CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Październik 2021 / 04.10.21 - 08.10.21

Event

Title:
Tantra. Uzdrowienie Wewnętrznego Nastolatka , (Nowe Kawkowo)
When:
Mon, 4. October 2021 - Fri, 8. October 2021
Where:
Svarup
Category:
Październik 2021

Description

 tantra uzdrowienie nastolatka 2021

Kiedy dziecko w nas zostało uzdrowione podczas procesu „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka”, jesteśmy gotowi ponownie przeżyć okres dojrzewania. To, co mogło być ekscytującym i pełnym przygód okresem w naszym życiu – stawanie się dorosłą osobą – było dla wielu z nas trudnym i burzliwym przejściem. Ten warsztat poprowadzi cię na nowo przez okres nastoletni, pozwoli ci uzdrowić rany z tamtych czasów i odzyskać cechy, które są istotą zdrowego nastolatka.

Aby uczestniczyć w tym warsztacie należy wcześniej ukończyć proces „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka”. To przygotuje cię do kontynuacji twojego wewnętrznego procesu uzdrowienia oraz zapewni wszystkim uczestnikom intymność i bezpieczeństwo. Proces Primal można ukończyć uczestnicząc w warsztacie „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka” 27.09-3.10. 2021 w ośrodku „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie lub uczestnicząc wcześniej w procesie indywidualnym. Po więcej informacji skontaktuj się z ośrodkiem „Tu i Teraz”.

Ten proces pomoże ci zrozumieć i wyrazić to, co musiało zostać wyparte i zaprzeczone. Pozwoli ci się na nowo połączyć z twoją naturalną potrzebą budowania relacji pełnych wrażliwości, autentyczności, przyjemności i eksploracji.

Zbadamy takie tematy, jak:

 • wewnętrzna relacja między twoim dorosłym a twoim nastolatkiem
 • naturalna tęsknota nastolatka w tobie za przygodą
 • dynamika twojej rodziny i uwarunkowania tamtego czasu
 • wstyd, zemsta i przebaczenie
 • czerwona pasja i złote połączenie

Darem okresu dojrzewania jest przebudzenie energii seksualnej. Stanowi ona nie tylko potencjalne źródło przyjemności fizycznej, ale również sprawia, że życie może stać się fascynującą przygodą i docelowo duchowym poszukiwaniem. Jednak kiedy wchodzimy w okres dojrzewania, wszystko, czego wcześniej nauczono nas o relacjach, miłości, intymności i seksualność wychodzi na powierzchnię...

I jakiegokolwiek wyboru dokonaliśmy – odreagować zewnętrznie nadużyciami lub wewnętrznie – alienacją – dla większości z nas ten czas jest okresem głębokiego wewnętrznego zamieszania.

Aby uzdrowić i przekształcić te uczucia, odzyskać całość naszej zmysłowości i seksualności, potrzebujemy zacząć od nowa, od miejsca, w którym straciliśmy z nimi kontakt. W bezpiecznej, kochającej i medytacyjnej przestrzeni nauczymy się szanować nasze ciało jako żywą świątynię naszej istoty; odzyskamy przyjemność fizycznego kontaktu i wymiany energii z innymi; poczujemy głębokie rozluźnienie, ciesząc się naszą energią seksualną bez żadnego celu. Tantra uczy wszystkich tych rzeczy.

Podczas warsztatu:

 • uzdrowisz relację z osobami swojej płci i odkryjesz ich odżywczy charakter
 • odkryjesz nowy sposób cieszenia się relacjami z osobami przeciwnej płci
 • nauczysz się technik medytacji i oddychania, aby ponownie połączyć się z naturalnym przepływem męskiej i żeńskiej energii w twoim ciele

Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka wniesie z powrotem do twojego życia odwagę wychodzenia poza to, co znane i rutynowe. Uzdrowienie seksualności nauczy cię słuchać i szanować swoje ciało, otworzy cię na naturalny stan zmysłowości. Odkrycie tantry pozwoli Ci odzyskać naturalność i totalność, cieszyć się z bogactwa przeciwieństw, jakie zawiera życie: męskość i kobiecość, Yin i Yang, seksualność i sensualność, energia zewnętrzna i wewnętrzna. Poczujesz gotowość budowania świadomych i spełnionych relacji ze sobą i ze światem.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

4 - 8 października 2021 (poniedziałek – piątek)

ROZPOCZĘCIE

4 października – zaczynamy o godz. 11 (poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE

8 października – kończmy o godz. 14 (piątek)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1900 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek po 30 czerwca 2021) + koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD
 • 1700 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek do 30 czerwca 2021) + koszty zakwaterowania i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 230 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-8 X 2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. UWAGA!!! Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł, po zarejestrowaniu się u organizatora, prosimy wpłacać na konto Quest:
  Bank Millenium: 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
  z opisem: „Nastolatek”.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Svarup

Description

premartha and svarup

Warsztat poprowadzi Svarup. Wraz z Premarthą są autorami procesu „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka” oraz „Tanta. Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka”. Svarup i Premartha są towarzyszami podróży od zawsze. Pracują w świecie Osho od trzydziestu lat, a ich pasją i specjalizacją jest obszar terapii Primal, uzdrowienie emocjonalne, seksualna transformacja oraz praca z wewnętrzną Esencją.

Z miłością inspirują do kreatywności, odwagi i zaufania do życia. Ich praca przynosi sukcesy zarówno w świecie wewnętrznym jak i zewnętrznym. Z ich wspólnej pasji powstało ich unikalne podejście do nauczania, które nosi nazwę DWIJA-TWICE BORN - wielokolorowa podróż poprzez różne grupy, warsztaty i szkolenia.

Razem napisali książkę o swojej pracy: “TWICE BORN-Healing the Past-Creating a New Future”-„Powtórne narodziny – uzdrowienie przeszłości – tworzenie nowej przyszłości”.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu