CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Grudzień 2020 / 04.12.20 - 06.12.20

Event

Title:
[ WARSZTAT ZAWIESZONY!!! ] | Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia. Metody Wyzwalania Uzdrawiających Energii. Warsztat Zaawansowany Cz. II Autoryzowany Przez Barbarę Ann Brennan, (Nowe Kawkowo)
When:
04.12.20 - 06.12.20
Where:
,
Category:
Grudzień 2020

Description

uzdrawiajaca moc serca 2020 01uzdrawiajaca moc serca 2020 02uzdrawiajaca moc serca 2020 03

Zapraszamy na kolejny warsztat z serii: „Uzdrawianie energią według Szkoły Barbary Ann Brennan” –  pt. ”Światło Życia”,  będący drugą, zaawansowaną częścią całego
3-stopniowego cyklu. Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które brały już wcześniej udział w warsztacie podstawowym  „Dłonie pełne światła”.

Brennan Healing Science to niezwykle transformujący system pracy z energią, który łączy praktyczne techniki uzdrawiania z procesami duchowymi i psychologicznymi, dotykając każdego aspektu życia. Zajęcia w Polsce prowadzi Karl Pernul z Brennan Institute w Oksfordzie.

Barbara Ann Brennan to światowej sławy uzdrowicielka, psychoterapeutka, fizyk pracujący dla NASA, której przełomowe badania nad Polem Energetycznym Człowieka położyły kamień milowy pod rozwój uzdrawiania energią i bioenergoterapii. Od ponad 40 lat prowadzi badania ludzkiego pola energetycznego. Założycielka szkoły “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH, w której od ponad 37 lat uczy umiejętności leczenia energią studentów z całego świata. Autorka bestsellerów: „Dłonie pełne światła. Uzdrawianie energią”, „Światło życia”, „Uzdrawiająca Moc Serca”. Jest jedną z najbardziej cenionych uzdrowicielek w XXI wieku, której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie. Od wielu lat pokazuje, jak leczyć siebie i innych przy pomocy energii. Przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Pola Energetycznego Człowieka dla poprawy zdrowia. Wprowadza nowatorskie poglądy na powstawanie zdrowia i choroby. Dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas.

Cały cykl warsztatów składa się z trzech modułów, opartych na trzech kultowych książkach Barbary Ann Brennan, odzwierciedlających osobiste poszukiwania oraz przemianę autorki – od uzdrowicielki leczącej poprzez nakładanie rąk, przez jej osobistą pracę transformacyjną aż po doświadczenie transpersonalne.

Po ukończeniu 3 modułów, będzie można wziąć udział w 3-letniej Szkole Uzdrawiania Karla Pernulla.

podroz osobistego uzdrowienia 2020 02

TRZY MODUŁY WEDŁUG SZKOŁY UZDRAWIANIA ENERGIĄ BARBARY ANN BRENAN:

Dłonie Pełne Światła – Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Uzdrawianie poprzez Pole Energetyczne Człowieka (HOL, Hands of Light – Healing through the Energy Field)

Podczas pierwszych warsztatów „Dłonie pełne światła” poznajemy Pole Energetyczne Człowieka i podstawowe koncepcje pracy uzdrowiciela z energią, doświadczamy tego pola i poszerzamy nasz sposób jego postrzegania. Uczymy się z nim pracować jako uzdrowicielem i zastosować w pracy na stole do masażu.

 • 16-18.X.2020 (Nowe Kawkowo)

Światło Życia – Podróż osobistego uzdrowienia (LE, Light Emerging - The Journey of Personal Healing)

Drugie warsztaty „Światło życia” poszerzają wiedzę na temat Pola Energetycznego Człowieka, zgłębiając aspekty relacyjne. Nacisk kładziony jest na osobistą transformację i dalsze techniki uzdrawiania poprawiające zdrowie i samopoczucie.

 • 5-6.XII.2020 (Nowe Kawkowo)

Uzdrawiająca Moc Serca – Proces kreatywności. Zaawansowane metody uzdrawiania. (CLH, Core Light Healing - The Creative Process)

Trzecie warsztaty „Uzdrawiająca Moc Serca” koncentrują się na kreowaniu życia, jakim chcemy żyć, na potencjale i twórczym procesie tworzenia tego, na co zasługujemy.

 • Wiosna 2021

podroz osobistego uzdrowienia 2020 03


Szkoła Świadomej Pracy z Energią /Conscious Energetics – Intensywny 2-letni trening w 8 modułach – prowadzony przez Karla Pernulla

Zapraszamy na intensywny i specjalistyczny dwuletni trening w 8 modułach, oferowany i organizowany przez Karla Pernulla. Program jest skierowany do osób zainteresowanych pogłębieniem rozwoju osobistego, wielowymiarową transformacją, poznaniem metod pracy z energią i uzdrawianiem. Uczestnicy szkoły mogą dołączyć także w celu doświadczenia osobistej przemiany i uzdrowienia, jak również  w celu wykorzystania poznanych metod w swojej praktyce zawodowej. Szkoła kończy się wystawieniem certyfikatu poświadczającego ukończenie 8 modułów treningu.


Podczas zaawansowanego warsztatu „Światło Życia” poznamy pełniej:

 • Pole Energetyczne Człowieka i jego aspekty związane z relacjami;
 • Sposoby przejawiania się choroby poprzez pole człowieka i wewnętrzny system równoważenia;
 • Jak choroba manifestuje się na poziomie Pola Energetycznego Człowieka;
 • Znaczenie choroby;
 • Twórczy proces zdrowia;
 • Spojrzenie na chorobę poprzez święte kontrakty;
 • Wpływ systemów wierzeń.

W książce Światło życia Barbara Ann Brenna  kontynuuje swoje przełomowe badania nad ludzkim polem energetycznym (aurą). Prezentuje nowy pogląd na zdrowie i chorobę,
i dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas. Wszyscy – uzdrowiciele i pacjenci – możemy korzystać z naszej uzdrawiającej siły. A twórcza współpraca pacjenta z uzdrowicielem pozwala osiągnąć pełnię fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.

Barbara Ann Brennan wykorzystuje w swojej pracy odkrycia naukowe Ruperta Sheldrake’a z zakresu biologii (pola morfogenetyczne), Dawida Bohma z zakresu fizyki (ukryty porządek), Karla Pribrama (hologram) i wiele innych, łącząc je ze starożytną i hermetyczną wiedzą o uzdrawianiu i przepływie energii.

„Przedstawiam nowy pogląd na zdrowie, uzdrawianie i chorobę. Opisuję model naukowy oparty na energetycznej i holograficznej teorii leczenia przez nakładanie dłoni. Opisuję także metody działania uzdrowiciela i podstawowy schemat sesji uzdrawiającej. Pokazuję jak sami tworzymy chorobę w naszym ciele i życiu. Opisuję w jaki sposób twoje relacje z innymi ludźmi  wpływają na zdrowie i samopoczucie. Podaję praktyczne sposoby  tworzenia zdrowych związków oraz rodzaje interakcji aurycznych, jakie w związkach występują”.

/Barbara Ann Brennan/

Podczas modułu II dowiemy się także:

 • Jak uzdrawiać siebie z miłością.
 • Na czym polega leczenie przez nakładanie dłoni.
 • Czym jest doświadczenie holograficzne.
 • Jakie są metody działania uzdrowiciela.
 • Jakimi sposobami pacjent może maksymalnie wykorzystać swoją siłę uzdrawiającą.
 • Czym jest siedem etapów uzdrawiania.
 • Jak tworzyć własny plan uzdrawiania.
 • Jakie są uzdrawiające medytacje i wizualizacje.
 • Jakie są praktyczne sposoby tworzenia zdrowych związków z innymi ludźmi i rodzaje interakcji aurycznych.
 • Jak przebiega sesja uzdrawiająca.

podroz osobistego uzdrowienia 2020 04

Podczas zajęć będziemy ćwiczyć także umiejętności, których naucza się w Szkole Uzdrawiania Barbary Brennan, takie jak:

 • postrzeganie, odczuwanie i odbierania energii poprzez czakry;
 • oddychanie kolorami;
 • widzenie i rozumienie aury;
 • uziemianie się i gruntowanie energii w ciele;
 • jak odczytywać czakry;
 • jakim kolorami objawiają się w aurze ludzkie emocje;
 • jakie choroby powoduje energetyczne zaburzenie aury;
 • co to są blokady energetyczne i jak się przed nimi bronić;
 • co można zobaczyć dzięki widzeniu wewnętrznemu;
 • jak oczyszczać pole auryczne.

Nauczysz się jak uzdrawiać i otrzymywać uzdrowienie, które oczyści Twoje pole energetyczne i sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony.

Na warsztatach przyjrzymy się także:

 • Anatomii i fizjologii Pola Energetycznego Człowieka (z ang. Human Energy Field – HEF);
 • Funkcji Pola Energetycznego Człowieka w zdrowiu i chorobie;
 • Oddziaływaniu Pola Energetycznego Człowieka  w relacjach z innymi;
 • Umiejętności Wysokiej Percepcji Zmysłowej w odbieraniu Pola Energetycznego Człowieka;
 • Jak regulować własną energię w celu uzdrawiania;
 • Potężnym Technikom Uzdrawiania Energią;

podroz osobistego uzdrowienia 2020 05

Brennan Healing Science (Metoda Uzdrawiania Energią Barbary Brennan) to łagodna, a zarazem potężna metoda oparta na energii, opracowana przez uzdrowicielkę dr Barbarę Ann Brennan. Jej książki wykorzystywane są na całym świecie jako podstawowe podręczniki do pracy z energią. Jej koncepcja oraz sposób pracy z polem energetycznym, obejmująca także aspekty psychologiczne i duchowe, wyewoluowała od Bioenergetyki Alexandra Lowena, Core Energetics Johna Pierrakosa i Path Work  Evy Pierrakos.

Brennan Healing Science to holistyczne narzędzie uzdrawiania, oparte na systemie świadomości energetycznej człowieka oraz jego związku ze zdrowiem i  chorobą. Metoda ta porusza i uzdrawia każdy aspekt życia człowieka. To psycho-duchowa praca świadomości poprzez doświadczanie ciała, która jest ukierunkowana na uzdrawianie i wspieranie Pola Energetycznego Człowieka. Obejmuje utrzymanie dobrego zdrowia, pracę z chorobą i zdrowieniem, a także osobistą transformację i ewolucję pełnego potencjału.

podroz osobistego uzdrowienia 2020 06

Każdy z nas ma znacznie większy potencjał uzdrawiania wewnętrznego, niż zdajemy sobie z tego sprawę: Przyjdź i odkryj jak możesz obudzić tę wewnętrzną zdolność!

Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko rozumianym zdrowiem psychicznym i fizycznym; pracą z energią, głęboką osobistą transformacją na wielu poziomach oraz  duchowością. A także osoby, które chciałyby wykorzystywać pracę z energią i uzdrawianie w swoim zawodzie lub chciałyby zostać uzdrowicielami.  Jest także wartościowy dla początkujących, jak i dla praktykujących już uzdrowicieli.

Ten warsztat to wyjątkowa okazja, aby uczyć się uzdrawiania energią wraz z zaawansowanym nauczycielem wydziału Instytutu Brennan w Oksfordzie w Anglii.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

4 - 6.XII.2020

ROZPOCZĘCIE

4.XII. o godz.18  (piątek)

ZAKOŃCZENIE

6.XII. o godz. 14  (niedziela)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 270 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-6.XII.2020”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


Leading

Location:
Karl Pernull

Description

karl pernull

dr Karl Pernull

Karl Pernull studiował  w szkole „Barbara Brennan School of Healing”  w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r. Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący. Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego. Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.

Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistra Komplementarnych Studiów Zintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.

Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.

Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu