niewyjaśnionymi zjawiskami energetycznymi jak orbsy, plazmoidy, świetlne emanacje energii. Od lat tworzy urządzenia energetyczne na bazie budowy piramidy. W oparciu o starożytną wiedzę została zbudowana piramida, która jest obiektem badań i eksperymentów. Prowadzący zajęcia posiada olbrzymią wiedzę na temat piramidy, jej budowy i oddziaływania energetycznego. Przez lata badań i doświadczeń zgromadzono olbrzymią kolekcje zdjęć i filmów zjawisk występujących przy piramidzie. 

Ireneusz Mielec jest twórcą własnych urządzeń jak nikram i energetyzator. Podczas zajęć zostaną one zaprezentowane, pokazane zostaną również towarzyszące nim efekty. Ireneusz jest również malarzem, ukończył studia na kierunku Malarstwo Sztalugowe. Jest także absolwentem Architektury Wnętrz. W pracy projektowej łączy wiedzę akademicką zdobyta na studiach oraz duchowość.

https://www.youtube.com/watch?v=UYAydYZy2ps

www.konsultantfengshui.pl

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu