CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Listopad 2020 / 18.11.20 - 22.11.20

Event

Title:
[ WARSZTAT PRZENIESIONY!!! ] | Jak Zostać Szamanem Uzdrowicielem – Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania I Oczyszczania. Sojusz Świętej Męskości I Świętej Kobiecości., (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 18. November 2020 - Sun, 22. November 2020
Where:
Francoise Rambaud i Philippe Lacroze
Category:
Listopad 2020

Description

jak zostac szamanem 2020 p01

„Współtworzymy nasze życie, z potężnym wsparciem naszych Sprzymierzonych Duchów ”

„Nie ma prawdziwie wrażliwego mężczyzny, jeśli nie obudzi w sobie Siły. Tak jak nie ma prawdziwie silnego mężczyzny, jeśli nie obudzi w sobie Wrażliwości”.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na intensywny szamański warsztat podczas którego będziemy poznawać, szanować i czcić Świętą Kobiecość i Świętą Męskość. Będziemy żyć Świętym Przymierzem, zarówno w sobie, w naszych relacjach, jak i szerzej w całej ludzkości. 

Kiedy Święta Kobiecość i Święta Męskość spotykają się i szanują się nawzajem, powstaje Nowa Świadomość, która wpływa na całą ludzkość – uzdrawia to co zranione, oczyszcza, uspokaja i transformuje.

jak zostac szamanem 2020 p03

 Podczas zajęć doświadczysz  potężnego  procesu szamańskiego. Będziesz  przeżywać przemieniającą i wyzwalającą Podróż  prowadzącą do odzyskania  Mocy i  tworzenia własnego życia. Połączysz się ze sprzymierzonymi Duchami, które będą Cię wspierać na Nowej Drodze. Będziesz poznawać techniki oczyszczania, uzdrawiania i podnoszenia wibracji. Każdy z nas ma w sobie zdolności, więcej lub mniej poznane. I każdy posiada zdolności uzdrawiania – siebie , swoich bliskich i naszej planety. Opierając się na sile Natury, poznając na nowo swoje Wnętrze, odkryjemy zapominane techniki, metody i rytuały. Przejdziemy święte szamańskie rytuały.   Odnajdziemy Moc i wizje. Na zakończenie warsztatu zintegrujemy się z kręgiem kobiet. 

Podczas warsztatu poznasz m.in.:

 • Świętą Ceremonię Przymierza 
 • Rytuały oczyszczenia z przeszłości 
 • Taniec z drzewami 
 • Spontaniczne pieśni Wojownika Szamana
 • Zasady równoważenie kobiecości i męskości wewnątrz siebie 
 • doświadczenie wewnętrznej harmonii.
 • Szamańskie techniki oczyszczania i uzdrawiania.

Przesłanie od Francoise Rambaud:

„Żyjemy teraz wszyscy  w Nowych Czasach,  w Nowej Erze Energetycznej, w nowych globalnych wibracjach. I aby móc odegrać  czynną rolę w budowaniu tej Nowej Energii Świata,  podczas warsztatu będziemy się uczyć:

 • jak się przygotować do zmiany poprzez oczyszczanie, 
 • jak ulepszać swoje energie i siły poprzez uzdrawianie
 • jak być bardziej skutecznym w codziennym życiu poprzez podnoszenie wibracji dla siebie i dla świata. 

Doświadczenie to umożliwi nam  dostęp do niezwykłych zdolności, które wszyscy mamy w sobie, a także  ich uznanie i wzmocnienie. Wspólnie poznamy i wyzwolimy zupełnie inny poziom energii i współdziałania. Będziemy także uczyć się jak tworzyć nowe relacje międzyludzkie, nowe połączenia z czterema elementami i nowy rezonans na planecie.”

 jak zostac szamanem 2020 p03

Dlaczego mężczyznom i kobietom tak trudno się spotkać, kochać, żyć w harmonijnej relacji? Jakie przekonania mają na temat kobiet ? Jakie są ich oczekiwania ? Jaki mają obraz kobiety? 

Nowy Mężczyzna - to mężczyzna poszukujący samego siebie, który pragnie się rozwijać, by obudzić całą moc swej męskości, a jednocześnie polepszyć jakość swych relacji z kobietami i z energią żeńską. 

Ja, Francoise, jestem w związku małżeńskim z Bruno już 38 lat. Według mnie, najlepszym wskaźnikiem zdrowej relacji jest szacunek. Szacunek dla tego, kim się jest i dla swoich granic. Jak również odczuwanie życzliwości wobec siebie nawzajem i wspieranie się w rozwoju i wzrastaniu. 

Mężczyzna pragnie być w relacji z kobietą, która jest ugruntowana w swej kobiecej esencji. Celem duchowym związku jest to, by ludzie rozwijając się stawali się coraz lepszą wersją samego siebie.   

Gdy mężczyzna jest w pełni swej męskiej mocy i w kontakcie ze swym wewnętrznym szamanem, wtedy wie, iż jest on częścią wszystkiego i że nic na tej planecie nie jest „do jego dyspozycji”. Rozumie, że każde spotkanie na jego drodze życiowej ma jakiś cel. Wie, że może kobietę uszczęśliwić lub unieszczęśliwić. Wie, że jego czyny mają wpływ na świat i że jest w stanie ten świat zmienić, zostawić na nim pozytywny ślad.      

Męska energia jest czymś niezwykle pięknym, kiedy korzysta się z niej we właściwy sposób 
i nie należy jej odrzucać. Mężczyzna, który jest połączony ze swą męską esencją jest silny 
i pełen mocy, a jednocześnie kieruje się sercem
. Dla kobiety, która jest w swej kobiecej esencji nie ma nic bardziej pociągającego niż mężczyzna, który jest w swej męskiej esencji. Te komplementarne energie przyciągają nas z nieodpartą siła.     

Kobiety będące w swej esencji kobiecości potrzebują was, mężczyzn w waszej esencji męskości, Nowych Mężczyzn. Świat również czeka na was, po to, by została w nim przywrócona równowaga. Potrzebny jest nowy model mężczyzn - silnych, wrażliwych, dbających o ludzi, otoczenie i całą planetę.   

Zapraszam na warsztat

Francoise Rambaud

 

jak zostac szamanem 2020 p04 

 

SZAMANIZM

Szamanizm to  sztuka połączenia się z naturą i jej duchami. Jest to najstarsza forma duchowości w historii świata, która przede wszystkim łączy nas z naturą. Techniki szamańskie stosowane są do uzdrawiania na planie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.

Szamani oraz ci, którzy praktykują szamanizm, traktują wszystkie formy istnienia na Ziemi jako jedną, wielką rodzinę: ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały. 

Wspólną matką wszystkich jest Ziemia, zaś ojcem Niebo. Wszystko posiada ducha/duszę.. Wielki Duch przenika cały wszechświat. Szamani czczą cztery element (ziemię, ogień, wodę, powietrze), siedem kierunków (północ, południe, wschód, zachód, górę, dół, centrum) i życie.  

Aby się wzmocnić i uzdrowić, szaman udaje się do “niewidzialnego” świata, gdzie komunikuje się z duchami. Może je poprosić o przybycie, o kontakt, zadawać im pytania, prosić o pomoc w przywróceniu równowagi.  

W celu wykonywania praktyk szamańskich, szaman musi wejść w odpowiedni stan umysłu bądź w trans. Aby uzyskać taki stan, często używa się bębnów, grzechotek, pieśni i tańca.  Szamanizm to również sztuka bycia sobą, życia w prawdzie, czucia się „w pełni żywym”. Pozwolenie sobie na płacz, na śmiech, na odczucia i na to, aby rzeczy „same się działy”.

Każdy może zdecydować się na życie w głębszej harmonii z Naturą. Możemy dzielić się naszym światopoglądem z innymi i wspólnie praktykować. Razem czujemy się bardziej zjednoczeni i mocniej zakorzenieni, w tych czasach nieufności, zagrożeń i niepewności, których ludzkość obecnie doświadcza.  Im bardziej wzmacniamy swoje więzi z naturą, tym bardziej natura wspiera nas, pomaga pokonywać trudności, abyśmy mogli w pełni korzystać z życia na tej cudownej planecie. 

 

szamanskie uzdrawianie frambaud 015szamanskie uzdrawianie frambaud 016szamanskie uzdrawianie frambaud 017

Jak skontaktować się ze swoim  Wewnętrznym Szamanem:

 

W czasie nauki szamanizmu, we wszystkich tradycjach, bardzo ważny jest etap oczyszczenia i utraty Ego. Stosowane są techniki, które pozwalają uwolnić się od uwarunkowań i przyzwyczajeń, oczyścić swoje ciało i energię, aby móc przyjmować energie subtelne. 

Podwyższenie własnych wibracji wspomaga procesy zwalczania chorób i uwalania się od niesprzyjających energii. Istnieje wiele technik służących modyfikacji stanów świadomości, które prowadzą do poszerzenia świadomości.

Wiele osób, które rozpoczynają drogę osobistych poszukiwań robią to po to, by wyleczyć dawne rany albo uwolnić się od tego, co obciąża ich życie. Osoby, które szukają sensu życia i chcą poczuć, że są częścią świata, mogą znaleźć rozwiązanie w połączeniu się z siłami natury.

 W przeciwieństwie do tradycji zachodnich, które bazują na poszukiwaniu źródła cierpienia w przeszłości, szamanizm opiera się na teraźniejszości. Praktyki szamańskie pomagają wejść w stan „tu i teraz”, nawiązać kontakt ze świętymi siłami i wzmocnić nasze intencje uzdrowienia. Zapraszam na warsztaty, na których będziemy pracować nad jednością ciała i ducha, poprzez połączenie się z naturą i światem.      

                   

jak zostac szamanem 2020 p08 

NOWE ZASADY WARSZTATU:

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za jej warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie 
i uzdrowienie. 

 

„Będę z Tobą, aby uzdrowić, to co potrzebuje być uzdrowione w Twoim ciele i Twojej duszy. Aby domknąć przekazy i więzy, które nie są Ci już potrzebne. Aby  pomóc Ci być sobą, rozwinąć swój potencjał, zintegrować swoje cienie i braki. Nauczę cię technik uzdrawiania dla dobra Wszystkich Istot. Wspólnie możemy Uzdrowić siebie, naszych bliskich, Matkę Naturę i nasze życie. To my mamy Moc Zmieniania Świata.. 

Pomogę Ci odnaleźć Moc Mężczyzny - Wewnętrznego Szamana Uzdrowiciela  zaakceptować ją w sobie i oddać jej cześć. 

Francoise Rambaud 

 

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY NA JĘZYK POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

18 – 22 listopada 2020 (środa – niedziela)

ROZPOCZĘCIE

18 listopada godz. 18 (kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE

22 listopada godz. 14 (obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • dobrowolna darowizna za warsztat + koszt pobytu i wyżywienia

  Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 180 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 18-22.XI.2020”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Francoise Rambaud i Philippe Lacroze

Description

francoise rambaud 2017

Rambaud Francoise - Przebudzona Szamanka z Francji

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową.

Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

philippe lacrose

Philippe Lacroze

„ Z miłości jaką mam dla Matki Ziemi, czuję głęboką potrzebę dzielenia się jej wibracjami, jej pięknem, poprzez spontaniczne pieśni uzdrawiające. Używam różnych instrumentów - szamańskiego bębna, kryształowych mis i piramid…

Przekazuję to co przychodzi do mnie od Matki Ziemi, po to, aby ludzie mogli podnosić swoje wibracje z jak największą łagodnością. Moim celem, gdy śpiewam, jest wprowadzenie pokoju w ludzkich sercach i na całym świecie; a także wzmocnienie potrzeby życia w głębokiej harmonii z małym dzieckiem, które mamy wewnątrz siebie…

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu