CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Wrzesień 2021 / 28.09.21 - 03.10.21

Event

Title:
INTENSYWNY TRENING DLA MĘŻCZYZN: PRZEBUDZENIE MĘSKOŚCI. OD SEKSUALNEGO MISTRZOSTWA DO SPOTKANIA SEKSU I DUCHA, ZIEMI I NIEBA. VISION QUEST, (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 28. September 2021 - Sun, 3. October 2021
Where:
Swami Anahata
Category:
Wrzesień 2021

Description

 

divine sexuality anahata 02

Podczas tego warsztatu najpierw będziemy pogłębiać nasz związek z seksualnością, uziemieniem, naszą dziką stroną erotyczną i pieniędzmi. Następnie odkryjemy naszą Moc i pierwotną siłę. Spotkamy się w Szałasie Potów i przejdziemy transformujące Vision Quest / całonocne Poszukiwanie Wizji, samemu, w lesie. Przebudzimy Dzikiego Mężczyznę. Przejdziemy Rytuały Przejścia. Aktywujemy przepływ energii  w splocie słonecznym. Kolejnym etapem będą rytuały połączenia Mocy Ziemi i Nieba, energii Seksu i Ducha. Po to, by odkryć swoją Prawdziwą Męskość.

Podczas zajęć będziemy używać plemiennych rytuałów, inicjacji i medytacji ze starożytnych Indii i Tybetu.  Będziemy także  stosować tantryczne praktyki taoistyczne oraz  medytacje tantryczne, aby poprzez oddech, poruszyć i obudzić twoją energię seksualną. Gdy ta energia zostanie przebudzona, nauczysz się, jak skierować tę energię do wewnątrz i do góry, aby przebudzić Kundalini i otworzyć system czakr. Kiedy doświadczysz przepływu energii Kundalini i energii czakr, po raz pierwszy poznasz ekstazę Miłości i Prawdziwego Życia! Staniesz się multiorgazmicznym mężczyzną doświadczającym szczytów i dolin energetycznych w seksie, a także wrażliwym kochankiem, świadomym swojej męskości. Dzikim i  czułym barbarzyńcą.

Kolejnym etapem podczas tego warsztatu  jest otwarcie centralnego kanału biegnącego od centrum seksualnego do czakry korony, prowadzące do doświadczenia wewnętrznego spotkania Ziemi i Nieba, Seksu i Ducha. Po to, aby otworzyć twoją czakrę korony na uniwersalną Świadomość. Dzięki temu nauczysz się ufać swojemu wewnętrznemu Mistrzowi i otworzysz się na wewnętrzne boskie przewodnictwo.

Ten warsztat  ma prowadzić Cię do realizacji twojego pełnego potencjału jako Przebudzonego Mężczyzny. To Mężczyzna żyjący pełną gamą swoich możliwości-  zarówno potężny, jak i wrażliwy, o otwartym sercu, uczciwy, inteligentny, dziki i zabawny. Jego działania i słowa są w absolutnej harmonii. Podziwia i szanuje kobiecość. Integruje swoją stronę światła i cienia.

Zajęcia prowadzi niesamowity i charyzmatyczny nauczyciel z Indii -  Swami Anahata, który łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu. Uczy mężczyzn  jak  kierować własną energią fizyczną, emocjonalną, seksualną i duchową. Jest twórcą intensywnego  międzynarodowego programu „Przebudzenie męskości” i od ponad 20 lat prowadzi warsztaty dla mężczyzn na całym świecie. Jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty. Uważany jest za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych i medytacyjnych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości. Podczas warsztatów łączy klasyczną tantrę, medytacje Osho, metody uzdrawiania i pracy z ciałem, trans somatyczny trans hipnotyczny, praktyki duchowe (Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga).

itdm przebudzenie meskosci anahata 02

Hormon testosteron wpływa na mężczyzn tak, by byli zorientowani na cel, obronę terytorium i współzawodnictwo, a także silni fizycznie i mocni seksualnie.

 Będziemy więc  uczyć się sposobów życia z naszą napędzaną testosteronem naturą, aby pozostawać w braterstwie z innymi mężczyznami, odkrywając kreatywne sposoby rozwiązywania konfliktów oraz zdrowej rywalizacji.

Będziemy otwierać przepływ energii w naszym splocie słonecznym, aby odzyskać naszą zdolność do stawiania czoła sprzecznościom i wyzwaniom w życiu i stawania się na nie odpornym. To w naturalny sposób sprawi, że będziesz w stanie utrzymać przestrzeń dla siebie oraz innych mężczyzn i kobiet.

Dowiesz się także,  jak pielęgnować obecność w ekspresji seksualnej. Odkryjesz możliwość pozostawania w swojej Mocy  i  jednocześnie wrażliwości  w sposobie łączenia się ze swoją kochanką.

 

divine sexuality anahata 01

Przebudzenie mężczyzn nigdy nie było tak ważne, jak w dzisiejszym świecie. Coraz częściej mężczyźni zaczynają odczuwać, że nastąpiła olbrzymia  zmiana w pojmowaniu męskości. W naszym systemie rodzinnym i społeczeństwie nie ma prawie żadnej edukacji ani wsparcia, które pozwoliłyby mężczyznom wyrazić swoją witalność, cielesność i wrażliwość. Ponadto brak zdrowych wzorców do naśladowania pozostawia wszystkich mężczyzn w dezorientacji i izolacji.

Teraz nadszedł czas, kiedy my, Mężczyźni, możemy połączyć się i zmienić stary paradygmat  dotyczący męskości.  Możemy uwolnić się od strachu, wstydu i poczucia winy nagromadzonych wokół męskości. Odkryć naszą prawdziwą siłę. Pójść za wezwaniem naszej Duszy.

To  szkolenie  wspiera  mężczyzn w byciu silnymi, wrażliwymi, autentycznymi i ekspansywnymi. Tak abyśmy mogli dzielić się naszymi najgłębszymi darami z innymi mężczyznami, kobietami i światem. Przystąpienie do tego treningu jest ważnym wyborem, aby wreszcie  odzyskać swoją indywidualną męskość, stanąć w świetle własnej Pełni i Świadomości -  jako mężczyzna pośród innych mężczyzn. Aby móc stanąć w kręgu braterstwa, męskiej wspólnoty.

Podczas tego treningu  uczymy się ugruntowania, poczucia ciała,  bycia obecnym, pewnym siebie, wrażliwym, ale także seksualnym w całej pełni doznań. Uczymy się także  tantrycznego sposobu bycia we wszystkich aspektach naszego życia. Uwzględniamy też nasze osobiste doświadczenia i przekonania na temat tego, czym jest bycie mężczyzną w dzisiejszym świecie, szczególnie w odniesieniu do seksu, pracy, pieniędzy i relacji.

Ten trening to  zaproszenie dla mężczyzn, którzy odczuwają głęboką potrzebę zrozumienia i przepływu zdrowej męskiej energii w związkach, rodzinie i życiu zawodowym.

itdm przebudzenie meskosci anahata 04

Podczas treningu:

 • Zrozumiesz zasady działania i przepływu męskiej energii
 • Przebudzisz Dzikiego Mężczyznę w sobie (poprzez inicjacje i medytacje ze starożytnych Indii)
 • Przejdziesz Rytuały Przejścia od dzieciństwa do męskości
 • Poznasz działanie męskich hormonów, aby wzbogacić swoją seksualność i relacje
 • Aktywujesz energię seksualną
 • Uwolnisz wyparte emocje z przeszłości
 • Uzdrowisz traumy i rany przeszłości poprzez ćwiczenia fizjosomatyczne
 • Będziesz praktykować medytacje tao tantryczne dla wzmocnienia przepływu energii
 • Przejdziesz Medytacje Osho, aby otworzyć kundalini i system czakr
 • Poznasz narzędzia komunikacji dla miłości i relacji
 • Staniesz się częścią międzynarodowego świadomego braterstwa, aby móc dzielić się, tworzyć i celebrować męskość!

divine sexuality anahata 04

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY łączy:

 • mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
 • klasyczną tantrę
 • masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
 • Vigyan Bhairav Tantra
 • metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
 • intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
 • transsomatyczny trans hipnotyczny
 • medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
 • praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
 • prace z przepływem energii kundalini
 • otwieranie systemu czakr
 • Vision Quest
 • Szałas Potów

przebudzenie meskosci swami aanahata 08przebudzenie meskosci swami aanahata 09

przebudzenie meskosci swami aanahata 010

 


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

28.IX-3.X.2021

ROZPOCZĘCIE

28 września  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją we wtorek)

ZAKOŃCZENIE

3 października  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1450 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 28.IX - 3.X.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Swami Anahata

Description

divine sexuality anahata 07

Swami Anahata

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty  i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się  w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.  Swami  Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest  gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej; masażu tantrycznego , kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz  psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu